Lista zleceń

POSZUKUJE ARCHITEKTA

Zlecę wykonanie projektu domu.Wynagrodzenie do negocjacji, proszę o konkretne propozycje.
do końca 59 dni
od dzisiaj

POSZUKUJE ARCHITEKTA

Zlecę wykonanie projektu domu.Wynagrodzenie do negocjacji, proszę o konkretne propozycje.
do końca 59 dni
od dzisiaj

Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne lub gipsowe.

Zlecę wykonanie tynków wewnętrznych cementowo-wapiennych lub gipsowych. Rodzaj tynku uzależniony jest od ceny. Do tynkowania około 1600 m2. Proszę o oferty z materiałem jak i za samą robociznę.
do końca 59 dni
od dzisiaj

Szukam pracownika do wykonywania przecisków w Gołaszynie.

Zlecę Wykonanie naszym sprzętem (kopresor plus kret) kilkuset metrów przecisków pod asfaltem. Praca na około trzy tygodnie, płacimy od godziny. Do pomocy osoba z naszej strony. Początek prac w poniedziałek 25.08.Zapraszamy do współpracy.
do końca 5 dni
od wczoraj

Pokrycie dachu papą termozgrzwalną, podwójnie

Zlecę zerwanie starej pamy i pokrycie dwuwarstwowo papą termozgrzewalną: podkładową i nawierzchniowo. Utylizacja zerwanej papy.
do końca 18 dni
od wczoraj

Posadzka cementowa (miksokret)

ZlecęZlecę wykonanie posadzek cementowych miksokretem okolo 6cm grubosci w domku jednorodzinnym o pow.100m2 (tylko parter) w Udryczach k ZamosciaProsze o oferty tylko od doswiadczonych wykonawcow z wieloletnia praktyka .Referencje wymaganeZalezy mi na starannosci wykonania i jakosci ktora…
do końca 27 dni
od 19 sierpnia 2014

Bramy panelowe z oszkleniem do warsztatu 3szt

Zlecę montaz bram do warsztatu samochodowego 3szt3x3 dwie szt z nadprozem ok1,5m i jedna 4x3,5mna jednej ścianie (front) w jednym rzędziez przesówem do góry po skosie wszystkiezalezy mi na maxymalnym przeszkleniukont. dlaczego ukryte?
do końca 57 dni
od 19 sierpnia 2014

Zlecę roboty budowlane na terenie Puław

Zlecę wykonanie stanu zerowego budynku mieszkalno-usługowego na terenie Puław z materiałów własnych lub powierzonych. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt celem umówienia spotkania i przedstawienia zakresu budowy.tel. dlaczego ukryte?
do końca 3 dni
od 18 sierpnia 2014

Zlece montaz ogrodzenia betonowego 80mb 2m wysokosci pelne

Zlecę montaz ogrodzenia betonowego 80mb 2m wysokosci pelne piach+cement posiadam na miejscu czekam na oferty z cena wraz z najszybsza mozliwa data rozpoczecia prac
do końca 3 dni
od 18 sierpnia 2014

BUDOWA STACJI DEMONTAŻU POJAZDÓW

Zlecę budowę od podstaw nowej stacji demontażu pojazdów
do końca 86 dni
od 17 sierpnia 2014

Adaptacja + pozwolenie na budowe

Poszukuję osoby która dokona adaptacji projektu FLAWIA 2 biura projektowego Domena, uzyska pozwolenie na budowę oraz dokona dodatkowych zmian w projekcie zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. dlaczego ukryte?
do końca 54 dni
od 15 sierpnia 2014

Zlecę wykonanie naprawy bramy wjazdowej na posesję

Zlecę naprawę bramy wjazdowej, na posesję, dwuskrzydłowej. Bramę najprawdopodobniej trzeba będzie zdemontować, pospawać niektóre elementy. Przyspawać zasuwę na kłódkę z przodu bramy. Niewykluczone też, że trzeba poprawić słupki na których jest osadzona brama - chodzi o zawiasy. Dodatkowo…
do końca 52 dni
od 14 sierpnia 2014

Wymiana dachu i ocieplenie budynku

Poszukuje firmy do wymiany dachu w domku jednorodzinnym piętrowym, zakres prac to wymiana dachu i całej więźby, ocieplenie i przykrycie dachu, wymurowanie kominów od stropu (ok 2m) sztuk dwie. A także ocieplenie budynku z zewnatrz. Domek z lat 60, parter pustak + cegła, piętro tylko pustak…
do końca 21 dni
od 13 sierpnia 2014

Wykonanie chodnika 700m2

Zlecę wykonanie chodnika szer 1.50 dł ok. 600mb okolice Dęblina.woj. Lubelskie -
do końca 4 dni
od 12 sierpnia 2014

Zlecę wykonanie systemu zraszania ogrodu wraz z projektem

Zlecę wykonanie systemu zraszania ogrodu wraz z projektemPowierzchnia działki 1800 m2 minus dom 140 mw powierzchni zabudowy
do końca 4 dni
od 11 sierpnia 2014

Budowa domu "dom przy pastelowej 3" Stan surowy otwarty

Zlecę budowe domu "dom przy pastelowej 3"Fundamenty, chudy beton itp są już gotowe, można murować ściany.
do końca 47 dni
od 9 sierpnia 2014

Budowa Dom Kalinówka

Zlecę budowę domu parterowego projekt ARIZONA biura projektowego Dompasja. Zlecenie od wykopów po kompletny dach. Sama robocizna! Dom budowany z belitu 24cm ,strop teriva, dach z dachówki ceramicznej. Termin rozpoczęci budowy wrzesień 2014r.(kompletne fundamenty) , kontynuacja budowy wiosna 2015r.
do końca 47 dni
od 8 sierpnia 2014

Zlecę wykończenie domu/bliźniaka

Zlecę wykończenie bliźniaka o powierzchni około 157mk. Do wykonania jest instalacja elektryczna, instalacja wod-kan, ogrzewanie i gaz, tynki wewnętrzne, wylewki. Doprowadzenie budynku do stanu deweloperskiego.
do końca 44 dni
od 6 sierpnia 2014

Brygadę , pracowników do elewacji Puławy

Zlecę wykonanie elewacji ok 400 m2 w Puławach brygadzie, lub przyjme pracownikow do docieplen z możliwością zatrudnienia na stałe ,materialy i rusztowania po mojej stronie
do końca 44 dni
od 6 sierpnia 2014

Zlecę wykonanie ogrodzenia panelowego 800mb

Zlecę montaż ogrodzenia panelowego . Panel h- 2 m bez podmurówki. Proszę o podanie ceny za mb ( robocizna wraz z betonem )
do końca 41 dni
od 3 sierpnia 2014
Podkategorie