Uprawnienia budowlane - murarze i tynkarze

wykonawców: 8
Lista wykonawców
Budowa domu pod klucz - HAMERTEX Warszawa i okolice

Budowa domu pod klucz - HAMERTEX

Witam państwa. Domy buduję od 43 lat, Moja firma ma cechowy, rzemieślniczy rodowód i prowadzę ją do 1980r, Uprawnienia mam od 1985r. Mam bardzo dobre referencje od swoich klientów. Mogę pochwalić się ogólnie znanymi budowlami w Warszawie. Buduję domy w każdej technologii. Budujemy SSO…
Szymon Mucha Janik i okolice

Szymon Mucha

PHU PION Szymon Mucha - jestem inżynierm budownictwa (posiadam uprawnienia budowlane) moja firma zajmuje się budową bud. mieszkalnych i niemieszkalnych, nadzorem budowlanym, robotami ciesielskimi i dekarskimi, brukarskimi.
15 dni temu
Marek Jankowski Myślibórz i okolice

Marek Jankowski

Firma budowlana posiadająca bardzo duże doświadczenie w kraju ( od 1986 r) jak i UE ( legalnie prowadziła prace budowlane w UE od 1990 –2008 r) Posiadamy uprawnienia budowlane Świadczy usługi budowlane w pełnym zakresie po bardzo atrakcyjnych cenach Świadczymy usługi z zakresu: - Budowa…
Adam Pawełko Gliwice i okolice

Adam Pawełko

Uprawnienia budowlane bez ograniczeń, chętny do rozmowy i propozycji, w branży 9 lat, prace na terenie całej Polski, nie ma rzeczy nie możliwych.otwarty.
Budujemy z PASJĄ - Pasja Budowania Gdynia i okolice

Budujemy z PASJĄ - Pasja Budowania

Budowa domów jednorodzinnych w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz. Prace prowadzone są przez inżyniera budownictwa posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Dodatkowo świadczymy usługi Kierownika Budowy, inspektora Nadzoru, pomoc przy odbiorze mieszkania lub domu od dewelopera.
172 dni temu
MAR-BUD - Marcin Skibniewski Strachówka i okolice

MAR-BUD - Marcin Skibniewski

Zajmujemy się instalatorstwem elektrycznym.Posiadamy odpowiednie uprawnienia.
254 dni temu
JANUSZ SOBIK Rybnik i okolice

JANUSZ SOBIK

25-letnie doświadczenie . uprawnienia konstrukcyjno- budowlane . Prowadzone przez nas budowy mają kierownika budowy gratis. Mistrz murarski.Specjalizujemy się budowie domów , robotach murarskich ,cieśielskich, zbrojarskich, ogólnobudowlanych.
1 033 dni temu
Andrzej Kubiak Lędziny i okolice

Andrzej Kubiak

na rynku od 1992, uprawnienia budowlane, doswiadczenie we wznoszeniu budynków mieszkalnych, remontach, remontach dachów płaskich i dachówkowych, obróbki blacharskie, nadzór budowlany itd.
1 472 dni temu
Podkategorie

NASZE SERWISY

Sklepy budowlano-dekoracyjne Leroy Merlin Serwis dla pasjonatów dekoracji