Marketing dźwignią handlu - Weronika Kuc

Krasnystaw

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Weronika Kuc
Weronika Kuc
Telefon:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Mgr admnistracji, z doświadczeniem w prowadzeniu własnej firmy usługowej, a także prowadząca blog o tematyce kosmetycznej. Redaguję teksty na własny blog i na portale urodowe. Prowadzę też fan page bloga na fb. Mam stały dostęp do internetu i nowinek kosmetycznych. Współpracuję z wieloma firmami kosmetycznymi, otrzymuję od nich informacje o nowościach.

Słowa kluczowe: Redagowanie, teksty, przepisywanie, blog, prowadzenie fan page'a
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (6)
 • FUN PAGE

  Witam. Prowadziłam przez ponad 4 lata swoją stronę o tematyce zdrowotnej i urodowej. Są to tematy mi bliskie. Chętnie podejmę się tego zadania. Zapraszam do kontaktu.

  150 zł
  za całość
 • Zlecę zawodowe redagowanie tekstow na stronie pod względem poprawności

  Witam. Mam na imię Weronika, jestem na co dzień pracownikiem urzędu, z wykształcenia mgr administracji. Od 5 lat prowadzę swoją stronę biznesową, zajmuję się dodatkowo pisaniem ludziom biznesplanów i tekstów na zamówienie. Polecam się do tej pracy ze względu na swoją sumienność i to, że jestem osobą, z która można zawsze się dogadać, co jest ważne w dzisiejszych czasach. Zapraszam do kontaktu.

  200 zł
  za całość
 • Marketing szeptany, fora, komentarze, porady - branża kosmetyczna

  Witam. Prowadziłam blog kosmetyczny przez ponad 4 lata. Mam szerokie kontakty i bazę blogową o tej tematyce, ponadto udzielam się na wielu stronach dotyczących zdrowia i urody. Jestem osobą otwartą i komunikatywną i jestem pewna, że współpraca byłaby dla obu stron satysfakcjonująca. Moja propozycja ceny to 2zł za każdorazowy wpis, komentarz. Zapraszam!

  2 zł
  za sztuka
 • Zlecę napisanie opisów produktów do sklepu z akcesoriami erotycznymi

  Witam, zajmuję się pisaniem tekstów na zamówienie od 5 lat. Prowadzę swoją stronę internetową od ponad 4, a na co dzień zajmuję się pisaniem binesplanów. Chętnie podejmę się tej pracy. Mam lekkie pióro a tematyka nie jest mi obca. Zapraszam do kontaktu.

  40 zł
  za całość
 • Copywriter opisy marek i przedmiotów dla sklepu odzieżowego

  Witam. Przez ponad 4 lata prowadziłam popularny blog o tematyce urodowej, zdrowotnej, modowej. Zajmowałam się wprowadzaniem opisów produktów do sklepów internetowych. Chętnie podejmę się tego zadania. Proszę o kontakt: weronika _k@vp.pl

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę opisywanie produktów do sklepu internetowego

  Witam. Zapraszam serdecznie do współpracy. Zajmowałam się już wprowadzaniem opisów produktów dla sklepów internetowych z innych branży. Dodatkowo prowadziłam przez ponad 4 lata swoją stronę internetową. Jestem z natury humanistką umiejętnie formułującą teksty, zawsze dbającą o estetykę słowa pisanego. Gwarantuję zadowolenie ze współpracy.

  7 zł
  za sztuka