Skuteczny e-marketing - VivaLoca.pl

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
VivaLoca.pl
VivaLoca.pl
Telefon:
883XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się marketingiem internetowym (i nie tylko) dla małych i średnich firm. Naszym głównym obszarem działania są media społecznościowe, Google Adwords oraz tworzenie skutecznych ofert sprzedażowych.

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, agencje full service, social media, adwords, CPC, Facebook Ads
Zakres działania
 • Agencje reklamowe - marketing i reklama

  Kampanie marketingowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, marketing, agencje reklamowe, agencja reklamowa, reklama

 • Agencje reklamowe full service

  Agencja full service, agencje reklamy, domy mediowe, agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje full service

 • Copywriterzy

  Redagowanie tekstu, skuteczne teksty reklamowe, copywriter, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, , copywriting

 • Agencje e-marketingowe

  Email marketing, emarketing, marketing w wyszukiwarkach internetowych, e-marketing, marketing internetowy

 • Agencje i domy mediowe

  Reklama w mediach społecznościowych, spoty reklamowe, kampania w mediach, reklama telewizyjna, reklama prasowa, kampanie reklamowe, filmy reklamowe, reklama internetowa

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Prowadzenie fan paga

  Dzień dobry, zapraszamy Pani Justyno do kontaktu z nami. Posiadamy bogate doświadczenie jeśli chodzi o skuteczne działania na FB. Kompleksowa obsługa już od 590zł netto miesięcznie. Prosimy o wiadomość na kontakt@vvivaloca.pl.

  590 zł
  za całość
 • Prowadzenie marketingu internetowego

  Panie Jacku chętnie podejmiemy się zadania. Prosimy o email z informacją jakie obszary marketingu Pana interesują (jeśli sprawa nie jest doprecyzowana to chętnie doradzimy). Przygotujemy szczegółowe propozycje dla Pana :). E-mail: kontakt@vivaloca.pl

  590 zł
  za całość
 • Prowadzenie firmowego funpage

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się wyzwania. Prowadzimy działania dla firm z Polski i UK w social media zarówno jeśli chodzi o kwestie wizerunkowe jak i obsługę klienta i kampanie sprzedażowe. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl.

  590 zł
  za miesiąc
 • Zlecę wykonanie kampanii reklamowej firmy posrednictwa kredytowego

  Pani Alicjo tworzyliśmy już (z dobrym skutkiem) kampanie dla branży finansowej opierające się na takich kanałach jak Facebook ADS i Google AdWords. Chętnie podejmiemy się wyzwania generowania leadów sprzedażowych dla Państwa marki. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Prowadzenie Fanpage

  Dzień dobry Panie Łukaszu, posiadamy duże doświadczenie w marketingu na Facebooku dla restauracji (i ogólnie branży gastronomicznej). Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • zlecę stworzenie filmiku promującego

  Panie Marcinie posiadamy doświadczenie w realizacji (a następnie także dystrybucji i promocji) podobnych wydarzeń! Proszę o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl w celu ustalenia szczegółów.

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie maila z ofertą handlową

  Dzień dobry Pani Małgorzato, zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych ofert handlowych na strony WWW, oraz e-mail. Koszt standardowej oferty (w jednym języku) to 390zł netto. Prosimy o kontakt w razie zainteresowania na email: kontakt@vivaloca.pl.

  390 zł
  za całość
 • Prowadzenie kampanii w social mediach

  Panie Piotrze, chętnie podejmiemy się współpracy, posiadamy duże doświadczenie w branży gastronomicznej a także w prowadzeniu działań social media dla hotelu! Prosimy o kontakt e-mail na adres kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • Zlece opracowanie i prowadzenie kampanii reklamowej portalu randkowego

  Dzień dobry Panie Andrzeju, posiadamy doświadczenie między innymi w promocji biznesów w branży erotycznej. Chętnie podejmiemy się wyzwania. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę prowadzenia kampanii AdWords oraz pozycjonowanie sklepu

  Dzień dobry Panie Jarosławie, posiadamy bogate doświadczenie zarówno w branży fashion (oraz innych branżach kobiecych takich jak bielizna, czy biżuteria) jak i Google AdWords (ponad 4 miliony złotych wygenerowanych sprzedaży w tym kanale w 2016 roku). Chętnie podejmiemy się rozmowy o szczegółach i realizacji celów. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl. Pozdrawiam serdecznie, Mateusz.

  390 zł
  za miesiąc
 • Zlecę prowadzenie firmowego facebooka

  Panie Mateuszu konkretna wycena zależy oczywiście od zakresu prac, a ten zależy od profilu działalności. Prosimy o adres fanpage w wiadomości prywatnej. Koszt pełnej obsługi social media zaczyna się już od 590zł netto miesięcznie. Chętnie przygotujemy konkrety po zapoznaniu się z profilem. Nasz email: kontakt@vivaloca.pl

  590 zł
  za miesiąc
 • Zlecę prowadzenia fanpage - tematyka muzyczna i nie tylko

  Panie Łukaszu działamy w social media między innymi z artystami, oraz dużą wytwórnią muzyczną. Realizujemy zarówno codzienne działania w tej branży jak i małe i duże kampanie reklamowe (Facebook Ads). Chętnie podejmiemy się wyzwania. Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  1250 zł
  za miesiąc
 • Planowanie strategii marketingowej i budowanie marki

  Dzień dobry, na swoim koncie posiadamy zbudowanie strategii dla marek z takich branż jak fashion, czy finanse. Chętnie sprawdzimy dotychczasową strategię przygotowaną przez Państwa, oraz zaproponujemy własne rozwiązania strategiczne w kontekście sprzedaży, wizerunku i marketingu marki. Prosimy o kontakt email na kontakt@vivaloca.pl :).

  3500 zł
  za całość
 • Kampania marketingowa drukarni wielkoformatowej/ pozyskanie klientów

  Dzień dobry, podana cena za miesiąc tyczy się całości (budżetu reklamowego + odpowiednich narzędzi + naszej obsługi). Zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@vivaloca.pl. Posiadamy już doświadczenie w zbliżonej do druku wiekoformatowego branży.

  3500 zł
  za miesiąc
 • Kampania adwords aplikacji mobilnych i gier do 100000 PLN

  Dzień dobry Panie Mateuszu, chętnie podejmiemy się wyzwania, pracujemy na dużych budżetach i na wielu rynkach. Nasze wynagrodzenie to 20% zarządzanego budżetu netto, do negocjacji przy większych budżetach (powyżej 20k miesięcznie). Prosimy o kontakt w razie zainteresowania na kontakt@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Kampania reklamowa Adwords na rynku włoskim

  Dzień dobry Panie Pawle, chętnie podejmiemy się wyzwania, mamy doświadczenie w skutecznych kampaniach CPC (AdWords & Facebook Ads) na takich rynkach jak Meksyk, USA, UK, Włochy, Francja, Niemcy. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów kampanii: kontakt@vivaloca.pl

  490 zł
  za miesiąc
 • Zlecę kampanię reklamową na Facebook (CPC/CPS)

  Dzień dobry Panie Łukaszu, kampania tego typu powinna uzyskiwać stosunkowo niski CPC, przy dobrze dobranej grupie i celach kampanii, możemy liczyć na wysoki współczynnik CTR dla tej grupy docelowej i produkcie(współczynnik kliknięć - zainteresowania reklamą). Myślę, że bardzo słusznie zainteresował się Pan również kwestią remarketingu FB. Chętnie podejmiemy się wyzwania i podpowiemy jak jeszcze możemy w kreatywny sposób ugryźć kampanię i zoptymalizować jej koszty przy wspomnianym budżecie. Prosimy o kontakt w wiadomości e-mail na kontakt@vivaloca.pl

  349 zł
  za całość
 • prowadzenie FB na Facebook`u i Twitter`ze

  Panie Grzegorzu, posiadamy doświadczenie w skutecznej promocji na Facebooku i Twitterze w szerokim zakresie. Nasza usługa to wdrożenie strategii sprzedażowej, angażowania użytkowników, ale także pełna obsługa klienta w social media i oprawa graficzna treści. Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  690 zł
  za miesiąc
 • Prowadzenie portalu spolecznosciowego dla SENIOROW

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się zadania. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z markami, także z grupą docelową seniorów w social media (głównie Facebook). Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • PROMOCJA SKLEPU INTERNETOWEGO Z NARZĘDZIAMI I ELEKTRONARZĘDZIAMI.

  Dzień dobry, chętnie stworzymy dla Pana kampanię sprzedażową w Google AdWords. Koszt miesięczny od 390zł netto + budżet. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl

  390 zł
  za miesiąc