Skuteczny e-marketing - VivaLoca.pl

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
VivaLoca.pl
VivaLoca.pl
Telefon:
883XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się marketingiem internetowym (i nie tylko) dla małych i średnich firm. Naszym głównym obszarem działania są media społecznościowe, Google Adwords oraz tworzenie skutecznych ofert sprzedażowych.

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, agencje full service, social media, adwords, CPC, Facebook Ads
Zakres działania
 • Agencje reklamowe - marketing i reklama

  Agencja reklamowa, reklama, marketing, firma marketingowa, agencje reklamowe, kampanie marketingowe, kampanie reklamowe

 • Agencje reklamowe full service

  Agencje full service, agencja reklamowa, domy mediowe, agencje reklamy, agencje reklamowe, agencja full service

 • Copywriterzy

  Tworzenie tekstów www, teksty reklamowe, , skuteczne teksty reklamowe, copywriter, redagowanie tekstu, copywriting

 • Agencje e-marketingowe

  Emarketing, marketing internetowy, email marketing, e-marketing, marketing w wyszukiwarkach internetowych

 • Agencje i domy mediowe

  Kampanie reklamowe, filmy reklamowe, reklama prasowa, spoty reklamowe, reklama internetowa, reklama w mediach społecznościowych, kampania w mediach, reklama telewizyjna

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (19)
 • Zlecę utworzenie reklamy na fb

  Witam Panie Marku, na koncie posiadamy ponad 200 zrealizowanych kampanii Facebook Ads! Prosimy o kontakt ze szczegółami na kontakt@vivaloca.pl.

  390 zł
  za całość
 • Prowadzenie fanpage z dedykowanymi grafikami

  Panie Michale, chętnie podejmiemy się zadania. Cena (netto) zawiera obsługę graficzną, ale także sprzedażową i obsługę klienta 7 dni w tygodniu poprzez fanpage. Prosimy o kontakt email na kontakt@vivaloca.pl.

  690 zł
  za miesiąc
 • zlecę założenie i stałą optymalizację 2 kont adwords

  Dzień dobry Pani Anno, chętnie podejmiemy się zadania. Na koncie mamy ponad 4 miliony złotych wygenerowanej sprzedaży w AdWords tylko w 2016 roku. Podana cena jest ceną miesięczną netto za konfigurację i optymalizację jednej kampanii w wymienionym przez Panią zakresie. Prosimy o kontakt email na kontakt@vivaloca.pl. Pozdrawiam, Mateusz.

  450 zł
  za sztuka
 • Prowadzenie facebook, Instagram

  Chętnie podejmiemy się wyzwania. Szczegóły pozwoliliśmy wysłać w wiadomości prywatnej do Państwa. :)

  Do negocjacji
 • Poszukiwany growth hacker - do kampanii na FB/Insta.

  Pani Elżbieto, zapraszam do kontaktu na kontakt@vivaloca.pl, myślę, że mogę pomóc, ale potrzebuję kilku informacji (o ile temat aktualny). ;)

  Do negocjacji
 • Zlecę opracowanie akcji marketingowej

  Witam, zapraszam do kontaktu. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu szczegółowych audytów, rozeznania rynku i w konsekwencji strategii e-marketingowej od A do Z do wdrożenia od zaraz. Koszt strategii to 3590zł + VAT (w tym konsultacja po wykonaniu zlecenia oraz audyt po 3 i 6 miesiącach). Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl/

  3590 zł
  za całość
 • Kampania Google Adwords

  Panie Marcinie mamy duże doświadczenie w promocji szkoleń i kursów poprzez Google AdWords i Facebook Ads dlatego tym chętniej podejmiemy się rozmowy. Prosiłbym o kontakt w wolnej chwili na email kontakt@vivaloca.pl.

  390 zł
  za miesiąc
 • Zleceimy przeprowadzenie kampanii reklamowej na facebook

  Dzień dobry, realizowaliśmy kampanie Facebook na rynkach takich jak Polska, USA, UK i Meksyk. Prosimy o kontakt ze szczegółami na kontakt@vivaloca.pl

  390 zł
  za całość
 • Stworzenie i optymalizacja ogólnokrajowej kampanii Google Adwords

  Witamy, posiadamy bogate doświadczenie w kampaniach w sieci wyszukiwania Google (w 2016 roku wygenerowaliśmy w google AdWords tego typu ponad 4 miliony złotych dla klientów). Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę profesjonalną dużą kampanie reklamową w internecie !

  Panie Robercie posiadamy doświadczenie i referencje. Chętnie podejmiemy się rozmowy. Dane kontaktowe znajdzie Pan poniżej w naszej wizytówce. Dodam, że nie boimy się dużych kampanii, tylko w tamtym roku wygenerowaliśmy ponad 4 miliony przychodów dla naszych klientów w kampaniach PPC (AdWords i FB Ads). Zostawiam także e-mail: kontakt@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Prowadzenie fanpaga i instagrama

  Dzień dobry Panie Piotrze, chętnie podejmiemy się wyzwania. Posiadamy udokumentowane doświadczenie we współpracy z firmami z branż takich jak nieruchomości, handel, moda, IT, rozrywka. Prosimy o kontakt e-mail z informacją o szczegółach: kontakt@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Prowadzenie fan paga

  Dzień dobry, zapraszamy Pani Justyno do kontaktu z nami. Posiadamy bogate doświadczenie jeśli chodzi o skuteczne działania na FB. Kompleksowa obsługa już od 590zł netto miesięcznie. Prosimy o wiadomość na kontakt@vvivaloca.pl.

  590 zł
  za całość
 • Prowadzenie marketingu internetowego

  Panie Jacku chętnie podejmiemy się zadania. Prosimy o email z informacją jakie obszary marketingu Pana interesują (jeśli sprawa nie jest doprecyzowana to chętnie doradzimy). Przygotujemy szczegółowe propozycje dla Pana :). E-mail: kontakt@vivaloca.pl

  590 zł
  za całość
 • Prowadzenie firmowego funpage

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się wyzwania. Prowadzimy działania dla firm z Polski i UK w social media zarówno jeśli chodzi o kwestie wizerunkowe jak i obsługę klienta i kampanie sprzedażowe. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl.

  590 zł
  za miesiąc
 • Zlecę wykonanie kampanii reklamowej firmy posrednictwa kredytowego

  Pani Alicjo tworzyliśmy już (z dobrym skutkiem) kampanie dla branży finansowej opierające się na takich kanałach jak Facebook ADS i Google AdWords. Chętnie podejmiemy się wyzwania generowania leadów sprzedażowych dla Państwa marki. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Prowadzenie Fanpage

  Dzień dobry Panie Łukaszu, posiadamy duże doświadczenie w marketingu na Facebooku dla restauracji (i ogólnie branży gastronomicznej). Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie maila z ofertą handlową

  Dzień dobry Pani Małgorzato, zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych ofert handlowych na strony WWW, oraz e-mail. Koszt standardowej oferty (w jednym języku) to 390zł netto. Prosimy o kontakt w razie zainteresowania na email: kontakt@vivaloca.pl.

  390 zł
  za całość
 • Prowadzenie kampanii w social mediach

  Panie Piotrze, chętnie podejmiemy się współpracy, posiadamy duże doświadczenie w branży gastronomicznej a także w prowadzeniu działań social media dla hotelu! Prosimy o kontakt e-mail na adres kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • Zlecę prowadzenia kampanii AdWords oraz pozycjonowanie sklepu

  Dzień dobry Panie Jarosławie, posiadamy bogate doświadczenie zarówno w branży fashion (oraz innych branżach kobiecych takich jak bielizna, czy biżuteria) jak i Google AdWords (ponad 4 miliony złotych wygenerowanych sprzedaży w tym kanale w 2016 roku). Chętnie podejmiemy się rozmowy o szczegółach i realizacji celów. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl. Pozdrawiam serdecznie, Mateusz.

  390 zł
  za miesiąc