Skuteczny e-marketing - VivaLoca.pl

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
VivaLoca.pl
VivaLoca.pl
Telefon:
883XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się marketingiem internetowym (i nie tylko) dla małych i średnich firm. Naszym głównym obszarem działania są media społecznościowe, Google Adwords oraz tworzenie skutecznych ofert sprzedażowych.

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, agencje full service, social media, adwords, CPC, Facebook Ads
Zakres działania
 • Agencje reklamowe - marketing i reklama

  Kampanie reklamowe, kampanie marketingowe, firma marketingowa, agencje reklamowe, agencja reklamowa, reklama, marketing

 • Agencje reklamowe full service

  Agencja reklamowa, agencje full service, agencja full service, agencje reklamowe, domy mediowe, agencje reklamy

 • Copywriterzy

  , teksty reklamowe, redagowanie tekstu, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, copywriting

 • Agencje e-marketingowe

  Marketing w wyszukiwarkach internetowych, e-marketing, emarketing, marketing internetowy, email marketing

 • Agencje i domy mediowe

  Kampania w mediach, reklama internetowa, reklama prasowa, spoty reklamowe, kampanie reklamowe, reklama telewizyjna, filmy reklamowe, reklama w mediach społecznościowych

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Prowadzenie FANPAGE na FACEBOOK-u o tematyce randkowej

  Dzień dobry Panie Andrzeju, posiadamy doświadczenie w działaniach social media między innymi w bardzo zbliżonej branży do randkowej. Myślę, że uda nam się stworzyć wspólnie ciekawą wizję promocji i wcielić ją w życie. Prosimy o kontakt w wolnej chwili na kontakt@vivaloca.pl z informacją o jaki projekt chodzi, przygotujemy konkretną propozycję i wycenę :).

  Do negocjacji
 • Przygotowanie logo, projekt opakowania, wstępne identity do strony www

  Dzień dobry Panie Tomaszu, chętnie podejmiemy się wyzwania! Niestety link chyba nie został dołączony do oferty. Czy możemy prosić o informację na e-mail kontakt@vivaloca.pl?

  Do negocjacji
 • Prowadzenie konta firmowego w socil media

  Dzień dobry Panie Michale, chętnie podejmiemy się zadania. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze fanpage dla firm sektora MŚP, ale także skoordynowanych działaniach na Pintereście czy Instagramie :). Koszty obsługi już od 490zł netto miesięcznie! Zapraszamy do kontaktu e-mail na kontakt@vivaloca.pl

  490 zł
  za miesiąc
 • Planowanie strategii marketingowej i budowanie marki

  Dzień dobry, na swoim koncie posiadamy zbudowanie strategii dla marek z takich branż jak fashion, czy finanse. Chętnie sprawdzimy dotychczasową strategię przygotowaną przez Państwa, oraz zaproponujemy własne rozwiązania strategiczne w kontekście sprzedaży, wizerunku i marketingu marki. Prosimy o kontakt email na kontakt@vivaloca.pl :).

  3500 zł
  za całość
 • Prowadzenie fanpage'a sklepu internetowego na Facebooku

  Dzień dobry Panie Jakubie, posiadamy już doświadczenie w branży fashion, więc doskonale wiemy jak na FB budować zaangażowanie i relacje z klientami, oraz przekładać to na wyniki sprzedażowe sklepu. Nasza oferta zawiera ponadto pełną obsługę reklam Facebook Ads (mamy na koncie kampanie z budżetami 6 cyfr ;)) oraz obsługę klienta 7 dni w tygodniu! Wstępna wycena netto obok, chętnie podejmiemy się szczegółowych rozmów - prosimy o kontakt email na kontakt@vivaloca.pl.

  870 zł
  za miesiąc
 • Kampania marketingowa drukarni wielkoformatowej/ pozyskanie klientów

  Dzień dobry, podana cena za miesiąc tyczy się całości (budżetu reklamowego + odpowiednich narzędzi + naszej obsługi). Zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@vivaloca.pl. Posiadamy już doświadczenie w zbliżonej do druku wiekoformatowego branży.

  3500 zł
  za miesiąc
 • Kampania adwords aplikacji mobilnych i gier do 100000 PLN

  Dzień dobry Panie Mateuszu, chętnie podejmiemy się wyzwania, pracujemy na dużych budżetach i na wielu rynkach. Nasze wynagrodzenie to 20% zarządzanego budżetu netto, do negocjacji przy większych budżetach (powyżej 20k miesięcznie). Prosimy o kontakt w razie zainteresowania na kontakt@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Kampania reklamowa Adwords na rynku włoskim

  Dzień dobry Panie Pawle, chętnie podejmiemy się wyzwania, mamy doświadczenie w skutecznych kampaniach CPC (AdWords & Facebook Ads) na takich rynkach jak Meksyk, USA, UK, Włochy, Francja, Niemcy. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów kampanii: kontakt@vivaloca.pl

  490 zł
  za miesiąc
 • Zlecę kampanię reklamową na Facebook (CPC/CPS)

  Dzień dobry Panie Łukaszu, kampania tego typu powinna uzyskiwać stosunkowo niski CPC, przy dobrze dobranej grupie i celach kampanii, możemy liczyć na wysoki współczynnik CTR dla tej grupy docelowej i produkcie(współczynnik kliknięć - zainteresowania reklamą). Myślę, że bardzo słusznie zainteresował się Pan również kwestią remarketingu FB. Chętnie podejmiemy się wyzwania i podpowiemy jak jeszcze możemy w kreatywny sposób ugryźć kampanię i zoptymalizować jej koszty przy wspomnianym budżecie. Prosimy o kontakt w wiadomości e-mail na kontakt@vivaloca.pl

  349 zł
  za całość
 • prowadzenie FB na Facebook`u i Twitter`ze

  Panie Grzegorzu, posiadamy doświadczenie w skutecznej promocji na Facebooku i Twitterze w szerokim zakresie. Nasza usługa to wdrożenie strategii sprzedażowej, angażowania użytkowników, ale także pełna obsługa klienta w social media i oprawa graficzna treści. Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  690 zł
  za miesiąc
 • Prowadzenie portalu spolecznosciowego dla SENIOROW

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się zadania. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z markami, także z grupą docelową seniorów w social media (głównie Facebook). Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • PROMOCJA SKLEPU INTERNETOWEGO Z NARZĘDZIAMI I ELEKTRONARZĘDZIAMI.

  Dzień dobry, chętnie stworzymy dla Pana kampanię sprzedażową w Google AdWords. Koszt miesięczny od 390zł netto + budżet. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl

  390 zł
  za miesiąc
 • Poszukuję osoby, która podejmie się promocją nowej firmy w Internecie.

  Panie Dominiku chętnie porozmawiamy o tym co możemy dla Pana zrobić. Prosimy o kontakt na adres kontakt@vivaloca.pl z informacją o jaką firmę chodzi.

  Do negocjacji
 • Filmik Reklamowy

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się zlecenia, proszę się z nami skontaktować pod adresem kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • Marketing, facebook itd

  Pani Agato chętnie posłuchamy o szczegółach. Pracujemy w social media z klientami segmentu MŚP, jak i markami ogólnopolskimi. Prosimy o kontakt email na kontakt@vivaloca.pl - proszę napisać czym będzie się Pani zajmowała, chętnie doradzimy.

  Do negocjacji
 • Prowadzenie kampanii Adwords - Polska, Litwa

  Panie Mariuszu, co prawda nie prowadziliśmy jeszcze działań SEM na rynku Litewskim, ale posiadamy doświadczenie w kampaniach międzynarodowych (USA, Niemcy, Meksyk, Francja). Chętnie podejmiemy się wyzwania. Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji
 • reklama facebook

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się zadania, na koncie mamy już współpracę z kilkudziesięcioma markami w zakresie reklam Facebook Ads. Prosimy o kontakt na kontakt@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Prowadzenie profilu Linkedin i Google+

  Dzień dobry, jesteśmy niewielką agencją specjalizującą się w social media dla MŚP (choć z ciekawymi sukcesami :)). Chętnie podejmiemy się wyzwania. Prosimy o kontakt email na kontakt@vivaloca.pl :)

  349 zł
  za miesiąc
 • Zlecę przygotowanie i poprowadzenie kampanii adwords

  Dzień dobry. W tym roku dla klientów segmentu MŚP poprzez AdWords wygenerowaliśmy ponad 4 miliony obrotów :). Niech stanowi to rekomendację naszych umiejętności. Chętnie porozmawiamy o szczegółach, prosimy o kontakt email na kontakt@vivaloca.pl.

  390 zł
  za miesiąc
 • Kampania reklamowa dla aplikacji mobilnej

  Witam jesteśmy z Katowic. Posiadamy duże doświadczenie w kampaniach CPC (AdWords & Facebook Ads) i wygenerowane ponad 4 miliony złotych sprzedaży tylko w tym roku dla naszych klientów. Chętnie porozmawiamy. Adres kontaktowy - kontakt@vivaloca.pl.

  Do negocjacji