Szybko, tanio i dobrze! - Tek Ścik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Tek Ścik
Tek Ścik
Telefon:
579XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Drogi Zleceniodawco!

Jeżeli czytasz tę wiadomość zapewne zainteresowała Cię moja oferta - bardzo mnie to cieszy. Na początek kilka faktów, które powinieneś poznać:

1. Terminy to dla mnie świętość. Jeżeli zobowiązałem się wykonać zlecenie w określonym czasie wykonam je choćbym miał nie spać przez cztery noce. - Tego samego oczekuję w przypadku zapłaty.

2. Twoje zlecenie nie jest dla mnie zabawą a pracą. Do swoich zadań podchodzę śmiertelnie poważnie.  Wybierając mnie nie musisz się obawiać o dane osobowe czy poufność przekazywanych do zlecenia informacji.

3. Twoja satysfakcja jest dla mnie ważna, wierzę, że każde, najdrobniejsze nawet zlecenie może stanowić początek długoterminowej, udanej współpracy. Zawsze służę życzliwym podejściem do klienta oraz radą w tematach, na których się znam.

Jeżeli zaś chodzi o mnie jestem z generacji komputerowej, w internecie "buszowałem" jeszcze za czasów, kiedy wiedziano co to "netykieta". Na forach  zjadłem zęby, pakiet office (w tym open office) obsługuję bez problemów. Tworzenie prostych baz danych, realizacje oparte o fora, układanie opisów do towarów czy też wstawianie towarów do sklepu internetowego nie stanowi dla mnie trudności.

Słowa kluczowe: Bazy danych,copywriting,pisanie tekstów,teksty,produkty,obsług a,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Opis przedmiotu Opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu Przykładowy opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu
  Opis przedmiotu Cena Do 50 zł
  Opis przedmiotu wystawionego na portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu Opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (10)
 • prowadzenia fanpage na fb

  Panie Szymonie, przede wszystkim najważniejsze pytanie dotyczy oczywiście tematyki prowadzonego przez Pana fanpage'a. Zupełnie inaczej będzie się szukało memów na temat "skup opon w świdniku dolnym" a inaczej na temat polityki czy imprezy. Podane przez Pana 100 zł - jako cena NETTO wchodzi w grę, kwestia tylko tematyki i treści, które chce Pan tam udostępniać. Gdyby był Pan zainteresowany proszę o kontakt ze szczegółami na tekscik@zoho.eu - od razu informuję, że nie podejmę się prowadzenia fanpage'a o piramidach finansowych i innych popularnych oszustwach.

  100 zł
  za całość
 • Wykonanie opisów sweterków świątecznych

  Ciekawe zlecenie to trzeba przyznać ! :) Nurtuje mnie ten rodzaj humoru, którego Pan oczekuje. Czy ma Pan w swojej bazie inne opisy "humorystyczne"? Mogą być zupełnie innych produktów - chciałbym zrozumieć w jaki rodzaj żartu i podejścia do klienta chcemy trafić. Jeżeli ma pan, - świetnie, jeżeli nie - trudno, w takim wypadku prosiłbym o krótkie opisanie właśnie tej relacji z klientem, jaka chcemy utworzyć opisem. Prosiłbym również o przesłanie przykładowego zdjęcia sweterka na tekscik@zoho.eu. W kwestiach wynagrodzenia z całą pewnością się dogadamy.

  200 zł
  za całość
 • Praca bez wychodzenia z domu – tworzenie bazy danych

  Potrzebuję więcej informacji dotyczących danych, które miałyby się znaleźć w bazie. Czy podmioty są przez Pana określone? Czy chce Pan rzucić tylko hasło "salony samochodowe"? W zależności od trudności w poszukiwaniu rekordów cena za jeden rekord będzie się wahać od 1 zł - 3 zł netto. W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu na tekscik@zoho.eu

  3 zł
  za rekord
 • Stała współpraca przy tworzeniu artykułów na blogi

  Dzień Dobry, z przyjemnością podejmę się pomocy przy zapleczach, najchętniej prostych - cena to 10 zł netto za 1000 zzs. Jeżeli będzie Pan potrzebował, to z przyjemnością sporządzę też smakowite precle, zarówno zaplecza jak i precelki, wszystko świeże, pachnące, prosto z mojej klawiatury, bez synonimów, kopiowania i innych sztuczek. Precelki w cenie 2,5 zł netto za 1000 zzs. Gdyby był Pan zainteresowany proszę o kontakt na tekscik@zoho.eu z przekazaniem szczegółów.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Copy writing

  Dzień Dobry, nie wiem jeszcze jaka miałaby być tematyka i długość tych wpisów, więc nie chciałbym się od razu określać, czy podejmę się zlecenia, prosiłbym o podanie szczegółów na maila tekscik@zoho.eu. Stawka będzie wynosić około 10 zł netto za 1000 zzs.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie postów na forum

  Pamiętam doskonale czasy, kiedy for internetowych nie przejął jeszcze facebook, miałem też okazję uczestniczyć już w zapełnianiu treścią mniejszych for tematycznych. Cena za post uzależniona jest od ilości zamówionych postów. Na początek proponuję 3 zł netto za post, 10 postów - Pan pozna mój styl pracy, ja poznam Pańskie forum, jak się spodoba kolejna paczka obejmie większą ilość postów i możliwa będzie minimalna obniżka ceny. W razie zainteresowania proszę o kontakt na tekscik@zoho.eu

  30 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie tekstów na stronę. Tematyka około prawnicza. Stałe zlecenie.

  Jeżeli dobrze rozumiem: Pan daje materiały i temat tekstu, na podstawie których chce Pan gotowy tekst 3500- 5000 zzs? Powiem w ten sposób, jeżeli poza materiałami, które Pan podaje nie będzie trzeba wczytywać się w temat dodatkowo, doszukiwać się jakiejś wiedzy specjalistycznej możemy się umówić na 10 zł za 1000zzs. Termin do 3 dni od ustalenia szczegółów mi odpowiada (przy jednym tekście). W przypadku zainteresowania prosiłbym o podanie szczegółów chociażby o stronie, na której się znajdą, a najlepiej tekstu w podobnej tematyce, który się Panu spodobał na maila: tekscik@zoho.eu

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Recenzja artykułu

  Chętnie podejmę się napisania takiej recenzji, potrzebuję jednak informacji szczegółowych: gdzie miałaby ona iść, jaki jest styl wypowiedzi, który by Panu odpowiadał (żartobliwy, pogardliwy, rzeczowy) itp. Istotna w cenie jest również długość tej recenzji, wstępnie mogę powiedzieć, że w zależności od odpowiedzi na te pytania cena może oscylować w granicy 30-120 zł netto za całość. Gdyby był Pan zainteresowany prosiłbym o podanie szczegółów na tekscik@zoho.eu

  120 zł
  za całość
 • Asystentka - praca zdalna

  Ceny nie podobam, ponieważ wszystko zależy od konkretnego zakresu prac. Domyślam się, że potrzebuje Pan kogoś, kto sprawdzi maile, zajmie się dziennikiem zadań itp. Prosiłbym o konkrety na maila tekscik@zoho.eu - przede wszystkim ile jest realnie do zrobienia dziennie.

  Do negocjacji
 • Zlecę wprowadzenie danych do katalogu firm

  Rozumiem, że zarówno katalog jak i wszystkie dane udostępniają Państwo i jedyne, co jest potrzebne to wprowadzanie tych danych? Jeżeli wszystko idzie tak sprawnie jak Pan napisał proponuję stawkę 1 zł netto za wpis. (minimum 20 wpisów) W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na tekscik@zoho.eu

  1 zł
  za rekord