VenusText - Sylwia Łysak

(3)

Brójce

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sylwia Łysak
Sylwia Łysak
Telefon:
537XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Posada 2
95-006

Brójce

Podgląd

SEO copywriting, pisanie tekstów - artykuły, newsy, reklamy, redagowanie pism urzędowych

Słowa kluczowe: SEO copywriter, SEO copywriting, copywriter, redaktor, pisarz, dziennikarz internetowy, teksty na ww, treści na www, tanie teksty, dobre teksty, profesjonalne pisanie, rzetelne pisanie,
Realizacje
WWW (8)
 • Ico_small_web Sklepi internetowy z kosmetykami naturalnymi - opracowanie regulaminu, polityki prywatności, informacji dla klientów, tekstów poradnikowych i prowadzenie FP na Facebooku. Cena dotyczy jednego projektu
 • Ico_small_web
  http://oknotest.pl/ Cena Do 50 zł
  Portal o oknach - redakcja artykułów informacyjno-technicznych o nowoczesnych oknach PCV. Opracowanie tekstów SEO. Cena dotyczy pojedynczego artykułu.
 • Ico_small_web
  http://destro.pl Cena Do 50 zł
  Portal z poradami na każdy temat - redakcja unikalnych, wysokiej jakości artykułów poradnikowych o tematyce: dzieci, rodzina, związki, lifestyle, psychologia, zwierzęta, finanse,bankowość, oszczędzanie Cena dotyczy jednego artykułu
 • Ico_small_web Blog architektoniczny - redagowanie artykułów blogowych o tematyce architektonicznej, budowlanej i wnętrzarskiej Cena dotyczy jednego artykułu
 • Ico_small_web
  http://twojpasaz.pl/ Cena Do 3000 zł
  Wielobranżowy sklep internetowy - opracowanie opisów produktów, tekstów katalogowych, informacyjnych i zapleczowych, także pod pozycjonowanie SEO Cena dotyczy całego projektu
Zakres działania
 • SEO copywriterzy i redaktorzy artykułów

  Pisanie artykułów, artykuły redagowanie, artykuły, pomoc w pisaniu artykułów, redagowanie artykułów

 • Redagowanie pism urzędowych

  Redagowanie pism, usługi redagowania pism urzędowych, pisma urzędowe redagowanie, redagowanie pism urzędowych, pisma urzędowe

 • Copywriterzy

  Redagowanie tekstu, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, teksty reklamowe, , copywriting

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (7)
 • Pisanie artykulow na strone www

  Witam serdecznie, jestem copywriterem, który zjadł zęby na MLMach i potrafi w sposób dosadny i lekko sarkastyczny otworzyć oczy tym, którzy w takie systemy wierzą. Chciałabym jednak poznać więcej szczegółów przed podjęciem decyzji o współpracy. Zapraszam do podjęcia dialogu: venustext@gmail.com.

  20 zł
  za całość
 • Krótkie artykuły promocyjne

  Witam, jestem zainteresowana współpracą. Copywritingiem zajmuję się od pięciu lat, a od ponad dwóch prowadzę działalność gospodarczą. Tworzę unikalne, chwytliwe i ciekawe teksty, które przyjemnie się czyta. Zapraszam do zamówienia darmowej pracy próbnej (składającej się z pozycji 1-4 zlecenia, z limitem znaków do 2500). Czas realizacji 48h. Kontakt: venustext@gmail.com. Cena w ujęciu brutto, zawiera 8% VAT (sprzedaż praw autorskich).

  60 zł
  za sztuka
 • Stałe pisanie artykułów

  Witam serdecznie, jestem zainteresowana współpracą. Tematykę zlecenia znam doskonale - pisałam teksty do działu Elektronika w artykułach Allegro, kilku sklepów z laptopami i telefonami, a ostatnio świeżego dosyć start-upu gogeek.pl. Copywritingiem zajmuję się od pięciu lat. Prowadzę jednoosobową DG i trudnię się przede wszystkim pisaniem - wartościowych, bogatych merytorycznie i unikalnych artykułów wspierających realizację przedstawionych mi przez zleceniodawcę celów. Nie dostarczam jednak grafik (choć mogę podać sugestie co do nich) ani filmów. Jeśli interesuje Pana przede wszystkim dobra treść, polecam się. Kontakt: venustext@gmail.com. Podaję cenę za jeden artykuł. Jestem w stanie pisać od 5 do 20 tekstów w miesiącu. Jestem otwarta tak na sugestie co do tytułów co podawanie własnych propozycji. W przypadku współpracy długoterminowej cena może ulec negocjacjom. Kontakt: venustext@gmail.com.

  40 zł
  za sztuka
 • Pisanie artykułów na bloga o wychowaniu/rozwoju dziecka w wieku 3-10l

  Witam serdecznie, mama-copywriter zgłasza się do współpracy. Tematyka zlecenia jest mi bardzo bliska, interesowałam się nią jeszcze zanim zostałam mamą, a w chwili obecnej rozszerzam wiedzę tematyczną praktycznie codziennie. Zapraszam do przeczytania tekstu, który napisałam jako jeszcze mało doświadczona (zarówno copywritersko jak i macierzyńsko) osoba: http://www.destro.pl/dziecko/rozmawiac-dzieckiem/. Przyznam, że w ciągu 5 lat pracy nie miałam okazji pisać więcej na podobne tematy. Z chęcią jednak to zmienię. Zapraszam do zamówienia bezpłatnej próbki artykułu (do 1500 zzs): venustext@gmail.com. Podaję stawkę miesięczną w ujęciu brutto. Wystawiam faktury VAT (8%-sprzedaż całości praw autorskich majątkowych).

  350 zł
  za miesiąc
 • Zlecę opisywanie produktów do sklepu internetowego

  Witam serdecznie, jestem zainteresowana wykonaniem zlecenia. Tworzę unikalne, zachęcające do zakupów opisy produktów, a torebkom damskim przypisuję właściwości, których poszukuje każda kobieta. :) Copywritingiem zajmuję się od pięciu lat, prowadzę DG, wystawiam faktury VAT (8%). Zapraszam do przetestowania moich możliwości i zamówienia bezpłatnego opisu próbnego - czas realizacji 24h. Kontakt: venustext@gmail.com. Podana cena za 50 opisów po 1000zzs każdy. Zlecenie mogę wykonać jednorazowo lub partiami. W pierwszym przypadku czas realizacji to tydzień roboczy.

  400 zł
  za całość
 • 2 profesjonalne artykuły na temat laptopów

  Witam serdecznie, Jestem zainteresowana współpracą. Tematyka zlecenia jest mi bardzo bliska. Proszę spojrzeć na rekomendację z niemalże identycznego zlecenia sprzed dwóch lat: http://oferia.pl/zlecenie/item956980-napisanie-artykulow-ekspercki-o-tematyce-komputerowej oraz na artykuły o komputerach w dziale Elektronika Allegro i teksty na dość nowym blogu gogeek.pl, które napisałam. Tworzę bogate merytorycznie, wartościowe teksty, wyróżniające się na tle innych artykułów o tej tematyce. Zwracam uwagę na szczegóły, które w większości tego typu tekstów są pomijane np. rzeczywistą wydajność procesorów, możliwości i koszta rozbudowy sprzętu, design dostosowany do indywidualnych potrzeb. Teksty mogę napisać w 48h od momentu potwierdzenia współpracy. Oczywiście dostosuję je do miejsca publikacji tak, aby miały wysoki potencjał sprzedażowy i SEO. Kontakt: venustext@gmail.com. Wystawiam faktury VAT (8%-sprzedaż praw autorskich majątkowych). Podana cena w ujęciu brutto.

  150 zł
  za całość
 • Zlecę opiekę / zarządzanie stroną

  Witam serdecznie, jestem zainteresowana współpracą. Jestem copywriterem od pięciu lat, a od dwóch prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Współpracowałam min. z otodom.pl, Murator czy Grupą PSB Mrówka. Zarządzam kilkoma avatarami eksperckimi na forach gospodarczych. Tworzę unikalne, bogate merytorycznie i wartościowe teksty, które angażują czytelników. Cechuje mnie duże zaangażowanie w pracę oraz terminowość. Moje usługi oferuję w dobrej relacji jakości do ceny. Kontakt: venustext@gmail.com Podaję cenę brutto za wykonanie treści statecznych na stronę, koszt obsługi miesięcznej FP na FB wyceniam na ok. 600-700zł brutto.

  200 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (3)

(3,53) | Otrzymane oceny: 3
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Ze względów zdrowotnych wykonawca nie wykonał wszystkich zamówionych artykułów. Te które zostały wykonane są bardzo dobre.

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
czytelny styl wypowiedzi:
konsekwencja w stylu i formie:
krótki termin realizacji:
oryginalne przedstawienie tematu:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

nie polecam, brak kontaktu, brak realizacji

Odpowiedź:

Odmowa podpisania umowy, a kontrakt na 100tekstów w 2dni...

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

polecam