Studio Deszcz Łukasz Skowroński

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Studio Deszcz Łukasz Skowroński
Studio Deszcz Łukasz Skowroński
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmuję się fotografią reklamową i artystyczną. Kierunkowe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie, idąca za nim znajomość warsztatu, a także ukształtowana, dojrzała wrażliwość artystyczna to wyróżniające mnie cechy. Jestem szczęściarzem, bo moja praca to moja pasja, co sprawia, że mimo upływu lat nie popadam w rutynę – wręcz przeciwnie!

Z przedsiębiorczym i rzeczowym podejściem do każdego Klienta, artystyczną, podpartą rozeznaniem rynku i znajomością najnowszych trendów wizją oraz nienasyconą, wręcz dziecięcą ciekawością angażuję się w każde kolejne przedsięwzięcie. Zapraszam do współpracy!

Słowa kluczowe: Fotografia reklamowa, zdjęcia produktów, fotografia wnętrz firm, studio fotografii reklamowej, fotografia produktowa, packshoty
Sprzęt i wyposażenie
 • Studio Deszcz - studio fotograficzne w Warszawie / Nikon, Nikkor, Elfo, Fotopro, Asus
  Studio Deszcz - studio fotograficzne w Warszawie / Nikon, Nikkor, Elfo, Fotopro, Asus

  Ponad 100m2 przestrzeni twórczej. Własnej, dobrze wyposażonej i zlokalizowanej przestrzeni. To ogromny komfort dla nas, a co za tym idzie i dla naszych Klientów. To tutaj, w mieszczącym się na warszawskiej Pradze-Południe studiu realizujemy większość sesji zdjęciowych. Także tutaj spotykamy się z kontrahentami i przeprowadzamy castingi do zbliżających się realizacji. Odwiedź nas w naszej siedzibie, zobacz jak pracujemy i porozmawiajmy o tym jak moglibyśmy pracować dla Ciebie!

Aktualności
 • Klienci, którzy zaufali mi w minionych latach (2012-2017) (styczeń 2017)

  AdCom, Ann-Mex, All Spice, AP Edukacja, Apella S.A., Atelier 2 Architekci, Ave Fashion, BambooBox, BusinessNova, Celebrity Boutique, Diamond Cosmetics, Dorothy Studio, Exyt, Fagus, Finance 4 You, Fit&Brave, Fitly, FooFoo, Glamour Empire, GreenField, Harder&Harder, HSH Chemie, Hi-Res Studio (Deerhead), Justyna Kodym - Wedding Dresses Designer, Komfort S.A., Larcom, Larex Fruit, Lionbridge, Lofitees, Made in meanwhile, Marsel Studio, Migomedia, Nipplex, Nomax Trading, Oksy.pl, Oriflame Poland, Ortolan, Poddachem.pl, Point of Design, Polcode, Ptak Media, Purpless, Room Factory, Renee, Sierra Madre, Studio Koncepcja, Smart Look, Social Leaders, Subeli, Tcity, Unitex, Wakepark Bydgoszcz, Wciągnij.pl, wSieci, York Fitness

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (5)
 • Fotografia typowo kobieca

  Cena zawiera wynajęcie studia na czas niezbędny do zrealizowania sesji, make-up, wykonanie zdjęć i ich retusz. Zachęcamy do współpracy.

  700 zł
  za całość
 • Firma zatrudni fotografa do fotografii produktowej

  Zachęcamy do współpracy.

  50 zł
  za całość
 • SZUKAM FOTOGRAFA + EWENTUALNIE STYLISTKA DO SESJI BIZNESOWEJ

  Cena zawiera wynajęcie studia na czas niezbędny do zrealizowania sesji, make-up, wykonanie zdjęć i ich retusz. Zachęcamy do współpracy.

  800 zł
  za całość
 • Stała współpraca w zakresie fotografii produktowej + pack shot'ów

  Zapraszamy do współpracy.

  Do negocjacji
 • Zdjęcia produktowe obuwia

  W ciągu minionych kilku lat wykonaliśmy kilka tysięcy zdjęć produktowych, reklamowych i wizerunkowych dla Renee.pl (www.renee.pl) - dużego i wciąż rozwijającego się sklepu internetowego sprzedającego obuwie damskie. W tym czasie dopracowaliśmy do perfekcji cały proces, jakim jest dostarczanie zdjęć dla tego typu Klienta. Od starannie wykonanych i wyretuszowanych zdjęć produktowych (kilkuset tygodniowo), przez zdjęcia banerowe, reklamowe gify, krótkie formy filmowe, po zdjęcia wizerunkowe, reklamowe, lookbooki i edytoriale. Dysponujemy całym zespołem zdjęciowym (fotografia, retusz, stylizacja, budowa scenografii, make-up, uczesanie, własna baza modelek, współpraca z agencjami modelek), który razem ze mną z pewnością przyczyni się do rozwoju Pańskiej firmy. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub osobistego spotkania podczas którego pochwalimy się tym, co zrobiliśmy do tej pory, a także zaproponujemy korzystne dla obu stron warunki ewentualnej współpracy.

  Do negocjacji