Słówskładanie - Słówskładanie Urszula Poszumska

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Słówskładanie Urszula Poszumska
Słówskładanie Urszula Poszumska
Telefon:
500XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Piszę teksty na blogi, strony, do gazet i  inne, na zlecenie. Także redaguje teksty/dokonuję korekty. Po polsku i angielsku. Ukończyłam dziennikarstwo. Posiadam Certificate in Advanced English. Dokonuję także tłumaczeń z i na angielski.

Tematyka tekstów dowolna, ale w szczególności dobrze znam się na:
- finansach i rachunkowości (mam dyplom magistra)
- ekonomii (2 lata pracowałam jako reporterka dla Reutersa w dziale informacji ekonomicznych)
- modzie i wizażu (ukończyłam roczną szkołę)
- muzyce, filmie i kulturze
- sporcie
- komunikacji, naukach społecznych,

Cena tekstów do uzgodnienia w zależności od języka, długości tekstów i rodzaju współpracy.

Faktura.

Zachęcam do kontaktu!

Słowa kluczowe: Copywriting, redagowanie tekstów, pisanie tekstów, usługi redagowania tekstów, usługi copywriting
Realizacje
Dokumenty i arkusze (2)
WWW (1)
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Copywritera do prowadzenia fan page-a na Facebooku

  Dzień dobry, Prowadzę już kilka Fanpage. Posiadam własną firmę, zajmuję się copwrtinigem, tekstami, social media. Zapraszam do kontaktu: u.poszumska@gmail.com. Cena za miesiąc usługi: 800 złotych.

  800 zł
  za całość
 • Teksty reklamowe copywriting

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced Englis. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Moje artykuły o podróżach ukazały na łamach czasopisma trójmiejskiego Together. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Sprawnie piszę wysokiej jakości teksty. kontakt: u.poszumska@gmail.com Zapraszam do współpracy!

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Tłumaczenie tekstu PL na angielski

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, tłumaczę strony, katalogi, artykuły dla firm i osób prywatnych. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. kontakt: u.poszumska@gmail.com Zapraszam do współpracy!

  35 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie z polskiego na angielski całej strony www

  Dobry wieczór, Wysłałam maila Pozdrawiam

  35 zł
  za strona A4
 • Napisanie pracy na temat kryptowalu

  Dzień dobry, Skończyłam dziennikarstwo, a także finanse. Ostatnio napisałam 50 stron pracy naukowej na temat kryptowalut, więc jestem w temacie. Mam też na koncie kilka artykułów o tej tematyce. Posiadam już materiały, książki, artykuły na ten temat. Napisaniem kolejnej pracy pójdzie mi sprawnie. Zapraszam do kontaktu: u.poszumska@gmail.com

  40 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie strony tekstu z polskiego na angielski

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim. Cena za zlecenie: 40 zł, Czas realizacji- 1 dzień roboczy. Zapraszam do współpracy!

  40 zł
  za całość
 • Szukam copywritera do stałej współpracy

  Dzień doby, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Moje artykuły o podróżach ukazały na łamach czasopisma trójmiejskiego Together. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Sprawnie piszę wysokiej jakości teksty. Zapraszam do współpracy! Kontakt: u.poszumska@gmail.com. Cena za 500 znaków - 7 złotych.

  7 zł
  za sztuka
 • 100 artykułów - branża weselna i zdrowego odżywiania

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Skończyłam szkołę wizażu i stylizacji - tematyka weselna w kontekście makijażu czy doboru stroju jest mi szczególnie dobrze znana. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Moje artykuły o podróżach ukazały na łamach czasopisma trójmiejskiego Together. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Zapraszam do współpracy! Kontakt: u.poszumska@gmail.com. Faktura. Cena: 3 tys. zł za całość. Wykonanie: 20 dni roboczych.

  3000 zł
  za całość
 • Poszukiwaniu redaktorzy motoryzacja

  Dzień dobry, Ostatnio miałam możliwość napisania kilku tekstów z zakresu motoryzacji. Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Zapraszam do współpracy! kontakt: u.poszumska@gmail.com

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę przetłumaczenie strony internetowej na j. angieski

  Dzień dobry, Chętnie podejmę się zlecenia. Mam doświadczenie w tłumaczeniu stron internetowych. Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim. Zapraszam do współpracy! kontakt: u.poszumska@gmail.com

  200 zł
  za całość
 • Artykuł na stronę związany z motoryzacją - lekki styl bez żargonu.

  Dzień dobry, Pisałam ostatnio kilka artykułów motoryzacyjnych, więc jestem w temacie. Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Sprawnie piszę wysokiej jakości teksty. kontakt: u.poszumska@gmail.com. Zapraszam do współpracy!

  60 zł
  za sztuka
 • Redakcja Tekstu po Angielsku - Tresci do strony internetowej

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Sprawnie piszę wysokiej jakości teksty. kontakt: u.poszumska@gmail.com, Zapraszam do współpracy!

  8 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie wzruszających tekstów.

  Dobry wieczór, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Moje artykuły o podróżach ukazały na łamach czasopisma trójmiejskiego Together. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. kontakt: u.poszumska@gmail.com, 500 025 336. Ps. nałogowo czytam od lat Daily Mail, który jest pełen takich wzruszających historyjek, więc bez problemu dam sobie radę ze zleceniem. Zapraszam do współpracy!

  50 zł
  za całość
 • pisanie tekstów na podstawie anglojęzycznych serwisów

  Dzień dobry Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Znam biegle angielski, posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Sprawnie piszę wysokiej jakości teksty. Specjalizuję się właśnie w finansach, ekonomii, biznesie, marketingu, e-commerce. Kontakt: u.poszumska@gmail.com lub 500 025 336. Zapraszam do współpracy! Cena za tekst 2,5 tys. znaków

  25 zł
  za sztuka
 • Praca - przepisywanie tekstów

  Dzień dobry, proszę o szczegóły na u.poszumska@gmail.com Ukończyłam dziennikarstwo, mam własną firmę, piszę, tłumaczę, edytuję, redaguję teksty, przepisuję też teksty z dokumentów. Jestem rzetelna, przestrzegam terminów. Cena: 5 zł za 1000 znaków. Wystawiam faktury, ale bez Vatu bo jestem zwolniona. Pozdrawiam.

  5 zł
  za 1000 znaków
 • serwis pomocy w pisaniu prac szukamy redaktorów do współpracy

  Dobry wieczór, Napisałam sama w swoim życiu 3 prace magisterskie - z dziennikarstwa, finansów oraz europeistyki, a także udzielałam pomocy w pisaniu prac licznym studentom (tematyka taka jak prawo, finanse i inne). Jestem rzetelna i przestrzegam terminów. Mogę wystawiać faktury, posiadam własną firmę. Zapraszam do współpracy: u.poszumska@gmail.com, 500 025 336

  40 zł
  za strona A4
 • Zlecę pisanie tekstów, artykułów, copywriting

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Od ponad 8 lat jestem fanką Premier League - śledzę rozgrywki na bieżąco. Mogę napisać dla Państwa wysokie jakości teksty - artykuły cena 12 zł/1000 znaków, felietony - 15 złotych/1000 znaków. Jestem rzetelna i przestrzegam terminów.kontakt: u.poszumska@gmail.com, 500 025 336. Zapraszam do współpracy!

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty / artykuły lifestyle - technologie, moda, czas wolny

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Skończyłam szkołę wizażu i stylizacji. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Sprawnie piszę wysokiej jakości teksty. Z chęcią pisałabym artykuły na temat mody lub stylu życia.. Zapraszam do współpracy! u.poszumska@gmail.com 500 025 336

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Dziennikarz portal biznesowy

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera jako reporter informacji ekonomicznych z polskiego rynku giełdowego. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes, pisałam także felietony o polskich fuzjach i przejęciach. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Sprawnie piszę wysokiej jakości teksty. Specjalizuję się w finansach, ekonomii, biznesie, marketingu, e-commerce. Zapraszam do współpracy! u.poszumska@gmail.com 500 025 336

  18 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie artykułów o tematyce IT/startupowych na bloga

  Dzień dobry, Ukończyłam studia magisterskie dziennikarskie, a także z finansów oraz europeistyki. Posiadam Certificate in Advanced English. Kilka lat pracowałam dla agencji Reutera pisząc po angielsku informacje ekonomiczne i finansowe. Aktualnie posiadam własną firmę i zajmuję się pisaniem tekstów na blogi, strony internetowe, ofert marketingowych, tłumaczeniem, usługami copywritingu, prowadzeniem kanałów social media – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracuję z firmą IT w zakresie pisania tekstów na ich bloga w języku angielskim, sporo moich tekstów ukazało się na stronie Marketing i Biznes. Jestem rzetelna i słowna, przestrzegam terminów. Sprawnie piszę wysokiej jakości teksty. Specjalizuję się m.in w IT, ecommerce, marketingu. Zapraszam do współpracy. u.poszumska@gmail.com 500 025 336

  100 zł
  za sztuka