Saigy Media - Saigy Media

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Saigy Media
Saigy Media
Telefon:
(22XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Agencja interaktywna saigy media oferuje kompleksowe usługi dziedziny IT począwszy od tworzenia stron internetowych, przez kampanie reklamowe, filmy promujące, usługi programistyczne a skończywszy na usłudze copywritingu.

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, usługi telekomunikacyjne, tworzenie stron, programowanie, komputery
Realizacje
WWW (4)
 • Ico_small_web Własna strona firmowa prezentująca aktualną ofertę.
 • Ico_small_web Blog kulinarny, który nadal nadzorujemy. Wykonany wedle specyfikacji zamawiającego. Blog w trakcie przebudowy - przenosiny na nasz autorski CMS.
 • Ico_small_web Certyfikaty SSL - prosty lecz profesjonalny sklep z certyfikatami SSL.
 • Ico_small_web Własne autorskie narzędzie do sprawdzania pozycji pozycjonowanych fraz w najpopularniejszych wyszukiwarkach. System pozwala również na nadzorowanie pozycji filmów YouTube oraz optymalizację stron www przez co pozycjonowanie jest bardziej efektywne.
Pracownicy
 • Mgr Inż. Ilona Kaleta
  Mgr Inż. Ilona Kaleta

  Założyciel i główny specjalista ds. klientów kluczowych. Sumiennie pełni swoje obowiązki i tworzy pozytywne relacje z Klientami.

Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat AdWords
  Certyfikat AdWords (luty 2015)

  Certyfikat otrzymany za pomyślne zdanie egzaminów certyfikacyjnych z Google AdWords.

 • Certyfikat AdWords Zakupy
  Certyfikat AdWords Zakupy (październik 2015)

  Certyfikat otrzymany za zdanie egzaminów Podstawy reklamy w AdWords i Reklamie w Zakupach Google.

 • Google Partner
  Google Partner (styczeń 2015)

  Jesteśmy oficjalnym partnerem Google!

Sprzęt i wyposażenie
 • Saigy CMS - Autorski system zarządzania treścią Saigy Media
  Saigy CMS - Autorski system zarządzania treścią Saigy Media

  System zarządzania treścią zaprojektowany przez saigy media to nowoczesny panel zarządzania przeznaczony dla małych i dużych stron www, blogów czy wizytówek firmy. Można go dostosować indywidualnie do własnych potrzeb. Szybko zbudujesz na nim swoją stronę a jej prowadzenie będzie przyjemnie łatwe. Demo: http://demo.saigy.com/

 • Saigy Loan - System udzielania pożyczek online Saigy Media
  Saigy Loan - System udzielania pożyczek online Saigy Media

  Zaawansowany i nowoczesny system udzielania pożyczek online. Oprócz wielu podstawowych modułów system posiada zintegrowaną sieć call-center, moduł inwestorów, powiadomień sms i wiele więcej. System można rozbudować indywidualnie. Demo oraz oferta cenowa udostępniana po wcześniejszym kontakcie.

 • Saigy Real Estate - System ogłoszeń nieruchomości Saigy Media
  Saigy Real Estate - System ogłoszeń nieruchomości Saigy Media

  Nowoczesny system ogłoszeń nieruchomości. Uruchom własny portal z ogłoszeniami wynajmu, kupna, sprzedaży w kilka godzin. Zaawansowane możliwości integracji z najpopularniejszymi narzędziami agencji nieruchomości, tworzenie profili deweloperów, zaawansowane wyszukiwanie i wiele więcej przydatnych funkcji.

Osiągnięcia
 • Uruchomienie autorskiego CMS (styczeń 2016)

  Na prośbę wielu stałych Klientów został przygotowany CMS do zarządzania stronami internetowymi dzięki czemu Klienci oszczędzają czas i pieniądze podczas uruchamiania nowych portali.

 • Zautomatyzowany system płatności (październik 2015)

  Aby ułatwić Klientom płatności za faktury, uruchomiliśmy zaawansowany system przelewów jednym kliknięciem. Klienci mogą teraz zamówić usługę lub opłacić fakturę jednym kliknięciem w ikonkę banku, którą otrzymują w wiadomości e-mail. Zostają przekierowani bezpośrednio do banku w celu realizacji przelewu co znacznie skraca czas całej operacji.

Aktualności
 • Uruchomienie sklepu z Certyfikatami SSL (wrzesień 2016)

  Już jest! Ceny tańsze niż u konkurencji. Certyfikaty SSL w szerokiej ofercie na https://saigy.com/certyfikaty

Warunki współpracy
 • Analizujemy potrzeby i oczekiwania Klienta
  Podczas spotkania, rozmowy telefonicznej lub e-mailowej definiujemy cele projektu, grupę docelową i główne funkcje strony WWW. Najprościej ujmując, Klient odpowiada na 3 najważniejsze pytania:
  1. Jaki jest główny cel strony internetowej?
  2. Do kogo jest ona skierowana? Czy są to Klienci Indywidualni, firmy czy obie grupy odbiorców?
  3. Jaką rolę będzie pełnić strona internetowa w firmie?

  Planujemy stronę WWW
  Na bazie ustaleń określamy zawartość merytoryczną oraz funkcjonalność strony WWW. Tworzymy podstawową mapę podstron i szkic systemu nawigacyjnego.

  Projektujemy stronę internetową
  Opracowując projekt graficzny, kierujemy się wytycznymi Klienta oraz własnymi propozycjami. Tworzymy stronę główną skupiającą najważniejsze elementy oraz strukturę pozostałych podstron. Na tym etapie projektujemy również bazę danych.

  Wdrażamy funkcjonalność strony
  W oparciu o zaprojektowany styl oraz strukturę podstron i bazy danych tworzymy funkcjonalne skrypty do zarządzania treścią CMS. Do serwisu dołączamy powstałe elementy m.in. wideo, animacje, efekty, slidery. Termin wykonania określamy w umowie. W trakcie realizacji Klient ma wgląd w prowadzone prace i w każdej chwili może zgłosić sugestie, uwagi.

  Testujemy poprawność wdrożonych modułów
  Już w trakcie tworzenia, ale przede wszystkim po zakończeniu prac, wykonujemy audyt poprawność wdrożonych rozwiązań. Sprawdzamy, testujemy i udoskonalamy (ewentualne niedociągnięcia ostatecznie usuwamy).

  Udostępniamy stronę internetową
  Natychmiast po wyborze serwera oraz domeny udostępniamy stronę online.

  Gwarantujemy usługę serwisową
  Wykonaną stronę internetową obejmujemy 3-miesięczną gwarancją. W tym okresie wszystkie błędy usuwamy ZA DARMO. Na życzenie Klienta możemy przedłużyć gwarancję za dodatkową opłatą.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (9)
 • Aplikacja bazodanowa do zarządzania hostelem/hotelem

  Zapraszamy do kontaktu. Możemy dostarczyć profesjonalny system do zarządzania hotelem. Posiadamy własne autorskie rozwiązania, które dostosujemy do Państwa potrzeb. Prace nad projektem możemy rozpocząć w ciągu 3 dni a czas przygotowania systemu to 20 - 40 dni w zależności od końcowej specyfikacji. Czekamy na kontakt.

  6900 zł
  za całość
 • Modyfikacja skryptu

  Szanowny Panie Łukaszu, Świetnie znamy się na zastosowanych technologiach. Jest kilka rzeczy do ustalenia dlatego zapraszamy do kontaktu. Możemy pomóc rozwinąć Pana aplikację według wytycznych. Czekamy na kontakt.

  2400 zł
  za całość
 • Zlecę naprawę strony po przeniesieniu.

  Szanowni Państwo, zapraszamy do nas. Zlecenie będzie wykonane w ciągu 12 godzin. Na wprowadzone poprawki udzielimy gwarancji. Zapewnimy najwyższą jakość usługi spośród innych ofert. Czekamy na kontakt.

  290 zł
  za całość
 • dodawanie komentarzy z plikiem

  Szanowny Panie Danielu, zapraszamy do nas. Dostarczymy Panu działający skrypt w ciągu 24 godzin. Dobrze rozumiemy to, że ma Pan dość wykonawców, którzy z automatu zgłaszają się w Pana zleceniu nie mając pojęcia o tym, co trzeba wykonać. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. https://saigy.com | 22-100-37-37 | office@saigy.com

  490 zł
  za całość
 • zlece wypozycjonowanie strony solidnemu informatykowi

  Szanowny Panie Stanisławie, Możemy zaproponować Panu kompleksowe pozycjonowanie w Google. Zaproponujemy 3 modele rozliczeń i wykonamy darmową optymalizację Pana strony. Zapraszamy na stronę https://saigy.com lub konkretnie na stronę oferty: https://saigy.com/pozycjonowanie. Prosimy o kontakt telefoniczny (22) 100-37-37 lub mailowy office@saigy.com.

  990 zł
  za miesiąc
 • Zlecę integracje sklepu internetowego z ICECAT Live

  Szanowny Panie Bartoszu, Możemy wykonać dla Pana taką integrację w cenie 490 zł. Zapraszamy na stronę https://saigy.com lub konkretnie na stronę oferty: https://saigy.com/programowanie. Prosimy o kontakt telefoniczny (22) 100-37-37 lub mailowy office@saigy.com. Pracę nad projektem możemy rozpocząć w ciągu kilku godzin.

  490 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie komunikatora typu Whatsupp

  Szanowny Panie Robercie, Możemy przygotować dla Pana kompleksową aplikację na system iOS lub Android. Cena za jedną platformę to 15900 zł ale konkretną ofertę przygotujemy po tym jak ustalimy szczegóły. Zapraszamy na stronę https://saigy.com lub konkretnie na stronę oferty: https://saigy.com/aplikacje-mobilne. Prosimy o kontakt telefoniczny (22) 100-37-37 lub mailowy office@saigy.com. Pracę nad projektem możemy rozpocząć w ciągu kilku godzin.

  15900 zł
  za całość
 • Zlecę stworzenie html sali teatru

  Szanowny Panie Pawle, Możemy wykonać dla Pana kompleksowo to zlecenie. Mamy doświadczenie w tego typu projektach. Proszę o przesłanie planu sali teatralnej a przygotujemy konkretną wycenę. Zapraszamy na stronę https://saigy.com. Prosimy o kontakt telefoniczny (22) 100-37-37 lub mailowy office@saigy.com. Pracę nad projektem możemy rozpocząć w ciągu kilku godzin.

  2900 zł
  za całość
 • Zlecimy wykonanie portalu internetowego

  Szanowni Państwo, W podanej cenie otrzymają Państwo od nas w pełni responsywny projekt, którym zarządzać będzie można przez Saigy CMS. Czas realizacji zlecenia to 15 - 20 dni roboczych. Gwarantujemy zadowolenie i zgodność projektu z Państwa specyfikacją. Zapraszamy na stronę https://saigy.com lub konkretnie na stronę oferty: https://saigy.com/tworzenie-stron-www. Prosimy o kontakt telefoniczny (22) 100-37-37 lub mailowy office@saigy.com. Pracę nad projektem możemy rozpocząć w ciągu kilku godzin.

  3900 zł
  za całość