Rabacik Sp.z o o

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Rabacik Sp.z o o
Rabacik Sp.z o o
Telefon:
535XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

usługi księgowe i kadrowe dla osób fizycznych oraz spółek osobowych i kapitałowych.Usługi dla różnych podmiotów: KPiR oraz pełna księgowość z kapitałem krajowym oraz zagranicznym.

Słowa kluczowe: Usługi księgowe, usługi kadrowe, usługi kadrowo płacowe, księgowość, kadry i płace
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • księgowości dającej poczucie bezpieczeństwa

  Witam. Kancelaria Księgowa Rabacik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy. Koszt usługi księgowej miesięcznie - to 1200 zł. netto plus VAT za całość. W kwocie tej jest zawarta: usługa księgowa,usługa kadrowo-płacowa - bez względu na ilość zatrudnionych osób oraz bieżące doradztwo podatkowe, pełna reprezentacja w US, UKS, ZUS. Obsługujemy firmy z całego kraju (zdalnie) .Skany dokumentów księgowych są przesyłane przez klientów na bieżąco drogą elektroniczną. Na tej podstawie obliczamy i podajemy wstępny wynik finansowy za każdy miesiąc mimo rozliczenia np.kwartalnego.Oryginały dokumentów zakupu są dostarczane do 10 dnia po okresie rozliczeniowym (pocztą, kurierem lub osobiście). Kontakt mailowy lub telefoniczny - też w sprawie doradztwa lub wszelkich wyjaśnień. Koszt sporządzenia rocznego sprawozdania finansowego - średnie jednomiesięczne wynagrodzenie. www.rabacik.eu ; kontakt kancelaria@rabacik.eu ; tel. 535 003 603.

  1476 zł
  za miesiąc
 • Księgowość spółki

  Witam. Kancelaria Księgowa Rabacik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy. Koszt usługi księgowej miesięcznie - to 900 zł. netto plus VAT za całość. W kwocie tej jest zawarta: usługa księgowa,usługa kadrowo-płacowa - bez względu na ilość zatrudnionych osób oraz bieżące doradztwo podatkowe, pełna reprezentacja w US, UKS, ZUS. Obsługujemy firmy z całego kraju (zdalnie) .Skany dokumentów księgowych są przesyłane przez klientów na bieżąco drogą elektroniczną. Na tej podstawie obliczamy i podajemy wstępny wynik finansowy za każdy miesiąc mimo rozliczenia np.kwartalnego.Oryginały dokumentów zakupu są dostarczane do 10 dnia po okresie rozliczeniowym (pocztą, kurierem lub osobiście). Kontakt mailowy lub telefoniczny - też w sprawie doradztwa lub wszelkich wyjaśnień. Koszt sporządzenia rocznego sprawozdania finansowego - średnie jednomiesięczne wynagrodzenie. www.rabacik.eu ; kontakt kancelaria@rabacik.eu ; tel. 535 003 603.

  1107 zł
  za miesiąc
 • Zlecę prowadzenie spraw kadrowych i księgowych Sp. z o.o.

  Witam. Kancelaria Księgowa Rabacik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy. Koszt usługi księgowej miesięcznie - to 1300 zł. netto plus VAT za całość. W kwocie tej jest zawarta: usługa księgowa,usługa kadrowo-płacowa - bez względu na ilość zatrudnionych osób oraz bieżące doradztwo podatkowe, pełna reprezentacja w US, UKS, ZUS. Obsługujemy firmy z całego kraju (zdalnie) .Skany dokumentów księgowych są przesyłane przez klientów na bieżąco drogą elektroniczną. Na tej podstawie obliczamy i podajemy wstępny wynik finansowy za każdy miesiąc mimo rozliczenia np.kwartalnego.Oryginały dokumentów zakupu są dostarczane do 10 dnia po okresie rozliczeniowym (pocztą, kurierem lub osobiście). Kontakt mailowy lub telefoniczny - też w sprawie doradztwa lub wszelkich wyjaśnień. Koszt sporządzenia rocznego sprawozdania finansowego - średnie jednomiesięczne wynagrodzenie. www.rabacik.eu ; kontakt kancelaria@rabacik.eu ; tel. 535 003 603.

  1599 zł
  za miesiąc