Paweł Urban

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paweł Urban
Paweł Urban
Telefon:
666XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Etatowo pracuje jako programista aplikacji mobilnych Android/iOS.

Chętnie podejmę się zleceń z kategorii aplikacji mobilnych na platformy Android i iOS.

Słowa kluczowe: Java, android , ios, iphone, ipad, objective-c, swift, app store, google play
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Aplikacja mobilna Android/IOS na bazie API aplikacji Webowej

  Witam ! Mieszkam pod Wrocławiem, więc spełniam Pana wymaganie. Dokładną wycenę przedstawie po zapoznaniu się z API i konkretniejszymi wymaganiami co do aplikacji. Mam ponad 4-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach, głównie zajmuje się aplikacjami mobilnymi i obszarami z nimi powiązanymi (np. backend) i chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu mailowego urbanpawel90@gmail.com lub telefonicznego +48 666 19 69 00. Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Aplikacja na androida

  Witam ! Proponuję zrealizować taką aplikację w formię centralnej bazy danych na serwerze oraz klientów na system Android, które wprowadzone dane zsynchronizują z centralną bazą. Wykonałem już kilka takich aplikacji i mechanizm sprawdza się świetnie. Do wykonania tak czy inaczej byłaby aplikacja serwerowa oraz mobilna. Jeżeli wygląd aplikacji nie wymaga jakichś wodotrysków tylko może być zgodny z obecnie obowiązującym Material Design (domyślny wygląd aplikacji Android) to cena na pewno będzie niższa niż w przypadku spersonalizowanych motywów graficznych. Mam ponad 4-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach, głównie zajmuje się aplikacjami mobilnymi i obszarami z nimi powiązanymi (np. backend) i chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu mailowego urbanpawel90@gmail.com lub telefonicznego +48 666 19 69 00. Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Aplikacja Android mobilna do liczenia oplat

  Witam ! Mam ponad 4-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach, głównie zajmuje się aplikacjami mobilnymi i obszarami z nimi powiązanymi (np. backend) i chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu mailowego urbanpawel90@gmail.com lub telefonicznego +48 666 19 69 00. Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Aplikacja Android + część serwerowa

  Witam ! W opisie są pewne rzeczy, które przed wyceną wolałbym wyjaśnić, żeby uniknąć nieporozumień. Myślę, że aplikacje można byłoby wykonać w zakładanym budżecie, jednak wymagałoby to omówienia pewnych szczegółów np. telefonicznie. Mam ponad 4-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach, głównie zajmuje się aplikacjami mobilnymi i obszarami z nimi powiązanymi (np. backend) i chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu mailowego urbanpawel90@gmail.com lub telefonicznego +48 666 19 69 00. Pozdrawiam.

  Do negocjacji