ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA

(2)

Połaniec

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA
ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA
Telefon:
733XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

One Solution to interaktywna agencja reklamowa.
Prowadzimy działalność w zakresie reklamy i marketingu na terenie całej Polski.
Od wielu lat zajmujemy się programowaniem i  tworzeniem nowoczesnych, responsywnych stron www i  sklepów internetowych. Działamy w oparciu o autorskie, innowacyjne rozwiązania technologiczne i najlepsze narzędzia. Prowadzimy skuteczne kampanie mailingowe o szerokim zasięgu. W naszej ofercie znajdą Państwo również katalogowanie, administrowanie witrynami, tworzenie modułów PrestaShop czy wtyczek WordPress.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi.

Słowa kluczowe: IT, programowanie, marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe, pisanie tekstów, artykuły
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Wordpress - zaawansowane wdrożenie szablonu z Themeforest

  Witam Panie Pawle. Nasza firma chętnie się podejmie się zlecenia, za które otrzyma Pan F-VAT. Jeśli chodzi o termin realizacji, to możemy podjąć się zadania w tym tygodniu - prosimy tylko o kontakt, aby konkretnie ustalić termin i ewentualne szczegóły - xsolution@one-solution.pl Pozdrawiam. Monika M.

  850 zł
  za całość
 • Pisanie tekstów

  Witam serdecznie Panie Kacprze. Nasza firma chętnie podejmie się zlecenia. Piszemy artykuły na różne tematy, mamy doświadczenie we wdrażaniu słów kluczowych w opisy np. producentów, dlatego jeśli będzie Pan zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu: xsolution@one-solution.pl lub tel 733 977 167. Na życzenie F-VAT. Podana cena jest za 1000 znaków, niemniej jednak 150 słów to właśnie coś około 1000 zzs. Pozdrawiam. Monika M.

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Poszukuję magików od wordpressa - programista

  Witam Panie Stanisławie. Zapraszamy do kontaktu jeśli oferta nadal aktualna. Pozostawiam e-mail: xsolution@one-solution.pl Pozdrawiam. Monika M.

  Do negocjacji
 • Skrypt odliczający czas na stronę php

  Witam Panie Janie. Jeśli oferta nada aktualna, to zapraszamy do kontaktu, gdyż chętnie podejmiemy się zlecenia. Na życzenie F-VAT. Pozostawiam e-mail: xsolution@one-solution.pl Pozdrawiam. Monika M.

  123 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie strony wizytówki na szablonie

  Witam serdecznie. Nasza firma chętnie podejmie się zlecenia. Zapraszamy do kontaktu jeśli oferta aktualna: xsolution@one-solution.pl Na życzenie F-VAT. Pozdrawiam. Monika M.

  300 zł
  za całość
 • zlecę wykonanie strony internetowej na bazie wordpress

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się zlecenia, za które na życzenie otrzymają Państwo F-VAT. Jeśli oferta nadal aktualna, prosimy o kontakt na xsolution@one-solution.pl. Czas realizacji max do 48h od przyjęcia zlecenia. Zapraszamy do współpracy. Pozdrawiam. Monika M.

  250 zł
  za całość
 • Zlece postawienie sklepu na Presta Shop

  Witam Panie Łukaszu. Nasza firma chętnie podejmie się zlecenia. Mamy doświadczenie w PrestaShopie, sami tworzymy moduły do tego silnika, mamy również swoje szaty graficzne i za sobą między innymi projekt sklepu z branży motoryzacyjnej (do zobaczenia w naszym portfolio na www.one-solution.pl). Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Podana cena jest wstępną wyceną, po otrzymaniu konkretnych szczegółów możemy podać ostateczną wycenę jak i czas realizacji. Wystawiamy F-VAT jeśli będzie Pan zainteresowany. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy - kontakt mailowy xsolution@one-solution.pl lub tel 733 977 167 (Pon-PT 8:00-16:00)

  1800 zł
  za całość
 • Zlecę pisanie krótkich tekstów, wpisów na fb firmowego

  Witam Panie Szymonie. Nasza firma chętnie podejmie się zlecenia. Pisaliśmy już artykuły z tej branży, więc nie będzie to dla nas nowością. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu. Podana cena jest ceną za same treści. Grafikę wycenimy po uzgodnieniu szczegółów, gdyż nie wiemy dokładnie czego Pan potrzebuje. Pozostawiam kontakt: xsolution@one-solution.pl i zapraszam do współpracy. Monika M.

  14 zł
  za 1000 znaków
 • Tekst na stronę www z uwzględnieniem SEO - branża reklamowa

  Witam Panie Macieju. Nasza firma chętnie podejmie się zlecenia. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu: xsolution@one-solution.pl Mamy doświadczenie w pisaniu treści na strony internetowe z mocnym naciskiem na SEO. Proponujemy również wykonanie artykułu próbnego. Więcej informacji możemy udzielić po kontakcie. Oczywiście wystawiamy F-VAT. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Monika M.

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę przygotowanie strony na Wordpress

  Witam serdecznie Panie Michale. Z przyjemnością podejmiemy się tego zlecenia, gwarantując rzetelne wykonanie, profesjonalną obsługę oraz dostęp do tworzonej witryny w dowolnym momencie. Dodatkowym atutem współpracy z nami jest bezpośredni kontakt (telefoniczny + mailowy) z osobami wykonującymi zlecenie. Podana cena jest orientacyjna. Dokładną wycenę będziemy mogli przedstawić po zapoznaniu się ze szczegółami odnośnie funkcjonalności sklepu. Proszę o kontakt w celu doprecyzowania szczegółów projektu. Wystawiamy Faktury VAT. Nasze dane kontaktowe: xsolution@one-solution.pl, tel. 733 977 167. Zapraszam na nasze portfolio: www.one-solution.pl. Pozdrawiam i życzę udanego dnia. Monika M.

  1000 zł
  za całość
 • Wykonanie strony w WordPress

  Witam serdecznie. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w budowaniu stron opartych na WordPressie. Oferujemy profesjonalne i rzetelne wykonanie usługi. Gwarantujemy stały dostęp do tworzonego projektu oraz udostępniamy bezpośredni kontakt z osobą/osobami zajmującymi się zleceniem (tel+mail). Wystawiamy F-VAT. Nasze dane kontaktowe: tel. 733 977 167 lub xsolution@one-solution.pl. Zapraszamy na nasze portfolio: www.one-solution.pl. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Monika M.

  1800 zł
  za całość
 • Mini artykuł na bloga

  Witam Panie Arturze. Chętnie podejmiemy się zlecenia. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy szybką realizację zamówienia oraz F-VAT za usługę. Piszemy na każdy temat i nie boimy się wyzwań. Zapraszamy do kontaktu, jeśli oferta będzie dla Pana interesująca. E-mail: xsolution@one-solution.pl lub tel 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę napisanie tekstów na stronę - tematyka kasy fiskalne, terminale

  Witam serdecznie. Z przyjemnością podejmiemy stworzenia treści na stronę. Nasza agencja od wielu lat zajmuje się pisaniem profesjonalnych tekstów (również na zaplecza). Gwarantujemy rzetelną i terminową współpracę. Tekst próbny oraz więcej informacji wysłane w mailu. Serdecznie zapraszam do współpracy. Nasze dane kontaktowe: xsolution@one-solution.pl, tel. 733 977 167. Wystawiamy Faktury VAT. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Monika M.

  8 zł
  za 1000 znaków
 • Stworzenie strony responsywnej

  Witam Panie Dariuszu. Prosimy o kontakt - nasza firma chętnie podejmie się tego zlecenia. Pozostawiam maila: xsolution@one-solution.pl oraz tel. 733 977 167. Po otrzymaniu szczegółowych wytycznych dokonamy wyceny. Wystawiamy F-VAT i mamy konkurencyjne stawki (strony już od 299 zł). Na naszej stronie www.one-solution.pl lub fanpage'u @OneSolutionPL znajdzie Pan portfolio. Pozdrawiam. Monika M.

  Do negocjacji
 • Cykliczna wysyłka mailingów - firmy

  Witam Panie Tadeuszu. Nasza firma chętnie podejmie się zlecenia. Aby móc przedstawić konkretną ofertę cenową, potrzebujemy więcej informacji odnośnie kampanii mailingowej. Dlatego też pozostawiam kontakt i proszę o informację jakiej wielkości bazy Pana interesują czy mają to być tylko firmy, czy również osoby fizyczne, czy mamy tworzyć kreację mailingową czy ma Pan swoje itp. Mail do kontaktu xsolution@one-solution.pl oraz tel 733 977 167 Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. Monika M. PS. Mamy własne bazy w związku z czym oferujemy konkurencyjne stawki. Wystawiamy F-VAT.

  Do negocjacji
 • Pisanie artykułów na portal internetowy

  Witam serdecznie Pani Joanno. Nasza agencja z przyjemnością podejmie się pisania artykułów popularnonaukowych. Od lat zajmujemy się tworzeniem unikalnych treści do gazet, na strony internetowe czy blogi. Zapraszam do kontaktu mailowego (xsolution@one-solution.pl), lub telefonicznego (733 977 167) w celu ustalenia szczegółów. Chętnie napiszemy artykuł próbny. Wystawiamy Faktury VAT. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Monika M.

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę wykonanie szablonu allegro

  Witam Panie Przemku. Proszę o kontakt jeśli oferta aktualna na xsolution@one-solution.pl - wystawiamy F-VAT. Pozdrawiam. Monika M.

  250 zł
  za całość
 • Krótki opis firmy - ok 10 zdań

  Witam serdecznie. Chętnie podejmiemy się zlecenia. Pisaliśmy już wielokrotnie treści na strony firmowe. Artykuł byłby gotowy już w poniedziałek. Zapraszamy do kontaktu - mailowo podamy przykładowe treści, które wyszły spod naszych palców. Wystawiamy F-VAT i gwarantujemy rzetelne oraz terminowe wykonanie usługi. Pozostawiam e-mail do kontaktu: xsolution@one-solution.pl Pozdrawiam. Monika M.

  30 zł
  za całość
 • Zlecę stworzenie prostej strony www firmy

  Witam serdecznie Panie Piotrze. Z przyjemnością podejmiemy się stworzenia strony internetowej (wizytówki), gwarantując rzetelne wykonanie, profesjonalną obsługę oraz dostęp do tworzonej witryny w dowolnym momencie. Dodatkowym atutem współpracy z nami jest bezpośredni kontakt (telefoniczny + mailowy) z osobami wykonującymi zlecenie. Nasza propozycja cenowa to 500zł brutto (wykonanie strony + hosting+ domena .pl na rok) Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Nasze dane kontaktowe: xsolution@one-solution.pl, tel. 733 977 167. Pozdrawiam i życzę udanego dnia. Monika M.

  500 zł
  za całość
 • Pisanie artykułów dotyczących fitness/zdrowego żywienia

  Witam serdecznie Panie Tomaszu. Z przyjemnością podejmiemy się pisania artykułów na podane tematy. Nasza agencja od kilku lat zajmuje się pisaniem profesjonalnych tekstów na strony internetowe, blogi, do gazet. Gwarantujemy oryginalność i poprawność językową tekstów oraz terminowe wykonywanie zleceń. Nasza oferta to 12zł brutto/1000zzs (teksty w języku polskim). Zapraszam do kontaktu mailowego (xsolution@one-solution.pl), lub telefonicznego (733 977 167) w celu ustalenia szczegółów. Na życzenie możemy napisać artykuł próbny. Wystawiamy Faktury VAT. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Monika M.

  12 zł
  za 1000 znaków

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
2017.04.27
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

I to się nazywa profesjonalizm! Wreszcie trafiłem na rzetelną firmę, która zrobiła wszystko tak jak chciałem, szybko, bez lania wody i przedłużania. Jestem bardzo zadowolony z efektu i na pewno będę polecał. Jeszcze raz dziękuję za wspaniały kontakt i błyskawiczną realizację!

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Zajmuję się grafiką komputerową kilkanaście lat, pracowałem z wieloma programistami, ta firma bije wszystkich na głowę, poprawki wprowadzane niemal od ręki, to co potrzebuje, plus inwencja własna, terminowość, dobry kontakt, wszystko super. Będe do nich wracać i będę ich polecać innym. Dziękuję.