ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA

(4)

Połaniec

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA
ONE SOLUTION WIKTOR CEBULA
Telefon:
733XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

One Solution to interaktywna agencja reklamowa.
Prowadzimy działalność w zakresie reklamy i marketingu na terenie całej Polski.
Od wielu lat zajmujemy się programowaniem i  tworzeniem nowoczesnych, responsywnych stron www i  sklepów internetowych. Działamy w oparciu o autorskie, innowacyjne rozwiązania technologiczne i najlepsze narzędzia. Prowadzimy skuteczne kampanie mailingowe o szerokim zasięgu. W naszej ofercie znajdą Państwo również katalogowanie, administrowanie witrynami, tworzenie modułów PrestaShop czy wtyczek WordPress.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi.

Słowa kluczowe: IT, programowanie, marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe, pisanie tekstów, artykuły
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • stworzenie strony internetowej i pozycjonowanie

  Witam serdecznie. Jesteśmy zainteresowani wykonaniem zlecenia, niemniej jednak potrzebujemy dodatkowych wytycznych dla konkretnej wyceny oraz określenia czasu realizacji. Wstępna wycena oscyluje pomiędzy 599-1199 zł brutto. Pytanie tylko czy potrzebują Państwo stronę czy może jednak sklep internetowy? Albo jedno i drugie? Możliwość reklamy również mamy. Wszystkiego tutaj nie da się przedstawić, dlatego zachęcamy do kontaktu. Po kontakcie przedstawimy najkorzystniejszą ofertą oraz prześlemy portfolio. Wystawiamy F-VAT. Zapraszamy do współpracy. Dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam

  599 zł
  za całość
 • Wykonanie strony www hosting premium

  Witam. Panie Kamilu chętnie pomożemy i wykonamy projekt na który otrzyma Pan F-VAT. Mamy doświadczenie przy tworzeniu tego typu portali. Zapraszamy do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167

  950 zł
  za całość
 • Podpięcie szablonu do Wordpress

  Witam. Pani Magdo, z chęcią pomożemy zarówno z implementacji szablonu jak i poinstruowaniu jak dodawać treści. Możemy również pomóc w napisaniu artykułów na stronę, tak by ta szybko wybiła się na wyższe pozycje w Google. Wystawiamy F-VAT i zapewniamy szybką i rzetelną obsługę. Zapraszamy do współpracy. Pozostawiam dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

  80 zł
  za całość
 • Strona internetowa dla małej firmy

  Witam serdecznie. Panie Bartoszu, chętnie pomożemy przy doborze hostingu, wykonamy zarówno stronę internetową jak i ewentualnie sklep internetowy o którym mowa w ogłoszeniu. Posiadamy niezbędne do działań doświadczenie, a nasze autorskie szablony bardzo przypominają Pańską wizualizację więc z wykonaniem nie będzie problemu. Oczywiście wystawiamy F-VAT i gwarantujemy rzetelne i szybkie wykonanie usługi. Możemy również zapewnić profesjonalne treści na stronę firmową z uwzględnieniem zasad SEO dla lepszych efektów w pozycjonowaniu. Zapraszamy zatem do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Portfolio prześlemy po kontakcie. Pozdrawiam.

  750 zł
  za całość
 • Opisy do sklepu interentowego, teksty tematyczne na bloga.

  Witam. Panie Jacku, chętnie podejmiemy współpracę, a na swoją usługę wystawimy F-VAT. Gwarantujemy terminowe i rzetelne wykonanie opisów. Nasze stawki nie są może najniższe, ale zdecydowanie opisy warte są swojej ceny. Po kontakcie prześlemy linki do naszych prac. Pozostawiam dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Wykonanie strony w Wordpressie

  Witam. Panie Grzegorzu, zapraszamy do kontaktu - chętnie wykonamy stronę szybko i tanio - realizacja możliwa jeszcze dziś, od ręki. Wystawiamy F-VAT. Cena jest orientacyjna, proszę o więcej szczegółów na maila, niemniej jednak w przewidzianym budżecie bez problemu się zmieścimy. Kontakt ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam.

  499 zł
  za całość
 • Oprogramowanie kalendarza rezerwacyjnego

  Witam. Jesteśmy zainteresowani wykonaniem zlecenia. Zachęcamy do kontaktu, oferta mailowa wciąż aktualna. Wystawiamy F-VAT. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  1200 zł
  za całość
 • Prosta responsywna strona www

  Witam. Panie Krzysztofie, zapraszamy do współpracy - wystawiamy F-VAT, pracę możemy rozpocząć już w poniedziałek. Proszę przesłać wizualizację na xsolution@one-solution.pl Dodatkowo podaję numer tel. ☎ 733 977 167 i Portfolio ⇒ http://one-solution.pl/gallery.php Pozdrawiam. Monika M.

  499 zł
  za całość
 • Redagowanie tekstów na portal internetowy

  Witam. Chętnie podejmiemy się zlecenia. Zapraszamy do współpracy ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M. PS. Wystawiamy F-VAT.

  12 zł
  za 1000 znaków
 • Artykuły na temat diet i odżywiania w sporcie

  Witam. Zapraszam do współpracy - mamy niezbędne doświadczenie, pisaliśmy już treści dla popularnej firmy fitness, więc tematyka nie jest nam obca. Wystawiamy F-VAT. Pozostawiam dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Artykuły na tematy treningowe

  Witam. Pełna oferta przesłana mailowo. Wystawiamy F-VAT. Pozdrawiam. Monika M. ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Poszukiwaniu redaktorzy motoryzacja

  Witam. Chętnie napiszemy treści z branży motoryzacyjnej - tematyka nie jest nam obca. Zapraszamy do współpracy. Wystawiamy F-VAT. Pozostawiam dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  12 zł
  za 1000 znaków
 • 100 artykułów - branża weselna i zdrowego odżywiania

  Witam serdecznie. Z chęcią wykonamy treści z branży ślubnej i zdrowego odżywiania - tematyka nie jest nam obca. Co do terminu na całość - orientacyjnie około 10-15 dni roboczych - możemy przesyłać sukcesywnie. Wystawiamy F-VAT. Podana cena brutto. Zapraszam do kontaktu ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  3600 zł
  za całość
 • Cięcie PSD do WordPress i ewentualne modyfikacje na stronie

  Witam i zapraszam do współpracy. Wycenę podamy mailowo po zapoznaniu się z wizualizacją projektów. Wystawiamy F-VAT. Pozostawiam dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  Do negocjacji
 • Wprowadzenie kilku zmian w szablonie na wordpress oraz integracje

  Witam. Chętnie pomożemy. Zapraszamy do kontaktu, po zapoznaniu się z szablonem dokonamy wyceny. Wystawiamy F-VAT. Kontakt: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  Do negocjacji
 • Wykonanie strony internetowej

  Witam serdecznie. Chętnie wykonamy stronę internetową oraz pomożemy w utworzeniu kampanii AdWords. Wystawiamy F-VAT. Zapraszamy do współpracy. Pozostawiam dane kontaktowe: ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  499 zł
  za całość
 • modernizację serwisu www opartego na silniku presta shop

  Witam. Zapraszamy do współpracy, chętnie pomożemy przy rozwoju sklepu - znamy prestę jak własną kieszeń ;) Oczywiście wystawiamy F-VAT. Pozostawiam dane kontaktowe oraz link do portfolio ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Portfolio ⇒ http://one-solution.pl/gallery.php Pozdrawiam. Monika M.

  Do negocjacji
 • Specjalistów od Wordpressa do stałej współracy

  Witam i zapraszam do współpracy. Wystawiamy F-VAT. Pozostawiam dane kontaktowe ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  Do negocjacji
 • Modernizacja serwisu lokalnego internetowego

  Witam. Panie Januszu, jesteśmy zainteresowani wykonaniem takiego portalu. Wystawiamy F-VAT. Cena do negocjacji. Zapraszamy do kontaktu ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  900 zł
  za całość
 • Poszukuję freelancera, pisanie tekstów, marketing, promowanie

  Witam serdecznie. Chętnie pomożemy przy promocji oraz napiszemy treści w taki sposób, aby wyszukiwarki doceniły Pańską stronę. Wystawiamy F-VAT. Zapraszamy do kontaktu ✉ xsolution@one-solution.pl ☎ 733 977 167 Pozdrawiam. Monika M.

  12 zł
  za 1000 znaków

Otrzymane oceny i komentarze (4)

(5,00) | Otrzymane oceny: 4
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

polecam , sprawnie , tanio i fachowo

2017.06.28
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
duża ilość propozycji:
indywidualne podejście do klienta:
oryginalne przedstawienie treści:
otwartość na zmiany klienta:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

polecam jak najbardziej

2017.04.27
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

I to się nazywa profesjonalizm! Wreszcie trafiłem na rzetelną firmę, która zrobiła wszystko tak jak chciałem, szybko, bez lania wody i przedłużania. Jestem bardzo zadowolony z efektu i na pewno będę polecał. Jeszcze raz dziękuję za wspaniały kontakt i błyskawiczną realizację!

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Zajmuję się grafiką komputerową kilkanaście lat, pracowałem z wieloma programistami, ta firma bije wszystkich na głowę, poprawki wprowadzane niemal od ręki, to co potrzebuje, plus inwencja własna, terminowość, dobry kontakt, wszystko super. Będe do nich wracać i będę ich polecać innym. Dziękuję.