Oprogramowanie dedykowane - NEURONET .pl - software house

(1)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
NEURONET .pl - software house
NEURONET .pl - software house
Gadu-Gadu GG:
568XXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

https://www.neuronet.pl

Oferujemy:
- Szybką i przede wszystkim skuteczną realizację projektu.
- Profesjonalne oprogramowanie stworzone dokładnie według wytycznych spisanych w umowie.
- Solidnie przetestowany kod (unit testing) najwyższej jakości.
- Kod który tworzymy zgodny jest ze standardami jakie panują w danym języku programowania czy konkretnym framework’u na którym powstanie oprogramowanie.
- Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, nieustannie uczymy się nowych rzeczy i śledzimy nowinki techniczne z dziedziny programowania, więc zostawiając nam swój projekt możecie być pewni, iż dokonaliście bezpiecznego i najlepszego wyboru.
- Każdy projekt doprowadzamy do końca. Dbamy o renomę i zadowolenie strony zamawiającej.
- Do każdego projektu przykładamy jednakową uwagę i staramy się tworzyć oprogramowanie jak najlepsze pod względem jakości oraz możliwości rozbudowy o nowe funkcjonalności/moduły.
- Udzielamy aż rocznej gwarancji po zakończeniu projektu, dzięki czemu możecie być pewni że nie zostawimy Was w razie wystąpienia jakichś problemów - jesteśmy zawsze pod ręką.
- Chętnie służymy pomocą i udzielamy informacji związanych z branżą IT.
- Bardzo chętnie nawiążemy długoterminową współpracę i pomożemy zrealizować Państwa cele.
- Jesteśmy godni zaufania, dotrzymujemy słowa i wyznajemy zasadę współpracy typu "win-win".

Zapraszamy do współpracy

Słowa kluczowe: Programowanie, systemy informatyczne, aplikacje internetowe dedykowane, dedykowane oprogramowanie, oprogramowanie dla firm, frontend, backend, systemy sieciowe, saas
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Potal internetowy

  Jeżeli jest Pan zainteresowany profesjonalnym rozwiązaniem na lata - proszę o kontakt. Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo relatywnie niskiej ceny(rynkowej - nie oferii). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl W razie kontaktu proszę podac NIP firmy. (podana cena jest ceną poglądową)

  12000 zł
  za całość
 • Zlece napisanie progaramu do zapisów online

  Jeżeli jest Pan zainteresowany profesjonalnym rozwiązaniem na lata - proszę o kontakt. Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo relatywnie niskiej ceny(rynkowej - nie oferii). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl Taki program może kosztować od 5000 do 50 000zł netto. Potrzebne doprecyzowanie konkretnych funkcjonalności.

  10000 zł
  za całość
 • Stworzenie portalu z ogłoszeniami

  Jeżeli jest Pani zainteresowana profesjonalnym rozwiązaniem na lata proszę o kontakt. Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pani pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo relatywnie niskiej ceny(rynkowej - nie oferii). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową)

  40000 zł
  za całość
 • Stworzenie platformy internetowej

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo relatywnie niskiej ceny(rynkowej - nie oferii). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową za wykonanie portalu)

  70000 zł
  za całość
 • Szukam zespół grafików 3d i web-programistów do sklepu internetowego

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo relatywnie niskiej ceny(rynkowej - nie oferii). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl - proszę podać nip firmy oraz bardziej szczegółowe informacje o projekcie

  Do negocjacji
 • Zlece wykonanie strony www dla agencji posrednictwa pracy

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo relatywnie niskiej ceny(rynkowej - nie oferii). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową)

  10000 zł
  za całość
 • System obsługi zawodów sportowych

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo niskiej ceny(rynkowej - nie oferii które są niedorzeczne). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową)

  30000 zł
  za całość
 • Zlecę napisanie aplikacji do obsługi firmy

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo niskiej ceny(rynkowej - nie oferii które są niedorzeczne). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl potrzebny jest opis funkcjonalności

  Do negocjacji
 • Strona www na Laravel

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo niskiej ceny(rynkowej - nie oferii które są niedorzeczne). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową)

  12300 zł
  za całość
 • Programista framework KOHANA

  Programowałe kilka lat na kohanie.

  85 zł
  za roboczogodzina
 • Wykonanie skryptu strony internetowej - portalu regionalnego

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Jeżeli jest Pan zainteresowany profesjonalnym dedykowanym rozwiązaniem - nie wordpresami, joomlami itp - zapraszam do kontaktu. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo niskiej ceny(rynkowej - nie oferii które są niedorzeczne). Preferujemy długoterminową współpracę i chętnie staniemy się zaprzyjaźnioną firmą IT. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową)

  40000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie skryptu portal ogłoszeniowy - giełda

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo niskiej ceny(rynkowej - nie oferii które są niedorzeczne). Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową)

  12300 zł
  za całość
 • Formularze interaktywne www

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pani pieniędzy w błoto. System napisany przez amatora czy agencje od stronek to bardzo często niska jakość, zły dobór rozwiązań i wzorców, a często ich brak (pomimo zapewnień) i w przyszłości często takie systemy są do wyrzucenia (zła konstrukcja - pomimo zapewnień). Tworzenie stronek a tworzenie aplikacji to zupełnie inna dziedzina (można sprawdzić firmy pod jakimi zleceniami umieszczają oferty - stronki czy aplikacje-systemy). W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo niskiej ceny. Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową)

  15000 zł
  za całość
 • Strona www i aplikacja mobilna z obsługą GPS

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. System napisany przez amatora czy agencje od stronek to bardzo często niska jakość, zły dobór rozwiązań i wzorców, a często ich brak (pomimo zapewnień) i w przyszłości często takie systemy są do wyrzucenia (zła konstrukcja - pomimo zapewnień). Tworzenie stronek a tworzenie aplikacji to zupełnie inna dziedzina (można sprawdzić firmy pod jakimi zleceniami umieszczają oferty - stronki czy aplikacje-systemy). W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia aplikacji webowych i systemów inf. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów pomimo niskiej ceny. Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl (podana cena jest ceną poglądową)

  50000 zł
  za całość
 • Strona www ze sklepem formami płatności itd

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. System napisany przez amatora czy agencje od stronek to bardzo często niska jakość, zły dobór rozwiązań i wzorców, a często ich brak (pomimo zapewnień). Tworzenie stronek a tworzenie aplikacji to zupełnie inna dziedzina (można sprawdzić firmy pod jakimi zleceniami umieszczają oferty - stronki czy aplikacje-systemy). W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia systemów inf. i aplikacji webowych. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów. Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl - proszę przygotować więcej informacji / specyfikację (podana cena za miesiąc pracy - projekt może zając od dwóch miesięcy wzwyż w zależności od funkcji)

  12300 zł
  za całość
 • Program do zarządzania mieszkaniami

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. System napisany przez amatora czy agencje od stronek to bardzo często niska jakość, zły dobór rozwiązań i wzorców, a często ich brak (pomimo zapewnień). Tworzenie stronek a tworzenie aplikacji to zupełnie inna dziedzina (można sprawdzić firmy pod jakimi zleceniami umieszczają oferty - stronki czy aplikacje-systemy). W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia systemów inf. i aplikacji webowych. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów. Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl - proszę przygotować więcej informacji / specyfikację (podana cena jest ceną poglądową)

  45000 zł
  za całość
 • 2 projekty/portal mini społecznościowy/portal branżowy

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. System napisany przez amatora czy agencje od stronek to bardzo często niska jakość, zły dobór rozwiązań i wzorców, a często ich brak (pomimo zapewnień). Tworzenie stronek a tworzenie aplikacji to zupełnie inna dziedzina (można sprawdzić firmy pod jakimi zleceniami umieszczają oferty - stronki czy aplikacje-systemy). W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia systemów inf. i aplikacji webowych. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów. Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl - projekt na pewno potrwa kilka miesięcy - cena za miesiąc

  12300 zł
  za miesiąc
 • Dostosowanie strony urzędu do wymogów WCAG 2.0

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. System napisany przez amatora czy agencje od stronek to bardzo często niska jakość, zły dobór rozwiązań i wzorców, a często ich brak (pomimo zapewnień). Tworzenie stronek a tworzenie aplikacji/portali to zupełnie inna dziedzina (można sprawdzić firmy pod jakimi zleceniami umieszczają oferty - stronki czy aplikacje-systemy). W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia systemów inf. i aplikacji webowych. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów. Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl - proszę podać więcej informacji nt tego co Państwo potrzebujecie

  Do negocjacji
 • Wykonanie katalogu firm

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. System napisany przez amatora czy agencje od stronek to bardzo często niska jakość, zły dobór rozwiązań i wzorców, a często ich brak (pomimo zapewnień). Tworzenie stronek a tworzenie aplikacji to zupełnie inna dziedzina (można sprawdzić firmy pod jakimi zleceniami umieszczają oferty - stronki czy aplikacje-systemy). W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia systemów inf. i aplikacji webowych. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów. Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl - proszę przygotować więcej informacji / specyfikację (podana cena jest ceną poglądową)

  16000 zł
  za całość
 • prosty sytem ERP

  Specjalizujemy się w rozbudowanych aplikacjach internetowych. Tworzymy kod z naciskiem na WYSOKĄ JAKOŚĆ - aby nie wyrzucać Pańskich pieniędzy w błoto. System napisany przez amatora czy agencje od stronek to bardzo często niska jakość, zły dobór rozwiązań i wzorców, a często ich brak (pomimo zapewnień). Tworzenie stronek a tworzenie aplikacji to zupełnie inna dziedzina (można sprawdzić firmy pod jakimi zleceniami umieszczają oferty - stronki czy aplikacje-systemy). W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy ogromną WIEDZĘ dot. tworzenia systemów inf. i aplikacji webowych. Tworzymy dedykowane systemy zgodnie z prawidłami sztuki, na ogromną skalę, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych paradygmatów. Preferujemy długoterminową współpracę. Projekt oddamy dopracowany i w terminie. Proszę o kontakt na kontakt@neuronet.pl - proszę przygotować więcej informacji / specyfikację (podana cena jest ceną poglądową)

  50000 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy Neuronet, która wykonała dla nas wysoce niestandardowy serwis internetowy znakomicie wywiązując się z powierzonego zlecenia. Strona została wykonana bardzo sprawnie terminowo. Firma wykazała się dużym doświadczeniem zawodowym uwzględniając nasze wskazówki i oczekiwania odnośnie projektowanego serwisu. Nasza współpraca przebiegła nienaganni i profesjonalnie.