Natalia Andrzejewska

Wroclaw

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Natalia Andrzejewska
Natalia Andrzejewska
Telefon:
881XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Oferuje szeroki zakres usług fotograficznych. Profesjonalne ujęcia i nutka artyzmu sprawią, że Twoje zdjęcia zyskają nowe lepsze oblicze. Skupiając się na najważniejszych aspektach stworzymy razem komfort widzenia, czystą przestrzeń i harmonię obrazu. Zapraszam Państwa do współpracy. W ofercie znajdziecie Państwo:

Zdjęcia zrealizowanych projektów wnętrz i architektury, poddane precyzyjnej obróbce i przygotowane do druku lub publikacji w Internecie. Możliwa również dokumentacja z przebiegu prac.

Sesje zdjęciowe studyjne/plenerowe:
Portrety.
Ciążowe.
Biznesowe.
Reklamowe.
Fashion, beauty, akt.

Zdjęcia reportażowe:
Śluby: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia zaślubin, zdjęcia grupowe, zabawa na sali, oczepiny, indywidualna sesja zdjęciowa.
Chrzciny: ceremonia w kościele, zdjęcia grupowe.
Urodziny: zdjęcia z zabawy, zdjęcia grupowe.
Wieczory panieńskie i kawalerskie: przygotowania do wieczoru, zdjęcia z zabawy, zdjęcia grupowe, indywidualna sesja zdjęciowa.
100-dniówki: zdjęcia z zabawy, zdjęcia grupowe.

Zdjęcia do dokumentów.

Wszystkie zdjęcia z retuszem i obróbką przygotowuję dla Państwa na płycie CD/DVD w formacie .jpg wysokiej rozdzielczości lub umieszczam je na serwerze, gdzie w łatwy sposób można je pobrać. Mogą Państwo zamówić wydruk zdjęć lub fotksiążkę. Istnieje również możliwość stworzenia internetowej galerii zdjęć.

Słowa kluczowe: Fotografia, fotograf, fotografia reklamowa, sesje zdjęciowe, reportaże ślubne, fotografia ślubna, fotografia artystyczna, fotografia reklamowa, specjalistyczne zlecenia fotograficzne
Edukacja
 • Międzynarodowe Forum Fotografi (październik 2011 - czerwiec 2014)

  Fotografia - średnie

Zakres działania
 • Agencje i domy mediowe

  Reklama prasowa, spoty reklamowe, reklama w mediach społecznościowych, kampanie reklamowe, reklama internetowa, kampania w mediach, reklama telewizyjna, filmy reklamowe

 • Fotografia artystyczna

  Artystyczna fotografia ślubna, fotografia artystyczna, studio fotografii artystycznej, zdjęcia artystyczne

 • Fotografia do dokumentów

  Zdjęcia do dyplomu, zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do prawa jazdy

 • Fotografowanie imprez

  Zdjęcia z wesela, fotograf okolicznościowy, zdjęcia ślubne, fotografia okolicznościowa, zdjęcia okolicznościowe, fotograf ślubny, fotografowanie imprez, fotografia ślubna

 • Fotoreporterzy

  Fotoreportaż, galerie fotograficzne,

 • Sesje zdjęciowe

  Sesje plenerowe, sesje zdjęciowe, sesje fotograficzne, sesje ślubne

 • Fotografia reklamowa

  Packshoty, fotografia reklamowa, studio fotografii reklamowej, fotografia produktowa, zdjęcia produktów, fotografia wnętrz firm

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (7)
 • POSZUKIWANY KREATYWNY FOTOGRAF NA WIECZÓR PANIEŃSKI!

  Witam, chętnie wykonam reportaz z wieczoru panienskiego. Zapraszam na moją stronę internetową www.natkin.pl oraz fanpage w celu zapoznania się z moim portfolio.

  400 zł
  za całość
 • poszukuje fotoografa na chrzest

  Witam serdecznie, chętnie podejmę sie wykonania zdjęć z uroczystości Chrztu Świętego. Cena 450zł obejmuje: -uroczystość w kościele (25 wyselekcjonowanych zdjęć), -zdjęcia grupowe przed kościołem (mini sesja rodzinna -15 wyselekcjonowanych zdjęć), -dojazd fotografa do Poznania. Wszystkie zdjęcia poddane są obróbce, gotowe do wydruku. Zdjęcia przygotowuję na płycie CD/DVD w formacie .jpg wysokiej rozdzielczości lub umieszczam je na serwerze, gdzie w łatwy sposób można je pobrać. Zapraszam na moją sronę internetową www.natkin.pl w celu zapoznania się z moim portofolio. W razie pytań zapraszam również do kontaktu foto@natkin.pl, 881-669-883.

  450 zł
  za całość
 • Fotografia Chrzest Święty

  Witam serdecznie, chętnie podejmę się wykonania reportażu z chrztu świętego. Zapraszam na moją stronę internetową www.natkin.pl w celu objerzenia mojego portfolio. Pozdrawiam, Natalia Andrzejewska

  450 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie packshotów na 18 kompletów pościeli dziecięcej

  Witam serdecznie, chętnie podejmę się wykonania zdjęć typu packshot. Zapraszam na moja strone www.natkin.pl w celu obejrzenia mojego portfolio. Pozdrawiam, Natalia Andrzejewska

  20 zł
  za sztuka
 • Fotografa na ślub 24 czerwca 2017

  Witam serdecznie, chętnie podejmę się wykonania reportażu ślubnego. Zapraszam na stronę www.natkin.pl tam znajduje się moje portfolio.

  1000 zł
  za całość
 • Fotografa na ślub 3 czerwca 2017

  Witam serdecznie, chętnie podejmę się wykonania reportażu ślubnego. Zapraszam na stronę www.natkin.pl tam znajduje się moje portfolio.

  1000 zł
  za całość
 • Poszukujemy fotografa amatora

  Witam serdecznie, chętnie podejmę się wykonania zdjęć wnętrz. Poszukuję firm developerskich do stałej współpracy na terenie Wrocławia i okolic. Posiadam duże doświadczenie w fotografi wnętrz. Zapraszam na moją stronę internetową w celu zapoznania się z moim portfolio: www.natkin.pl. Cena za zdjęcie zaczyna się od 15zł (20 mieszkań, min. 5 zdjęć z każdego) Wystawiam faktury VAT.

  1500 zł
  za całość