Monika Kocięba

Zębice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Monika Kocięba
Monika Kocięba
Telefon:
795XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Copywriting, redakcje, korekty, pisanie tekstów, opisy produktów, SEO, teksty na www, obsługa fp na fb, grafika użytkowa, logo, wizytówki, banery, grafika www, szablony allegro

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Grafika szablonu Allegro Grafika baneru w szablonie Allegro powstała na zamówienie firmy ŁP EKSPERT, oferującej kursy BHP on-line.
Dokumenty i arkusze (3)
Zakres działania
 • Copywriterzy i redaktorzy tekstów

  Redagowanie tekstów, copywriting, usługi copywriting, pisanie tekstów, usługi redagowania tekstów

 • Webdesignerzy

  Animacja flash, , projekt strony www, grafika dla stron www, webdesign, projektowanie stron, projekty graficzne, strony flash, grafika dla stron internetowych

 • Copywriterzy

  Tworzenie tekstów www, skuteczne teksty reklamowe, copywriter, , teksty reklamowe, copywriting, redagowanie tekstu

 • Agencje e-marketingowe

  Emarketing, e-marketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, email marketing

 • Dziennikarze, literaci

  Pisarze, usługi redakcyjne, dziennikarze, usługi dziennikarskie, redaktorzy, felietony

 • Ilustratorzy, ilustracje i plakaty

  Projektowanie plakatów na zamówienie, ilustracje na zamówienie, plakaty na zamówienie, projektowanie plakatów, projektowanie ilustracji

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (8)
 • zlecę pisanie artykułów tematyka leśna dziennikarz

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych, a prywatnie interesuję się ekologią. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc tekstom poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  40 zł
  za strona A4
 • Transkrypcja z nagrań audio i wideo. Przepisanie tekstu. Copyrighting

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych.Mam duże doświadczenie w transkrypcjach. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc tekstom poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  19 zł
  za 1000 znaków
 • Fundacja zleci sworzenie i prowadzenie bloga

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, z wykształcenia kulturoznawczynią. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innych, a prywatnie bardzo interesują się rozwojem dzieci, prowadzę także zajęcia dla nich. Sama tworzę również grafiki na potrzeby mediów społecznościowych i drukarni. Pisaniem i projektowaniem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Napisanie opisów do produktów w sklepie internetowym

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem. Zawodowo związana jestem z takimi tytułami, stronami i instytucjami, jak Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Twój Weekend, intymna.pl i wiele innyc. Pisaniem zajmuję się na "pełen etat", więc tekstom poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki opisów produktów, które wykonałam z radością prześlę na e-mail. Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  13 zł
  za 1000 znaków
 • Baza Danych Salonów Optycznych

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem. Przygotowywałam już bazy danych dla firm i portali. Zleceniami zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  3000 zł
  za całość
 • Prowadzenie fanpage

  Dzień dobry. Jestem kulturoznawczynią, redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, prowadzę także fanpage'e na FB (tekst plus grafika) - listę klientów chętnie wyślę na e-mail. E-marketingiem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów i grafik z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  300 zł
  za miesiąc
 • Zlecę pisanie tekstów na bloga - Branża dziecięca / porady dla rodzicó

  Dzień dobry. Jestem copywriterką, redkatorką, dziennikarką od ponad 15 lat. Współpracuję między innymi z: Dzieci są ważne, Twój Weekend, Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Mam doświadczenie w tekstach parentingowych, pisałam też bajki. Pisaniem zajmuję się pełnoetatowo, więc zleceniom poświęcam maksimum czasu i uwagi. Część moich tekstów można przeczytać na https://www.facebook.com/monikakocieba/. Mój adres e-mail: svietas@wp.pl, telefon: 795 829 075.

  18 zł
  za 1000 znaków
 • Prowadzenie FanPage na FB, prowadze serwis kurierski przesyłek m

  Dzień dobry. Jestem redaktorką, dziennikarką, autorką tekstów z piętnastoletnim doświadczeniem, prowadzę także fanpage'e na FB (tekst plus grafika) - listę klientów chętnie wyślę na e-mail. Pisałam cykle tekstów na zamowienie firmy kurierskiej, więc i tematyka jest mi bliska. E-marketingiem zajmuję się na "pełen etat", więc pracy poświęcam maksimum czasu i uwagi. Próbki tekstów i grafik z radością prześlę na e-mail lub zapraszam do obejrzenia portfolio: https://www.facebook.com/monikakocieba/ . Mój adres mailowy to svietas@wp.pl, telefon - 795 829 075.

  490 zł
  za miesiąc