Grafika + Multimedia - Michał Faryś

Zawiercie

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Michał Faryś
Michał Faryś
Telefon:
530XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Grafik multimedialny Grafika - WWW - Animacja - Podstawy 3D Tylko teraz! Preferencyjne ceny na animacje, opakowania produktowe oraz usługi 3D. www.mfarys.ayz.pl/portfolio

Duże doświadczenie w pracy z klientami zarówno sektora MSP jak i znanymi firmami na rynku B2B oraz B2C. Rzetelność oraz terminowa realizacja zadań. Możliwy dojazd do klienta.

Słowa kluczowe: Studio animacji, animacja 3d, animacja komputerowa, tworzenie animacji, animacja, tworzenie animacji 3d, wizualizacje,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
 • Kampania prasowa TRW
  Kampania prasowa TRW Cena Do 2000 zł
  Kampania prasowa dla nowego zakładu TRW w Bielsku-Białej. 18 ogłoszeń (trzy kolory w 6-ciu formatach) skierowanych do różnych grup docelowych. Publikacja w ponad 70 czasopismach.
 • Broszura Studban
  Broszura Studban Cena Do 2000 zł
  Broszura 32 str. wykonana na zlecenie Instytutu Nauk Społecznych i Ekonomicznych.
 • Stoisko targowe TRW
  Stoisko targowe TRW Cena Do 2000 zł
  Projekt oraz wizualizacja 3D stoiska targowego dla TRW Automotive.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (10)
 • Zlecę wykonanie krókiego filmu na tło strony internetowej (videostock)

  Witam, wykonam zlecenie po preferencyjnej cenie, w bdb jakości. Pracowałem w ramach agencji przy wideo, są to jednak projekty objęte klauzulą, obecnie zbieram projekty do własnego portfolio. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie krókiego filmu na tło strony internetowej (videostock)

  Witam, wykonam zlecenie po preferencyjnej cenie, w bdb jakości. Pracowałem w ramach agencji przy wideo, są to jednak projekty objęte klauzulą, obecnie zbieram projekty do własnego portfolio. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

  Do negocjacji
 • prowadzenie fanpage FB i instagram

  Witam, żona szuka zleceń mogę ją w to zaangażować, długo pracowała w tej branży jako sprzedawca. Moje portfolio: mfarys.ayz.pl/portfolio zawsze mogę nieco wspomóc grafiką czy wideo. Zapraszam do kontaktu :) Cena przykładowa zależała będzie ona od wymaganego zaangażowania czasowego i co za tym idzie ilości treści.

  350 zł
  za miesiąc
 • Zlecę wykonanie projektów graficznych do materiałów popromocyjnych

  Witam, obecnie wróciłem zza granicy i szukam stałych zleceniodawców. Współpracowałem m.in. z TRW (prywatnie), ArcelorMittal, UJ (w ramach agencji) oraz wykonywałem prace dla takich marek jak GoSport, Adidas, Plus (w ramach NDA) oraz współtworzyłem wizerunek wielu pomniejszych firm z sektora MSP. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą proszę o kontakt, wykonuję również wideo jak na przykład: https://vimeo.com/79139023 mfarys.ayz.pl/portfolio

  Do negocjacji
 • Grafik do wykonania obrazu z cechami produktu na stronę www

  Witam, mfarys.ayz,pl/portfolio Rzetelnie i terminowo, pozdrawiam.

  23 zł
  za sztuka
 • 2,5 d parallax prezentacja fotografii

  Witam, mfarys.ayz.pl/portfolio Jestem grafikiem specjalizującym się zarówno w 2D i animacji. W zależności od efektu końcowego jaki Pani chce uzyskać oraz przedstawionych możemy się zmieścić w budżecie lub dołożyć troszkę i w wypadku kilku z nich jakoś kreatywnie podejść do tematu. Pozdrawiam

  550 zł
  za całość
 • Intro na facebooka i youtube

  Witam, wydaje mi się że nie ma co przekombinowywać, najlepiej wykupić ten projekt i dostosować go do potrzeb ew. muzyki. Realizacja w 1-2 dni robocze przy sprawnej współpracy, cena do negocjacji ok 25 zł/h przy dobrym wietrze zamkniemy się w 150 netto jeżeli będzie dużo poprawek (co się rzadko zdarza) nieco więcej, podejrzewam że ciężko aby wyszło więcej niż 250 za całość. Materiał zmontowany profesjonalnie i gotowy do montażu. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, przykładowe realizacje: https://vimeo.com/79139023 - Film promujący program stażowy ArcelorMittal, we współpracy z agencją DreamsArt https://www.youtube.com/watch?v=SVvB20qZveI - Film promujący festiwal muzyczny BigUP, wyświetlany przez parę tyg. we wszystkich tramwajach aglomeracji śląskiej.

  25 zł
  za całość
 • Animacja promocyjna 2D dla NGO

  Witam, w miarę możliwości poproszę o więcej detali (czas trwania, zawarte informacje, przewidywana ilość "slajdów" czyli elementów które należy zaprojektować), jeżeli nie zajmie to więcej niż parę dni roboczych spokojnie się podejmę. Przykładowe prace: https://vimeo.com/79139023 https://www.youtube.com/watch?v=SVvB20qZveI

  Do negocjacji
 • Animowany Teledysk

  Witam, robiłem m.in. filmik promujący festiwal BigUP w Katowicach (Miuosh Buka i inni): https://www.youtube.com/watch?v=SVvB20qZveI wyświetlany m.in. przez 2 tygodnie we wszystkich tramwajach aglomeracji śląskiej oraz kilka innych produkcji. W zależności od wymagań możemy to zrobić jako zdjęcia stylizowane na ilustracje lub w stylu komiksowym ala intra filmowe (coś jak z filmów Tarantino). Ew inne opcje - do ustalenia. Budżet również.

  Do negocjacji
 • Wykonanie animacji reklamowej 2D

  Witam, zapraszam do współpracy. Przykłady: https://vimeo.com/79139023 Film promujący program stażowy ArcelorMittal wykonany w ramach współpracy z agencją DreamsArt. https://www.youtube.com/watch?v=SVvB20qZveI Film promujący festiwal BigUP w Katowicach, wyświetlany m.in. przez 2 tygodnie we wszystkich tramwajach aglomeracji śląskiej.

  650 zł
  za całość