Z UK do Polski - Mariusz Kuciak

SULWCHOW

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mariusz Kuciak
Mariusz Kuciak
Telefon:
688XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Daisy's Home LTD jest prywatną firmą dostarczającą usług w zakresie sprzątania domów prywatnych i przestrzeni biurowych. Zielona Gora stanowi główny obszar działalności firmy. Nasz oddany zespół ma ponad 7 lat doświadczenia zbieranego podczas wykonywania różnych prac w branży. Korzystając z nas, korzystasz również z naszego doświadczenia, kompetencji i wiedzy. Jako Daisy's Home LTD zawsze zapewniamy ponadprzeciętne rezultaty.
Ekipa sprzątająca
Daisy's Home LTD zatrudnia swoich sprzątaczy korzystając z rygorystycznego procesu rekrutacji. Przeszłość każdego pracownika jest dokładnie sprawdzana. Nasi pracownicy regularnie przechodzą pełne szkolenia. Można ich łatwo rozpoznać, ponieważ noszą jednakowe uniformy z logo firmy Daisy's Home LTD. Wszyscy nasi sprzątacze pracują w oparciu o umowę o pracę.

Słowa kluczowe: Sprzątanie biura, firmy sprzątające, serwis biurowy, usługi porządkowe
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (3)
 • Poszukuje firmy sprzątającej

  W zakres usług oferowanych biurom wchodzą: odkurzanie mebli, mycie podłóg, mycie sanitariatów, mycie szyb, okien i witryn, czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerek, czyszczenie parowe , pranie dywanów i wykładzin. Pomieszczenia socjalne, łazienki, pokoje dla matek z dziećmi, kuchnie, pomieszczenia sanitarne, które narażone są na tworzenie się skupisk bakterii. Dzięki właściwościom dezynfekującym pary wyeliminujemy wszelkie alergeny, bakterie i wirusy. Zapraszamy do kontaktu z nami. mariusz 88333148 informacja@uslugi-sprzatania-biur.pl

  Do negocjacji
 • Sprzątanie biura

  ferujemy kompleksowe sprzątanie biur oraz pomieszczeń biurowych. Wiemy, że czystość i porządek jest wizytówką każdej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy ofertę sprzątania biur. Realizujemy zlecenia jednorazowe jak również regularne sprzątanie biur wraz z uzupełnianiem środków higienicznych. Do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą skrupulatnością i dokładnością. Nasi pracownicy dbają o to, żeby utrzymać w czystości wszystkie pomieszczenia, które są wykorzystywane w codziennej pracy. Odpowiednio wysprzątane biuro to nie tylko poprawa wizerunku przedsiębiorstwa, ale także wzrost wydajności pracy – w dobrych warunkach pracuje się znacznie przyjemniej.

  Do negocjacji
 • SPRZĄTANIE W PRZYCHODNI

  ferujemy kompleksowe sprzątanie biur oraz pomieszczeń biurowych. Wiemy, że czystość i porządek jest wizytówką każdej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy ofertę sprzątania przychodni medycznych Mariusz Daisy''s Home sp.z.o.o tel 881333148

  3030 zł
  za całość