Dj'S -BrotherS i Akordeon - Marek Topa

Dobczyce

Marek Topa
Marek Topa
Telefon:
511XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witamy - Grupa Dj'S -BrotherS. Zakres działania to obszar (północ-południe)od Warszawy do Zakopanego i  (wschód-zachód)od Wrocławia do Tarnowa.  www.djs-brothers-band.pl , Tel: 511-286-850 . Zapraszamy.

Słowa kluczowe: Dj , wodzirej , wesele , studniówka , sylwester , dobry dj , dj + wodzirej , dj tanio , dj profesjonalnie, dj tani , bankiet , wodzirej , dj super sprzęt ,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (15)
 • Poszukuję zespołu muzycznego na wesele w dniu 18.10. ok. Lublina

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Dj(Wodzirej-Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy – Gra na tamburynie). Gramy 18 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(Tanio I Porządnie - co w naszym przypadku idzie w parze). Na żywo gramy: marsze weselne ,serdeczna matko. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ(do wyboru) tj: Granie na żywo śpiewając z gośćmi (przy stolikach)oraz Prowadzenie zabaw(z humorem)i konkursów. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście Dobrze Się Bawią Gdy Ktoś Ich Rozkręca). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),super światła (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - Zielone Gwiazdki i Czerwone Kropeczki i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl (ZOBACZ WARTO) . CENA Z DOJAZDEM !!! .TEL:511-286-850.

  1800 zł
  za całość
 • Zespół lub DJ na wesele

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Dj(Wodzirej-Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy – Gra na tamburynie). Gramy 18 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(Tanio I Porządnie - co w naszym przypadku idzie w parze). Na żywo gramy: marsze weselne ,serdeczna matko. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ(do wyboru) tj: Granie na żywo śpiewając z gośćmi (przy stolikach)oraz Prowadzenie zabaw(z humorem)i konkursów. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście Dobrze Się Bawią Gdy Ktoś Ich Rozkręca). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),super światła (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - Zielone Gwiazdki i Czerwone Kropeczki i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl (ZOBACZ WARTO) . CENA Z DOJAZDEM. TEL:511-286-850.

  2000 zł
  za całość
 • Zespół na wesele 09 Maj 2015 Wiązowna k.Warszawy

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Dj(Wodzirej-Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy – Gra na tamburynie). Gramy 17 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(Tanio I Porządnie - co w naszym przypadku idzie w parze). Na żywo gramy: marsze weselne ,serdeczna matko. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ tj: Granie na żywo śpiewając z gośćmi (przy stolikach)oraz Prowadzenie zabaw(z humorem)i konkursów. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście Dobrze Się Bawią Gdy Ktoś Ich Rozkręca). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),super światła (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - Zielone Gwiazdki i Czerwone Kropeczki i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl (ZOBACZ WARTO). TEL:511-286-850.

  2000 zł
  za całość
 • Zespół lub Dj na wesele

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Dj(Wodzirej-Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy – Gra na tamburynie). Gramy 17 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(Tanio I Porządnie - co w naszym przypadku idzie w parze). Na żywo gramy: marsze weselne ,serdeczna matko. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ tj: Granie na żywo śpiewając z gośćmi (przy stolikach)oraz Prowadzenie zabaw(z humorem)i konkursów. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście Dobrze Się Bawią Gdy Ktoś Ich Rozkręca). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),super światła (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - Zielone Gwiazdki i Czerwone Kropeczki i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl (ZOBACZ WARTO). W cenie Saksofonista grający na poziomie GWARANTOWANE UMOWĄ . TEL:511-286-850.

  1600 zł
  za całość
 • DJ WESELNY

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Dj(Wodzirej-Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy – Gra na tamburynie). Gramy 17 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(Tanio I Porządnie - co w naszym przypadku idzie w parze). Na żywo gramy: marsze weselne ,serdeczna matko. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ tj: Granie na żywo śpiewając z gośćmi (przy stolikach)oraz Prowadzenie zabaw(z humorem)i konkursów. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście Dobrze Się Bawią Gdy Ktoś Ich Rozkręca). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),super światła (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - Zielone Gwiazdki i Czerwone Kropeczki i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl .Na życzenie w cenie Saksofonista grający na poziomie GWARANTOWANE UMOWĄ . TEL:511-286-850.

  1100 zł
  za całość
 • Poszukuję zespołu na wesele w dniu 06.06.15 (Kołbiel pod Warszawą)

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Zespół + Dj inaczej Dj(Wodzirej- Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy - grający na Tamburynie). Gramy 17lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(Tanio I Porządnie – co u nas idzie w parze) Na żywo gramy marsze weselne ,serdeczna matko. Gramy same hity : biesiadne, weselne ,góralskie (do których ‘’ Na Życzenie '' dogrywamy ’’ na żywo’’ na akordeonie ,saksofonie, tamburynie ),dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych dośpiewując czasem przez głównego Dj(Wodzireja)do utworów. Proponujemy '' na życzenie '' rozrywkę weselną tj: granie na żywo śpiewając z gośćmi przy stolikach oraz prowadzenie zabaw i konkursów(z humorem). Na www widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście dobrze bawią się gdy ktoś ich rozkręca). Posiadamy porządny sprzęt . Więcej na : www.djs-brothers-band.pl .Na umowie '' zaznaczymy że granie na żywo będzie na Poziomie (inaczej zwrot kosztów) . TEL:511-286-850

  2300 zł
  za całość
 • Orkiestra dj na wesele

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Dj(Wodzirej-Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy – Gra na tamburynie). Gramy 17 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(Tanio I Porządnie - co w naszym przypadku idzie w parze). Na żywo gramy: marsze weselne ,serdeczna matko. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ tj: Granie na żywo śpiewając z gośćmi (przy stolikach)oraz Prowadzenie zabaw(z humorem)i konkursów. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście Dobrze Się Bawią Gdy Ktoś Ich Rozkręca). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),super światła (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - Zielone Gwiazdki i Czerwone Kropeczki i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl . W cenie 1100zł także Saksofonista grający na poziomie GWARANTOWANE UMOWĄ. TEL:511-286-850.

  1000 zł
  za całość
 • DJ wodzirej na wesele

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Dj(Wodzirej-Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy – Gra na tamburynie). Gramy 17 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(TANIO I PORZĄDNIE - CO W NASZYM PRZYPADKU IDZIE W PARZE). Na żywo gramy: marsze weselne ,serdeczna matko. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ tj: Granie na żywo śpiewając z gośćmi (przy stolikach)oraz Prowadzenie zabaw(z humorem)i konkursów. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście Dobrze Się Bawią Gdy Ktoś Ich Rozkręca). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),super światła (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - Zielone Gwiazdki i Czerwone Kropeczki i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl (ZOBACZ WARTO). Na Życzenie Państwa Saksofonista grający na poziomie i WIĘCEJ SPRZĘTU. TEL:511-286-850.

  1200 zł
  za całość
 • zespół wesele 16-17 maj 15 r. Radomsko

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Zespół + Dj inaczej Dj(Wodzirej- Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy - grający na Tamburynie)+ Saksofonista . Gramy 17lat i tak ''na żywo'' marsze weselne ,serdeczna matko. Gramy same hity : biesiadne, weselne ,góralskie (do których dogrywamy '' na życzenie '' do samego podkładu lub do podkładu ze śpiewem '' do wyboru '' na akordeonie ,saksofonie, tamburynie , ''ewentualnie '' na życzenie '' dośpiewujemy albo to I to ),dancingowe, radiowe od lat 80 do współczesnych. Proponujemy '' na życzenie '' rozrywkę weselną tj: granie na żywo śpiewając z gośćmi przy stolikach oraz prowadzenie zabaw i konkursów(z humorem). Na www widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście dobrze bawią się gdy ktoś ich rozkręca). Posiadamy porządny sprzęt . Więcej na : www.djs-brothers-band.pl . Na umowie '' zaznaczymy '' że będzie Saksofonista , że Dogrywanie i muzyka na żywo będzie na Poziomie(Inaczej zwrot kosztów) i że będzie więcej sprzętu. TEL:511-286-850

  1800 zł
  za całość
 • Oprawa muzyczna ślubu i wesela

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Zespół + Dj inaczej Dj(Wodzirej- Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy - grający na Tamburynie)+ Saksofonista . Gramy 17lat i tak ''na żywo'' marsze weselne ,serdeczna matko. Gramy same hity : biesiadne, weselne ,góralskie (do których dogrywamy '' na życzenie '' do samego podkładu lub do podkładu ze śpiewem '' do wyboru '' na akordeonie ,saksofonie, tamburynie , ''ewentualnie '' na życzenie '' także dośpiewujemy ),dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. Proponujemy '' na życzenie '' rozrywkę weselną tj: granie na żywo śpiewając z gośćmi przy stolikach oraz prowadzenie zabaw i konkursów(z humorem). Na www widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście dobrze bawią się gdy ktoś ich rozkręca). Posiadamy porządny sprzęt . Więcej na : www.djs-brothers-band.pl . Na umowie '' zaznaczymy '' że będzie Saksofonista , że Dogrywanie ,muzyka na żywo i śpiew będzie na Poziomie(Inaczej zwrot kosztów) i że będzie więcej sprzętu . TEL:511-286-850

  2200 zł
  za całość
 • Zlecę oprawę muzyczną przyjęcia weselnego.

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli DJ(WODZIREJ-AKORDEONISTA )+ Dj(POMOCNICZY - GRA na TAMBURYNIE). GRAMY 17 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(TANIO I PORZĄDNIE - CO W NASZYM PRZYPADKU IDZIE W PARZE. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 80 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ tj: GRANIE NA ŻYWO ŚPIEWAJĄC Z GOŚĆMI (przy stolikach)oraz PROWADZENIE ZABAW (z humorem)I KONKURSÓW . Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (GOŚCIE DOBRZE SIĘ BAWIĄ GDY KTOŚ ICH ROZKRĘCA). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),SUPER ŚWIATŁA (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - ZIELONE GWIAZDKI I CZERWONE KROPECZKI i inne ).WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl (ZOBACZ WARTO). TEL:511-286-850.

  700 zł
  za całość
 • DJ wodzirej na wesele poszukiwany 27 wrześnień 2014 Legionowo/Łajski

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Dj(Wodzirej-Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy – Gra na tamburynie). Gramy 17 lat. Oferujemy oprawę muzyczną wesel(Tanio I Porządnie - co w naszym przypadku idzie w parze). Na żywo gramy: marsze weselne ,serdeczna matko. GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ WESELNĄ tj: Granie na żywo śpiewając z gośćmi (przy stolikach)oraz Prowadzenie zabaw(z humorem)i konkursów. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście Dobrze Się Bawią Gdy Ktoś Ich Rozkręca). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),super światła (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - Zielone Gwiazdki i Czerwone Kropeczki i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl. Na Życzenie w cenie ''MOŻE'' -proszę pytać-Saksofonista grający na poziomie GWARANTOWANE UMOWĄ. TEL:511-286-850.

  1200 zł
  za całość
 • Orkiele 15.08.15

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Zespół + Dj inaczej Dj(Wodzirej- Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy - grający na Tamburynie)+ Saksofonista . Gramy 17lat i tak ''na żywo'' marsze weselne ,serdeczna matko. Gramy same hity : biesiadne, weselne ,góralskie (do których dogrywamy '' na życzenie '' do samego podkładu lub do podkładu ze śpiewem '' do wyboru '' na akordeonie ,saksofonie, tamburynie , ''ewentualnie '' na życzenie '' także dośpiewujemy ),dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. Proponujemy '' na życzenie '' rozrywkę weselną tj: granie na żywo śpiewając z gośćmi przy stolikach oraz prowadzenie zabaw i konkursów(z humorem). Na www widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście dobrze bawią się gdy ktoś ich rozkręca). Posiadamy porządny sprzęt . Więcej na : www.djs-brothers-band.pl . Na umowie '' zaznaczymy '' że będzie Saksofonista , że Dogrywanie ,muzyka na żywo i śpiew będzie na Poziomie(Inaczej zwrot kosztów) i że będzie więcej sprzętu . TEL:511-286-850

  2400 zł
  za całość
 • Dj na urodziny pilne 2.08.14

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli DJ(WODZIREJ-AKORDEONISTA )+ Dj(POMOCNICZY - GRA na TAMBURYNIE). GRAMY 17 lat. Oferujemy oprawę muzyczną (TANIO I PORZĄDNIE - CO W NASZYM PRZYPADKU IDZIE W PARZE). GRAMY SAME HITY: biesiadne, weselne ,góralskie ,dancingowe, radiowe od lat 60 do współczesnych. PROPONUJEMY ROZRYWKĘ tj: GRANIE NA ŻYWO ŚPIEWAJĄC Z GOŚĆMI (przy stolikach)oraz PROWADZENIE ZABAW (z humorem)I KONKURSÓW . Istnieje możliwość doboru własnego repertuaru i zabaw. Na WWW widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (GOŚCIE DOBRZE SIĘ BAWIĄ GDY KTOŚ ICH ROZKRĘCA). POSIADAMY PORZĄDNY SPRZĘT : odtwarzacze i mixer NUMARK ,nagłośnienie JBL -amerykańskie (SUPER BRZMIENIE) ,końcówka BERLINGER -niemiecka(SUPER BRZMIENIE BO CYFROWA),SUPER ŚWIATŁA (PARY LED-KOLOROWE) a także ( LASER ) - ZIELONE GWIAZDKI I CZERWONE KROPECZKI i inne ). WIĘCEJ NA: www.djs-brothers-band.pl (ZOBACZ WARTO). TEL:511-286-850 .

  650 zł
  za całość
 • Wesele 01-08-15 Dj/ Wodzirej poszukiwany

  Witamy Grupa " DJ'S-BROTHERS " czyli Zespół + Dj inaczej Dj(Wodzirej- Akordeonista )+ Dj(Pomocniczy - grający na Tamburynie)+ Saksofonista . Gramy 17lat i tak ''na żywo'' marsze weselne ,serdeczna matko. Gramy same hity : biesiadne, weselne ,góralskie (do których dogrywamy '' na życzenie '' do samego podkładu lub do podkładu ze śpiewem '' do wyboru '' na akordeonie ,saksofonie, tamburynie , ''ewentualnie '' na życzenie '' dośpiewujemy albo to I to ),dancingowe, radiowe od lat 80 do współczesnych. Proponujemy '' na życzenie '' rozrywkę weselną tj: granie na żywo śpiewając z gośćmi przy stolikach oraz prowadzenie zabaw i konkursów(z humorem). Na www widać jak bawimy gości mową i dośpiewywaniem (Goście dobrze bawią się gdy ktoś ich rozkręca). Posiadamy porządny sprzęt . Więcej na : www.djs-brothers-band.pl . Na umowie '' zaznaczymy '' że będzie Saksofonista , że Dogrywanie i muzyka na żywo będzie na Poziomie(Inaczej zwrot kosztów) i że będzie więcej sprzętu. TEL:511-286-850

  1750 zł
  za całość