Rzetelnie i terminowo! - Klaudia Osmólska

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Klaudia Osmólska
Klaudia Osmólska
Telefon:
509XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

* transkrypcje nagrań
* przepisywanie tekstów z maszynopisów i rękopisów
* redagowanie tekstów
* przetwarzanie danych / tworzenie, edycja baz danych
* copywriting
* pisanie artykułów
* archiwizacja dokumentacji (w obrębie województwa pomorskiego)

Mam doświadczenie w pracy zdalnej. Wszystkie podejmowane przeze mnie prace są wykonywane rzetelnie i terminowo. Pracuję szybko i dokładnie. Więcej informacji na stronie internetowej: https://klaudiaosmolska.pl

Zapraszam do kontaktu:
telefon: 509 937 809
mail: kontakt@klaudiaosmolska.pl

Słowa kluczowe: Przepisywanie tekstów, transkrypcje nagrań, redagowanie tekstów, przetwarzanie danych, copywriting, archiwizacja
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Transkrypcja wywiadów

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem współpracy przy transkrypcji wywiadów. Mam doświadczenie w wykonywaniu takich prac. Zapewniam gwarancję terminowej i rzetelnej realizacji zadania. Proponuję stawkę 4 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • przepisanie książki

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem współpracy przy przepisaniu maszynopisu książki. Mam doświadczenie w wykonywaniu takich prac. Zapewniam gwarancję terminowej i rzetelnej realizacji zadania. Proponuję stawkę 4 zł netto za 1800 znaków ze spacjami. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Praca zdalna - edycja i tworzenie tekstów

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem z Państwem współpracy w zakresie pisania i moderacji tekstów. Zapewniam gwarancję rzetelnego podejścia do tematu. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl. Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • Copywriting - teksty na zaplecze - zdalnie

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem współpracy w zakresie pisania tekstów zapleczowych. Zapewniam gwarancję rzetelnego podejścia do tematu. Proponuję stawkę 10 zł netto za 1000 znaków ze spacjami. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl. Pozdrawiam.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie artykułów na bloga, copywriting, artykuły

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem z Państwem współpracy w zakresie pisania artykułów. Zapewniam gwarancję rzetelnego podejścia do tematu. Proponuję stawkę 30 zł netto za 1 tekst o objętości do 2000 znaków ze spacjami, czyli za 4 artykuły 120 zł netto. Współpraca na podstawie umowy o dzieło. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl. Pozdrawiam.

  30 zł
  za 1000 znaków
 • Przepisanie pracy

  Witam, jestem zainteresowana wykonaniem dla Pani tego zlecenia. Zapraszam do kontaktu: kontakt@klaudiaosmolska.pl Więcej informacji przesłałam Pani w wiadomości. Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Pismo (czynny żal do Urzedu Skarbowego)

  Witam, chętnie pomogę. Proszę o kontakt mailowy kontakt@klaudiaosmolska.pl i przesłanie dokładniejszych infornacji na temat zaistniałych okoliczności. Termin i koszt realizacji do uzgodnienia. Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Poszukiwani: copywriterzy do stałej współpracy

  Witam, jestem zainteresowana współpracą. Proszę o więcej szczegółów. Zapraszam do kontaktu: kontakt@klaudiaosmolska.pl i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Opisy miejsc i atrakcji turystycznych do przewodnika

  Witam, jestem zainteresowana realizacją zlecenia. Zapewniam gwarancję szybkiego i rzetelnego wykonania pracy. Proponuję stawkę 6 zł za 500/600 znaków ze spacją. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl. Pozdrawiam.

  6 zł
  za całość
 • Pisanie artykułów o tematyce kulinarnej

  Witam, jestem zainteresowana realizacją zlecenia. Zapewniam gwarancję szybkiego i rzetelnego wykonania pracy. Proponuję stawkę 15 zł za 1000 znaków ze spacjami. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl. Pozdrawiam.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • zlecę napisanie przewodnika

  Witam, jestem zainteresowana napisaniem dla Pani przewodnika z branży turystycznej. Chciałabym poznać więcej szczegółów na temat Pani oczekiwań i podejmowanego tematu. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: www.klaudiaosmolska.pl. Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Artykuł o tematyce literacko-historycznej

  Witam, jestem zainteresowana realizacją zlecenia. Posiadam wykształcenie historyczne, które w tym wypadku może być pomocne. Zapewniam gwarancję szybkiego i rzetelnego wykonania pracy. Mogę zacząć od zaraz. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl. Pozdrawiam.

  17 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę napisanie artykułów o tematyce historycznej, religijnej

  Witam, jestem zainteresowana współpracą przy pisaniu artykułów historycznych i religijnych. Posiadam wykształcenie historyczne, tematyka nie jest mi więc obca. Gwarantuję rzetelne podejście do tematu i terminową realizację. Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej: https://klaudiaosmolska.pl Pozdrawiam.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • stworzenie listy lekarzy specjalistów Dolny Śląsk - 150 rekordów

  Witam, jestem zainteresowana realizacją zlecenia. Zapewniam gwarancję szybkiego i rzetelnego wykonania pracy. Mogę zacząć od razu. Stawka 0,50 zł / 1 rekord. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

  0,50 zł
  za rekord
 • Pisanie tekstów www

  Witam, jestem zainteresowana realizacją zlecenia. Zapewniam gwarancję szybkiego i rzetelnego wykonania pracy. Mogę zacząć w każdej chwili. Zapraszam do kontaktu: kontakt@klaudiaosmolska.pl

  Do negocjacji
 • Teksty zoologiczne na blogi zapleczowe

  Witam, jestem zainteresowana realizacją zlecenia.Zapewniam gwarancję szybkiego i rzetelnego wykonania pracy. Mogę zacząć w każdej chwili. Zapraszam do kontaktu: kontakt@klaudiaosmolska.pl

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę zawodowe redagowanie tekstow na stronie pod względem poprawności

  Witam, jestem zainteresowana realizacją tego zlecenia. Mam doświadczenie w redagowaniu tekstów różnego rodzaju. Zapewniam gwarancję szybkiego i rzetelnego wykonania pracy. Mogę zacząć w każdej chwili. Zapraszam do kontaktu: kontakt@klaudiaosmolska.pl

  5 zł
  za 1000 znaków
 • Doświadczone osoby do redagowania tekstów naukowych

  Witam! Jestem zainteresowana wykonaniem zlecenia. Gwarantuję rzetelność i terminowość, mogę zacząć od zaraz. Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Poszukujemy osoby do pisania artykułów o PISEJ tematyce

  Witam! Jestem zainteresowana wykonaniem zlecenia. Gwarantuję rzetelność i terminowość, mogę zacząć od zaraz. Pozdrawiam!

  12 zł
  za strona A4
 • Stała współpraca przy pisaniu tekstów

  Witam! Jestem zainteresowana wykonaniem zlecenia. Gwarantuję rzetelność i terminowość, mogę zacząć od zaraz. Pozdrawiam!

  15 zł
  za sztuka