Prawo co dnia - KBSC

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
KBSC
KBSC
Telefon:
608XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z  prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm.

Na państwa pytania odpowiadają jedynie wykształceni i wykwalifikowani prawnicy, a sprawach bardziej zawiłych współpracujemy z kancelarią adwokacką i proponujemy rozwiązanie zagadnienia lub bezpośredni kontakt z kancelarią.

KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy prawne przede wszystkim młodych i nowych przedsiębiorców i osób indywidualnych za przystępną cenę.

Słowa kluczowe: Usługi prawne, usługi finansowe, usługi prawno finansowe, fundusze unijne, dotacje unijne
Zakres działania
 • Tłumacze i biura tłumaczeń

  Tłumacz przysięgły, tłumaczenia tekstów, tłumaczenie dokumentów, tłumaczenie dla biznesu, tłumaczenia tekstu

 • Copywriterzy i redaktorzy tekstów

  Redagowanie tekstów, usługi redagowania tekstów, pisanie tekstów, usługi copywriting, copywriting

 • Obsługa klientów

  Obsługa klienta w biurze, obsługa klienta w firmie

 • Usługi prawne i finansowe

  Dotacje unijne, usługi finansowe, notariusze, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, fundusze unijne, księgowość, pomoc prawna, prawnicy, usługi prawne, usługi prawnicze

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Tlumacz postow blogowych na ANG

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania z ofertą KBSC. Świadczymy prosejonalne usługi doradcze w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Gwarantujemy terminowość, poziom merytoryczny oraz językowy tekstów z różnych dziedzin prawo, finanse, hr i inne na indywidualne zamówienie. W celu przekazania informacji handlowej i wyceny prosimy o podanie większej ilości informacji w tym częstotliwość zamówień i długość tekstów.Zapraszamy do kontaktu poprzez system oferia, email kontakt@kbsc.pl lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl.

  Do negocjacji
 • Napisanie tekstu na 4-10 stron.

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania z ofertą KBSC. Świadczymy prosejonalne usługi doradcze w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Gwarantujemy terminowość, poziom merytoryczny oraz językowy tekstów z różnych dziedzin prawo, finanse, hr i inne na indywidualne zamówienie. Pracujemy w językach polski i angielski. Wystawiamy FV i gwarantujemy bezpieczne przeniesienie praw autorskich do tekstu i grafiki. W celu przekazania informacji handlowej i wyceny prosimy o podanie większej ilości informacji.Zapraszamy do kontaktu poprzez system oferia, email kontakt@kbsc.pl lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl.

  Do negocjacji
 • Zredagowanie tekstów marketingowych

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania z ofertą KBSC. Świadczymy prosejonalne usługi doradcze w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Gwarantujemy terminowość, poziom merytoryczny oraz językowy tekstów z różnych dziedzin prawo, finanse, hr i inne na indywidualne zamówienie. Pracujemy w językach polski i angielski. Wystawiamy FV i gwarantujemy bezpieczne przeniesienie praw autorskich do tekstu i grafiki. W celu przekazania informacji handlowej i wyceny prosimy o podanie większej ilości szczegółów takich jak:długość i ilość tekstów, informacji na fanpage, instagram goldenline oraz jakie materiały źródłowe (CV, listy motywacyjne, portfolio itp.).Zapraszamy do kontaktu poprzez system oferia, email kontakt@kbsc.pl lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Teksty na bloga w jezyku angielskim

  Szanowni Państwo, zapraszamy do współpracy z KBSC. Zapewniamy Państwu terminowość fakturę VAT / paragon /, terminowość rzetelność, przeniesienie praw autorskich do tekstu oraz grafiki / zdjęć. Współpracujemy z wieloma autorami z różnych kategorii od copwriterów, przez redaktorów i dziennikarzy po autorów książek i publikacji. Świadczymy usługi w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy relatywnie niskiej cenie. W celu podania wyceny prosimy o informacje na temat branży oraz odbiorcy tekstu - profesjonalista / konsument. Zapraszamy do kontaktu kontakt@kbsc.pl lub www.kbsc.pl

  Do negocjacji
 • tłumaczenie regulaminu sklepu na j. angielski

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy propozycji niskich cen. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki tłumaczenia tekstu prawnego, zachowując jego funkcjonalność oraz sens. Wycena jest darmowa, ale zależy między innymi od długości tekstu, rozbudowania portalu ogłoszeniowego, oczekiwanym terminie wykonania. W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o przesłanie większej ilości infomacji o zleceniu. Zapraszamy kontakt@kbsc.pl www.kbsc.pl

  Do negocjacji
 • zestaw wzorów umów dla biura pośrednictwa nieruchomości

  Zapraszamy do zapoznania z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi usługi prawne w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy relatywnie niskich cenach. W celu dokonia wyceny prosimy o informacje jakie umowy (bezpośrednio z właścicielami nieruchomości, z potencjalnymi kupującymi, z agentami) czy jakie abonamenty będą Państwu potrzebne, oraz kto ma być klientem (czy powiadomienia dla konsumentów o możliwości od odstąpienia od umowy na odległość czy nie konsumenci). Jeżeli będą Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez e-mail kontak@kbsc.pl lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • regulamin dla sklepu www

  Zapraszamy do zapoznania z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi usługi prawne w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy relatywnie niskich cenach. Specjalizujemy się w obsłudze e-coomerce i biznesu online. W celu dokonania wyceny potrzebujemy większej ilości informacji o portalu, przetwarzaniu danych (czy ew. potrzebna polityka bezpieczeństwa) itp. Jeżeli będą Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez e-mail kontak@kbsc.pl lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Opracowanie regulaminu serwisu internetowego i sprzedaży Allegro

  Zapraszamy do zapoznania z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi usługi prawne w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy relatywnie niskich cenach. Specjalizujemy się w obsłudze e-coomerce i biznesu online. W celu dokonania wyceny potrzebujemy większej ilości informacji o portalu, przetwarzaniu danych (czy ew. potrzebna polityka bezpieczeństwa) itp. Jeżeli będą Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez e-mail kontak@kbsc.pl lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa. Realizacja możliwa w ciągu 5 dni roboczych (bez zgłoszenia do GIODO jeżeli jest taka potrzeba).

  Do negocjacji
 • Pomoc w zgłoszeniu serwisu do GIODO oraz stworzenie dokumentacji

  Zapraszamy do zapoznania z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi usługi prawne w formule online, co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy relatywnie niskich cenach. Specjalizujemy się w obsłudze e-coomerce i biznesu online. W celu dokonania wyceny potrzebujemy większej ilości informacji o portalu, przetwarzaniu danych (czy ew. potrzebna polityka bezpieczeństwa) itp. Jeżeli będą Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez e-mail kontak@kbsc.pl lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Pomoc prawna w usytuowaniu reklamy przy drogach

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Potrzebujemy większej ilości danych - czy potrzebują Państwo przygotowania pisma, opinii prawnej, instrukcji działania czy zastępstwa reprezentacji - do wyceny. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl lub bezpośrednio przez e-mail kontakt@kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie pism + stała opieka prawnicza

  Szanowni Panie zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Potrzebujemy większej ilości danych do wyceny - jaki rodzaj opieki przez rok jest potrzebny. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl lub bezpośrednio przez e-mail kontakt@kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Pakiet usług prawnych dla małego sklepu internetowego

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Potrzebujemy większej ilości danych do wyceny - jaki sklep, jakie zabezpieczenia, jaki rodzaj przechowywania i jakie dane przetwarzane itp. Możemy przesłać do wypełnienia ankietę i na tej podstawie przygotować wycenę. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl lub bezpośrednio przez e-mail kontakt@kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Radca prawny / prawnik - współpraca stała prawo gospodarcze i handlowe

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Potrzebujemy większej ilości danych do wyceny - jaka ilość pism / umów / wsparcia przy sporach itp. Możemy polecić wspólpracujące również biuro księgowe (podatki / rachunki). Posiadamy abonamenty i możliwość stworzenia ich pod wymiar. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl lub bezpośrednio przez e-mail kontakt@kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Prawnik - sprawa na Allegro

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Potrzebujemy większej ilości danych do wyceny. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl lub bezpośrednio przez e-mail kontakt@kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Wykonanie regulaminu serwisu internetowego NOCLEGOWEGO.

  Witamy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesionalne usługi prawne w formule online co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy relatywnie niskich cenach realizacji. Posiadamy doświadczenie przy tworzeniu Regulaminów i Polityk Prywatności portali internetowych. W przypadku jeżeli będą Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o przesłanie większej ilości informacji na adres e-mail kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.kbsc.pl, możemy wysłać do Państwa odpowiednią ankietę do wypełnienia (wycena jest darmowa).

  Do negocjacji
 • Zlecę dopracowanie Regulaminu dla "Centrum Gospodarczego".

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne i doradcze w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. W razie zainteresowania prosimy o przedstawienie większej ilosci informacji / danych bezpośrednio e-mail kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Regulamin w sklepie internetowym

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne i doradcze w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. W razie zainteresowania prosimy o przedstawienie większej ilosci informacji / danych bezpośrednio e-mail kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Zlecenie wykonania wzoru umowy na usługi poligraficzne.

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne i doradcze w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu umów na zamówienie. W razie zainteresowania prosimy o przedstawienie większej ilosci informacji / danych bezpośrednio e-mail kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji
 • Regulamin serwisu internetowego oraz polityka prywatności

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne i doradcze w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Do dokładnej wyceny potrzebne będą dane czy zbierane / przechowywane są jakieś dane osobowe / czy potrzebna będzie dokumentacja polityki bezpieczeństwa i giodo. W razie zainteresowania prosimy o przedstawienie większej ilosci informacji / danych bezpośrednio e-mail kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

  Do negocjacji
 • Porada prawna

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne i doradcze w formule online, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość usług przy zachowaniu relatywnie niskich cen. W razie zainteresowania prosimy o przedstawienie większej ilosci informacji / danych - czy są dokumenty, raporty, inni świadkowie itp. A także jakiej usługi Pan / Pani wymaga - informacji prawnej o możliwych krokach czy prygotowania odpowiednich dokumentów? Bezpośrednio e-mail kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl. Wycena jest darmowa.

  Do negocjacji