Prawo co dnia - KBSC

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
KBSC
KBSC
Telefon:
608XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z  prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm.

Na państwa pytania odpowiadają jedynie wykształceni i wykwalifikowani prawnicy, a sprawach bardziej zawiłych współpracujemy z kancelarią adwokacką i proponujemy rozwiązanie zagadnienia lub bezpośredni kontakt z kancelarią.

KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy prawne przede wszystkim młodych i nowych przedsiębiorców i osób indywidualnych za przystępną cenę.

Słowa kluczowe: Usługi prawne, usługi finansowe, usługi prawno finansowe, fundusze unijne, dotacje unijne
Zakres działania
 • Tłumacze i biura tłumaczeń

  Tłumaczenia tekstu, tłumaczenie dokumentów, tłumaczenia tekstów, tłumacz przysięgły, tłumaczenie dla biznesu

 • Copywriterzy i redaktorzy tekstów

  Redagowanie tekstów, copywriting, usługi copywriting, usługi redagowania tekstów, pisanie tekstów

 • Obsługa klientów

  Obsługa klienta w biurze, obsługa klienta w firmie

 • Usługi prawne i finansowe

  Dotacje unijne, fundusze unijne, notariusze, pomoc prawna, kancelaria prawna, księgowość, kancelaria adwokacka, usługi prawne, prawnicy, usługi prawnicze, usługi finansowe, komornicy

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Szukam abonamentu prawnego w przystępnej cenie

  Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online co pozwala zachować najwyższą jakość usług przy zachowaniu niskich cen. Swoim klientom proponujemy 4 atrakcyjne pakiety abonamentowe (mini, midi, optymalny, maxi) a także abonamenty indywidualne. W celu darmowej wyceny zapraszamy do kontaktu kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie http://kbsc.pl/.

  Do negocjacji
 • Prawnik - autor tekstów

  Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z KBSC. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w formule online, w tym przygotowujemy teksty na zamówienie dla naszych klientów do czasopism, na blogi, portale firmowe, profile społecznościowe itp. Jesteśmy wydawcą czasopisma branżowego. Współpracujemy z różnymi autorami, z różnych poziomów merytorycznych. Gwarantujemy terminowość, poziom merytoryczny, prawa autorskie itp. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania odpowiedniej oferty mailowo kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz na stronie www.kbsc.pl .

  Do negocjacji
 • Zlecę weryfikację umowy budowlanej

  Szanowni Panie zapraszam do kontaktu z KBSC. Świadczymy profesjonalne wszystkim usługi prawne online co pozwala nam zachować najwyższą jakość usług przy relatywnie niskich cenach. Wycena zależy od konkretnie weryfikowanej dokumentacji (umowa, załączniki, osoba pryw / deweloper itp.). Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@kbsc.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kbsc.pl - wycena jest darmowa.

  Do negocjacji