Karolina Mruk

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karolina Mruk
Karolina Mruk
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym biegle posługującą się językiem angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Oprócz pracy w wyuczonym zawodzie wykonuję tłumaczenia pisemne z angielskiego i hiszpańskiego na polski, tworzę i redaguję artykuły - głównie popularnonaukowe i medyczne - oraz zarządzam fanpage'ami w mediach społecznościowych. Oferuję rzetelne i terminowe wykonanie zleceń. Zapraszam do współpracy!

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Realizacje
Dokumenty i arkusze (3)
 • Artykuł dotyczący naturalnych sposobów radzenia sobie z bólem głowy podczas ciąży, stworzony na podstawie anglojęzycznych źródeł z wykorzystaniem słów kluczowych.
 • Tłumaczenie materiałów szkoleniowych dotyczących przystosowania pracowni internetowych do potrzeb osób z autyzmem.
 • Specjalistyczny artykuł o tematyce onkologicznej stworzony na postawie anglojęzycznych źródeł.
WWW (2)
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (11)
 • Pisanie artykulów o tematyce modowej, różne tematy

  Dzień dobry, jestem zainteresowana zleceniem, prosiłabym jednak o więcej informacji: jakiej długości mają być teksty? Ilu artykułów Pan potrzebuje? 20 zł to budżet na jeden artykuł czy na całe zlecenie? Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Moja stawka to zł netto za 1000 zzs, do ewentualnej negocjacji przy dużej liczbie zleceń. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie tekstów / artykułów

  Dzień dobry, z chęcią przygotuję teksty na bloga. Z racji medycznego wykształcenia gwarantuję wysoką jakość i poprawność merytoryczną artykułów. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto za 50 tekstów. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  3000 zł
  za całość
 • Poszukiwany TLUMACZ freelancer do stalej wspolpracy

  Dzień dobry, z chęcią podejmę się tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski. Posiadam certyfikat z języka angielskiego na poziomie C1 oraz kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnorodnej tematyce (przykładowe realizacje znajdzie Pani w moim portfolio). Proponuję wynagrodzenie w wysokości 15 zł/1800 zzs. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  15 zł
  za strona A4
 • Tłumaczenie publikacji z j. angielskiego na j. polski

  Dzień dobry, chętnie podejmę się tłumaczenia. Gwarantuję wysoką jakość oraz terminowość realizacji. Przykładowe przetłumaczone przeze mnie teksty znajdzie Pani w moim portfolio. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy,

  400 zł
  za całość
 • Artykuły z zakresu fizjoterapii na duży portal medyczny

  Dzień dobry, jestem lekarką w trakcie pierwszego roku rezydentury z patomorfologii. Chętnie podejmę się pisania artykułów. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 35 zł brutto za 1000 zzs. Nie mieszkam jednak w Łodzi, a w treści ogłoszenia zamieścili Państwo informację, że praca zdalna nie jest możliwa. Czy to prawda? Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  35 zł
  za 1000 znaków
 • TŁUMACZENIE NIEM-POL dokumentacji medycznej (dokumentacja poszpitalna)

  Dzień dobry, oferuję wykonanie tłumaczenia za kwotę 25 zł brutto/1800 zzs. Jestem z wykształcenia lekarzem, więc gwarantuję rzetelność i poprawność merytoryczną tekstu. Termin realizacji wynosi zwykle do 7 dni, ale zależy w dużej mierze od długości tekstu, dlatego prosiłabym o dokładniejsze informacje (ile stron liczy tekst i jaka to była operacja). Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  25 zł
  za strona A4
 • Prowadzenie bloga o chorobach

  Dzień dobry, czy blog ma być oparty o osobiste doświadczenia czy raczej ma ogólnie dotyczyć kwestii związanych z chorobą przewlekłą? W tym drugim przypadku chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Artyluły opisujaće choroby

  Dzień dobry, z przyjemnością podejmę się zleconego przez Państwa zadania. Jestem z wykształcenia lekarką, mogą więc Państwo liczyć na wysoki poziom i rzetelność przygotowanych tekstów. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 25 zł brutto za 1000 zzs, do negocjacji przy dużej liczbie zleceń. W razie zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt za pośrednictwem portalu lub pod następującym adresem: karolina.mruk@gazeta.pl. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

  25 zł
  za 1000 znaków
 • Tłumaczenie na hiszpański 20 stron prostego tekstu

  Dzień dobry, czy można prosić o informację dotyczącą tematyki tekstu? Oferuję wykonanie tłumaczenia za 300 zł netto. Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Karolina Mruk

  330 zł
  za całość
 • Copywriter z językiem angielskim (tłumaczenie i usprawnianie treści)

  Szanowni Państwo! Chętnie podejmę się oferowanej przez Państwa pracy. Mam doświadczenie w podobnych zleceniach - obecnie piszę artykuły na postawie anglojęzycznych źródeł dla portali Medical Progress i Alivia. Zajmuję się również tłumaczeniem tekstów o przeróżnej tematyce z języka angielskiego i hiszpańskiego na polski. Przykładowe realizacje znaleźć można na moim koncie, ale mogę również przesłać próbki tekstów na wskazany przez Państwa adres lub napisać artykuł próbny. Gwarantuję rzetelne i terminowe wykonywanie zleceń. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 70 zł brutto za artykuł. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy, Karolina Mruk

  70 zł
  za całość
 • Copy writing

  Dzień dobry, chętnie podejmę się oferowanej przez Państwa pracy. Obecnie piszę branżowe artykuły dla dwóch portali internetowych oraz tłumaczę teksty z języka angielskiego i hiszpańskiego (przykładowe realizacje na moim koncie w Oferia.pl). Gwarantuję terminowe i rzetelne wykonanie zleconych mi zadań. Proponuję wynagrodzenie w wysokości 20 zł brutto za 1000 zzs, do negocjacji przy większej liczbie stałych zleceń. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy, Karolina Mruk

  20 zł
  za 1000 znaków