Karolina Gruza

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Karolina Gruza
Karolina Gruza
Telefon:
603XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Piszę zaangażowane, merytoryczne teksty na zadany temat. w pełni poprawne, poprzedzone bogatym researchem. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej i jestem otwarta na wszelkie propozycje, które umożliwią mi poszerzenie zawodowych horyzontów. Po godzinach piszę bloga. Jesteś zainteresowany współpracą? Daj znać, a chętnie przedstawię swoje portfolio z przykładami zrealizowanych przeze mnie tekstów.

Słowa kluczowe: Copywriting, teksty reklamowe, tworzenie tekstów www, copywriter, skuteczne teksty reklamowe, redagowanie tekstu,
Zakres działania
 • Copywriterzy

  Copywriting, teksty reklamowe, redagowanie tekstu, , tworzenie tekstów www, skuteczne teksty reklamowe, copywriter

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (6)
 • Copywriter opisy marek i przedmiotów dla sklepu odzieżowego

  Piszę zaangażowane, merytoryczne teksty na zadany temat. w pełni poprawne, poprzedzone bogatym researchem. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej i jestem otwarta na wszelkie propozycje, które umożliwią mi poszerzenie zawodowych horyzontów. Po godzinach piszę bloga. Specjalizuje się w tworzeniu tekstów o charakterze modowym. Chętnie przedstawię swoje portfolio.

  15 zł
  za sztuka
 • Copywriter do pisania artykułów

  Piszę zaangażowane, merytoryczne teksty na zadany temat. w pełni poprawne, poprzedzone bogatym researchem. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej i jestem otwarta na wszelkie propozycje, które umożliwią mi poszerzenie zawodowych horyzontów. Po godzinach piszę bloga. Chętnie przedstawię swoje portfolio.

  10 zł
  za sztuka
 • Teksty zoologiczne na blogi zapleczowe

  Piszę zaangażowane, merytoryczne teksty na zadany temat. w pełni poprawne, poprzedzone bogatym researchem. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej i jestem otwarta na wszelkie propozycje, które umożliwią mi poszerzenie zawodowych horyzontów. Po godzinach piszę bloga. Jeśli będziecie Państwo zainteresowani współpracą, proszę o podanie adresu mailowego, na który będę mogła podesłać portfolio.

  6 zł
  za sztuka
 • Copywriter - do współpracy

  Piszę zaangażowane, merytoryczne teksty na zadany temat. w pełni poprawne, poprzedzone bogatym researchem. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej i jestem otwarta na wszelkie propozycje, które umożliwią mi poszerzenie zawodowych horyzontów. Po godzinach piszę bloga. Proszę o podanie adresu mailowego, na który mogłabym podesłać portfolio.

  10 zł
  za sztuka
 • Pisanie tekstów www

  Piszę zaangażowane, merytoryczne teksty na zadany temat. w pełni poprawne, poprzedzone bogatym researchem. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej i jestem otwarta na wszelkie propozycje, które umożliwią mi poszerzenie zawodowych horyzontów. Po godzinach piszę bloga.

  10 zł
  za sztuka
 • Comiesięczne pisanie 2 artykułów pod SEO

  Zapraszam do współpracy. Piszę zaangażowane, merytoryczne teksty na zadany temat. w pełni poprawne, poprzedzone bogatym researchem. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej i jestem otwarta na wszelkie propozycje, które umożliwią mi poszerzenie zawodowych horyzontów. Po godzinach piszę rozkręcam blog: www.przedswity.pl

  50 zł
  za całość