Kancelaria Biegłego Rewidenta Iwona Naumczyk

Białystok

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Biegłego Rewidenta Iwona Naumczyk
Kancelaria Biegłego Rewidenta Iwona Naumczyk
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kancelaria Biegłego Rewidenta Iwona Naumczyk
zapewnia kompleksowe usługi w zakresie:

KONTROLING
- Analizy finansowe, opracowanie budżetów, planów finansowych,  
 business plany, projekcje finansowe,
- Oceny projektów inwestycyjnych,  
- Organizacja procesów raportowanie wyników finansowych oraz informacji
  zarządczych,
- Organizacja procesów księgowych,
- Optymalizacja procesów biznesowych,

KSIĘGOWOŚĆ, PODATKI, SPECJALNE STREFY EKONOMICZNE
- Prowadzenia ksiąg rachunkowych wraz z rozliczeniem zobowiązań podatkowych,
- Prowadzenia księgi przychodów i rozchodów,
- Księgowość online wraz z rozliczeniem zobowiązań podatkowych,
- Nadzór nad pracą księgową prowadzoną przez klienta we własnym zakresie,
- Outsourcing usług księgowych,
- Opracowanie regulaminów i procedur,
- Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej,
- Doświadczenie w Specjalnych Strefach Ekonomicznych,
- Dokumentacje cen transferowych

KADRY I PŁACE
- Rozliczenia kadrowo-płacowe pracowników oraz umów zleceń i o dzieło,

AUDYT
- Badanie sprawozdań finansowych

Kumulacja doświadczenia z biura rachunkowego, wiedzy i doświadczenia z dużych miedzynarodowych korporacji, programu MBA oraz międzynarodowych kwalifikacji ACCA.
Doświadczenie, profesjonalizm, terminowość, niezawodność,

Zapraszam do współpracy.

Słowa kluczowe: Księgowość, podatki, kontroling, kadry, analizy, audyt, strefa
Dyplomy i certyfikaty
 • Biegły Rewident nr 11109

  Od 2007 r. uprawnienia Biegłego Rewidenta - gwarancja wiedzy i doświadczenia w zakresie podatków, księgowości, prawa, analiz finansowych.

 • ACCA
  ACCA (kwiecień 2015)

  Uprawnienia ACCA - międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.

 • MBA
  MBA (kwiecień 2016)

  Program Executive MBA - obejmujący tematykę finansów w szerszym kontekście biznesu.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (18)
 • Zlecę prowadzenie księgowości

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC, uprawnienia MF oraz uprawnienia do badania sprawozdań finansowych. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Gwarantujemy doświadczenie, profesjonalizm i terminowość. Możliwa jest również współpraca zdalna.

  Do negocjacji
 • Księgowość dla jednoosobowej spółki z.o.o.

  Witam, chętnie nawiążemy z Panem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Zapewniamy rzetelną i terminową obsługę. Mieścimy się w Białymstoku, więc możliwa jest współpraca zdalna (preferowany sposób wysyłki - kurier). Jeżeli będzie Pan zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu (telefonicznego lub mailowego: biuro@naumczyk.pl) w celu uzyskania szczegółowych informacji (podana cena jest ceną orientacyjną i zależy od indywidualnych ustaleń).

  370 zł
  za całość
 • Księgowość dla spolki zoo

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Zapewniamy rzetelną i terminową obsługę. Mieścimy się w Białymstoku, więc możliwa jest współpraca zdalna (preferowany sposób wysyłki - kurier). Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji (wskazana cena jest ceną do negocjacji, zależną od szczegółowych ustaleń).

  332 zł
  za całość
 • Księgowość dla Spółki z o.o,.

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Posiada doświadczenie we współpracy z dużymi firmami o dochodach 20-60 mln i więcej. Zapewniamy rzetelną i terminową obsługę. Mieścimy się w Białymstoku, więc możliwa jest współpraca zdalna (preferowany sposób wysyłki - kurier). Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu (telefonicznego lub mailowego: biuro@naumczyk.pl) w celu uzyskania szczegółowych informacji (orientacyjna cena mieści się w przedziale 5700,00 - 10000,00 netto i jest zależna od indywidualnych ustaleń).

  Do negocjacji
 • Obsługa księgowa - 2 x sp. z o.o.

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Zapewniamy rzetelną i terminową obsługę. Mieścimy się w Białymstoku, więc możliwa jest współpraca zdalna (preferowany sposób wysyłki - kurier). Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji (telefonicznie lub mailowo: biuro@naumczyk.pl) i ustalenia konkretnej ceny (wskazana cena jest ceną do negocjacji).

  2500 zł
  za całość
 • Pełna księgowość spółki z o.o.

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Odpowiedzi na Państwa pytania: a) koszt miesięczny – do negocjacji (dokumenty sprzedaży i zakupu liczymy razem), b) wyciąg bankowy 1 strona = 1 dokument, c) opłata za sprawozdanie finansowe: w przypadku małych firm sprawozdanie w cenie, większe firmy – wartość miesięcznego wynagrodzenia, d) dopłata za dodatkowe dokumenty: do uzgodnienia, e) koszt obsługi pracownika: umowa o pracę 35 zł/os., umowy cywilnoprawne 20 zł/os. f) mieścimy się w Białymstoku, preferujemy dostarczanie dokumentów kurierem z uwagi na pewność ich otrzymania i stosunkowo krótki czas dotarcia, g) tak, możliwe jest ustalenie opłaty zależnej od faktycznej ilości dokumentów w m-cu. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji (kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@naumczyk.pl)

  Do negocjacji
 • Księgowa/biuro rachunkowe

  Witam, chętnie nawiążemy z Panią współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Pomożemy przy wypełnieniu formularza rejestracyjnego, a później podpowiemy jak usprawnić działania firmy. Zapewniamy rzetelną i terminową obsługę. Mieścimy się w Białymstoku, więc możliwa jest współpraca zdalna (preferowany sposób wysyłki - kurier). Jeżeli będzie Pani zainteresowana naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Do negocjacji
 • Zlecę Księgowość

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. W przypadku pracy zdalnej (mieścimy się w Białymstoku) preferujemy dostarczanie dokumentów kurierem. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Do negocjacji
 • Księgowość- Jednoosobowa działalność

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Bazując na jej wiedzy i doświadczeniu oraz profesjonalizmie i zaangażowaniu współtworzących Kancelarię pracowników zapewniamy rzetelną i terminową obsługę z zachowaniem lojalności, dyskrecji oraz najwyższych standardów księgowych. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy w celu podania szczegółów: biuro@naumczyk.pl

  Do negocjacji
 • Usługa księgowa dla małej spółki z o.o. do 60 dokumentów

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC, uprawnienia MF oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Gwarantujemy doświadczenie, profesjonalizm i terminowość. Możliwa jest współpraca zdalna.

  Do negocjacji
 • Mała Księgowość firmy gastronomicznej, program ifirma, wyłącznie TORUŃ

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC, uprawnienia MF oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Gwarantujemy doświadczenie, profesjonalizm i terminowość. Możliwa jest współpraca zdalna.

  Do negocjacji
 • PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ - SPÓŁKA Z O.O.

  Witam, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm (księgowość i podatki, kadry i płace, audyt, kontroling). Posiadamy polisę OC, uprawnienia MF oraz uprawnienia Biegłego Rewidenta. Właścicielka Kancelarii od 15 lat związana jest z biznesem, księgowością, kontrolingiem i zarządzaniem finansami. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Gwarantujemy doświadczenie, profesjonalizm i terminowość. Możliwa jest współpraca zdalna.

  Do negocjacji
 • Obsługa księgowa spółki z o.o.

  Witam, Zapraszam do współpracy zdalnej. Zajmiemy się Państwem kompleksowo. Mam uprawnienia biegłego rewidenta od 2007r. Zajmujemy się dużymi jak i małymi firmami. Posiadam ubezpieczenie OC. Cena za dwie firmy to 850 zł. tel: 504809538 e-mail: biuro@naumczyk.pl

  850 zł
  za całość
 • Zlecę prowadzenie pełnej księgowości

  Szanowni Państwo, z chęcią podejmę się kompleksowej obsługi Państwa firmy, zarówno w zakresie księgowości, sprawozdań, podatków, kadr i płac, kontaktów z instytucjami zewnętrznymi. Jestem biegłym rewidentem od 2007r., mam doświadczenie przy współpracy z dużymi jak i średnimi firmami. Współpraca na zasadzie połączenia zdalnego. Pozdrawiam Iwona Naumczyk

  4000 zł
  za całość
 • Zlecę prowadzenie pełnej księgowości

  Szanowni Państwo, z chęcią podejmę się kompleksowej obsługi Państwa firmy, zarówno w zakresie księgowości, sprawozdań, podatków, kadr i płac, kontaktów z instytucjami zewnętrznymi. Jestem biegłym rewidentem od 2007r., mam doświadczenie przy współpracy z dużymi jak i średnimi firmami. Współpraca na zasadzie połączenia zdalnego. Pozdrawiam Iwona Naumczyk

  4000 zł
  za całość
 • biegły rewident - bilanse i sprawozdania roczne spółka akcyjnej

  Witam, chętnie podejmę się zlecenia, jestem biegłym rewidentem od 2007r., cena za badanie w takiej sytuacji to około 3000 zł, zapraszam do współpracy. Tel: 504809538 e-mail: biuro@naumczyk.pl

  Do negocjacji
 • Księgowość dla sp. z o.o.

  Witam, jestem zainteresowana współpracą, jestem biegłym rewidentem od 2007r., znam system SAGE, mam doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi korporacjami jak i małymi i średnimi firmami. Cena to 250 zł netto +VAT za 1h, Cena przy pracy zdalnej 150 zł netto +VAT. Zapraszam do kontaktu: tel: 504809538, e mail: biuro@naumczyk.pl

  Do negocjacji
 • Audyt finansowy wspólnoty mieszkaniowej Kraków

  Jestem biegłym rewidentem z doświadczeniem w różnych branżach, cena to około 10.000 zł netto plus vat za rok, cena do ewentualnej negocjacji, uzależniona od stopnia skomplikowania. e mail: biuro@naumczyk.pl tel: 504809538

  12300 zł
  za całość