Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy
Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy
Telefon:
322XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy kancelarią adwokacką zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Do podstawowych obszarów naszej specjalizacji należą prawo cywilne i prawo karne w których posiadamy już rozbudowaną praktykę a także prawo gospodarcze, administracyjne, pracy, budowlane oraz szeroko pojmowane prawo medyczne.

Słowa kluczowe: Adwokat, kancelaria adwokacka, usługi adwokackie
Zakres działania
 • Usługi prawne i finansowe z Katowic

  Komornicy, kancelaria adwokacka, dotacje unijne, usługi finansowe, usługi prawnicze, usługi prawne, notariusze, fundusze unijne, kancelaria prawna, prawnicy, pomoc prawna, księgowość

 • Adwokaci z Katowic

  Usługi adwokackie, kancelaria adwokacka, adwokat

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (7)
 • Szukam prawnika do stalej współpracy

  Szanowny Panie, jesteśmy zainteresowani nawiązaniem z Panem współpracy we wskazanym zakresie. W kwestii wynagrodzenia to kwota „abonamentu” jest zależna od przewidywanej ilość pism, potrzeb w kwestii dostępności adwokatów i czasu reakcji oraz innych potrzeb klienta. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie. W celu ustalenia szczegółowych zasad współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • Dokumentacja i zgłoszenie do GIODO

  Szanowni Państwo, jesteśmy zainteresowani wykonaniem dla Państwa tego zlecenia. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie. W celu ustalenia szczegółowych zasad współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • wysłanie pozwów w EPU

  Szanowni Państwo, jesteśmy zainteresowani nawiązaniem z Państwem współpracy we wskazanym zakresie. Proponujemy wynagrodzenie za każdy pozew zgodnie z rozporządzeniem dot. zasądzanych kosztów zastępstwa procesowego. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie. W celu ustalenia szczegółowych zasad współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • zlece napisanie statutu fundacji

  Szanowni Państwo, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia, jesteśmy gotowi pomóc Państwu także na dalszych etapach tworzenia i działalności fundacji. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic. W celu ustalenia szczegółowych zasad współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • szukam prawnika

  Szanowni Państwo, jesteśmy zainteresowani nawiązaniem z Państwem współpracy we wskazanym zakresie. Posiadamy doświadczenie w sprawach z zakresu dochodzenia wierzytelności, w tym także w postępowaniu egzekucyjnym. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie, w zależności od potrzeb klienta. W celu ustalenia szczegółowych zasad współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • Biuro rachunkowe nawiąże współpracę z kancelarią prawną

  Szanowni Państwo, jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic. Chętnie podejmiemy z Państwem współpracę we wskazanym zakresie. Zajmujemy się szeroko rozumianym prawem cywilnym i gospodarczym oraz obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na stronie internetowej kancelarii: https://mcp-kancelaria.pl/. W celu omówienia warunków współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • Współpraca z prawnikiem

  Szanowni Państwo, jesteśmy zainteresowani nawiązaniem z Państwem współpracy we wskazanym zakresie. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu umów oraz w doradztwie klientom w obszarze związanym z ochroną znaków towarowych i prawie autorskim. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie, w zależności od potrzeb klienta. W celu ustalenia warunków współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji