Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy
Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy
Telefon:
322XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy kancelarią adwokacką zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Do podstawowych obszarów naszej specjalizacji należą prawo cywilne i prawo karne w których posiadamy już rozbudowaną praktykę a także prawo gospodarcze, administracyjne, pracy, budowlane oraz szeroko pojmowane prawo medyczne.

Słowa kluczowe: Adwokat, kancelaria adwokacka, usługi adwokackie
Zakres działania
 • Usługi prawne i finansowe z Katowic

  Księgowość, usługi prawne, kancelaria prawna, usługi prawnicze, komornicy, kancelaria adwokacka, dotacje unijne, pomoc prawna, fundusze unijne, notariusze, prawnicy, usługi finansowe

 • Adwokaci z Katowic

  Usługi adwokackie, kancelaria adwokacka, adwokat

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Zlecę Pomoc prawną dla spółki z o.o.

  Szanowni Państwo, chętnie nawiążemy z Państwem współpracę we wskazanym zakresie. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie. Posiadamy doświadczenie w zakresie obsługi prawnej spółek handlowych, współpracujemy także z doradcą podatkowym. W celu ustalenia szczegółowych zasad współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • Firma z branży odszkodowawczej poszukuję kancelarii.

  Szanowni Państwo, jesteśmy zainteresowani podjęciem z Państwem współpracy we wskazanym zakresie. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie. W celu ustalenia szczegółowych zasad współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • Audyt prawno-finansowy-PILNE

  Szanowni Państwo, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast w zależności od potrzeb klienta, świadczymy swoje usługi także na terenie całego województwa śląskiego. Tego typu zlecenia realizujemy we ścisłej współpracy z kancelarią podatkowo-finansową (oferującą pomoc doradcy podatkowego oraz specjalistów z zakresu księgowości). W celu ustalenia warunków współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • Zgłoszenie do KRS zmiany siedziby spółki i rezygnacji członka zarządu.

  Szanowni Państwo, chętnie podejmiemy się realizacji tego zlecenia. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic. W celu ustalenia szczegółowych zasad współpracy, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: kancelaria@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji