Justyna Mazur

(1)

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Justyna Mazur
Justyna Mazur
Telefon:
668XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Pisanie tekstów z zakresu zdrowia, urody i zdrowego stylu życia, treningu, diety i suplementacji, a także specjalistycznych tekstów z zakresu medycyny, medycyny estetycznej.

Słowa kluczowe: Pisanie, copywriting, SEO, artykuły
Realizacje
WWW (3)
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (5)
 • Pisanie artykułów

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem z Panią współpracy. Mam wyższe wykształcenie medyczne, a jako copywriter skupiam się na tematyce szeroko pojętego zdrowia i urody. Przykładowe moje testy dotyczące interesującej Panią tematyki chętnie prześlę na maila. Liczę na kontakt z Pani strony i pozdrawiam, Justyna Mazur, chavin81@interia.pl.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriting - glukoza a wysiłek

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem z Państwem współpracy. Mam wyższe wykształcenie medyczne, jestem diagnostą laboratoryjnym, zatem biochemia nie ma przede mną tajemnic:) Jako copywriter skupiam się na tematyce zdrowia, diet i suplementacji oraz treningów. Moje przykładowe realizacje to: - http://www.mbody.pl/i1,jak-zwiekszyc-mase.html - http://wylecz.to/pl/eksperci/ekspert/mgr-justyna-mazur.html - http://fitlife7.pl/wszystko-o-kreatynie/ Gwarantuje terminowość i wyczerpujące opracowanie tematu. pozdrawiam i liczę na kontakt z Państwa strony. Justyna Mazur, chavin81@interia.pl

  500 zł
  za całość
 • Przygotowanie artykułów o żywieniu w sporcie i naturoterapii

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem z Panią współpracy. Mam wyższe wykształcenie medyczne, a jako copywriter skupiam się na tematyce zdrowia, dbania o urodę, treningach, dietach i suplementacji. Na stałe współpracuję z portalem wyleczto, wszystkoojedzeniu i innymi. Jestem autorką trzech ebooków o zdrowym żywieniu, do wglądu na życzenie. Liczę na kontakt z Pani strony i pozdrawiam. Justyna Mazur, chavin81@interia.pl.

  200 zł
  za całość
 • Pisanie artykułów na portal internetowy

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem z Państwem współpracy. Mam wyższe wykształcenie medyczne, zatem jako copywriter koncentruję się wokół tematyki zdrowia, urody, kosmetologii i medycyny estetycznej, diet, treningów i suplementacji. Opracowałam 3 ebooki dotyczące zdrowego stylu życia i żywienia. Regularnie opracowuję także teksty z zakresu nanotechnologii; oczywiście jestem otwarta na bardzo szeroką tematykę. Na życzenie prześlę teksty do wglądu. Liczę na kontakt z Państwa strony i pozdrawiam, Justyna Mazur, chavin81@interia.pl.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty różne, Lifestylowe, dużo

  Witam, jestem zainteresowana podjęciem z Panem współpracy. Mam wyższe wykształcenie medyczne, zatem jako copywriter skupiam się na tematyce oscylującej wokół zdrowia, urody, treningów i diet. Oczywiście nie ograniczam się jedynie to tych tematów. Dziennie mogę napisać dwa teksty o podanej przez Pana długości. Liczę na kontakt z Pana strony i pozdrawiam, Justyna Mazur, chavin81@interia.pl, tel. 668184344.

  6 zł
  za 1000 znaków

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2017.06.20
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
czytelny styl wypowiedzi:
konsekwencja w stylu i formie:
krótki termin realizacji:
oryginalne przedstawienie tematu:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

Polecam!