Twój osobisty dietetyk - Justyna Chmielewska

Wysogotowo

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Justyna Chmielewska
Justyna Chmielewska
Telefon:
537XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Poradnictwo dietetyczne w zakresie odchudzania i dietoterapii.  Diagnostyka komputerowa stanu zdrowia urządzeniem DIACOM.

Słowa kluczowe: Dieta, zdrowie,detox,odchudzanie,diet etyka,dietety ,uroda,odżywki dla sportowców,suplememntacja,skle p ze zdrową żywnosicą,celiakia,żywnosć bezglutenowa,Diacom,diagnoza komputerowa,stan zdro
Warunki współpracy
  • 1 / Poradnia dietetyczna otwarta jest dla wszystkich pacjentów w godzinach od 9 do 18, od poniedziałku do piątku. Szczegółowy zakres usług i cennik przedstwiłam na stronie internetowej www.skarbnicanatury.com.pl .Jednoczesnie umożliwiam kupno suplementów i produktów ze sklepu ze zdrową żywnoscią , który prosperuje w sąsiedztwie mojej poradni. Dla osób z celiakią oferuję bezposrednią sprzedaż żywnosci bezglutenowej.
    2 / Istnieje możliweosć dojazdu do pacjenta w celu udzielenia porady dietetycznej. Cena jest ustalna wówczas indywidualnie w zależności od zakresu usługi i miejsca dojazdu.
    3/ Wykonuję badania diagnostyczne urządzeniem firnmy DIACOM umożliwiające ocenę stanu zdrowia oraz odżywienia organizmu. Badania takie obecnie odbywają się raz w tygodniu w srody. Bezposrednia rezerwacja terminu badania telefonicznie lub e-meil.
    4/ Dzieci do lat 16-tu oraz emeryci i rencisci otrzymują w mojej poradni 10% zniżkę na programy żywieniowe .

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()