WordPress & Marketing - Jakub Jaworowicz

(2)

Inowrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jakub Jaworowicz
Jakub Jaworowicz
Telefon:
535XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nazywam się Jakub Jaworowicz i od 15 roku życia zajmuję się szeroko pojętym marketingiem - zaczynałem od pozycjonowania stron, aktualnie oferuje pełen pakiet usług dla małych i średnich firm oraz support dla Agencji reklamowych.

Od 5 lat zawodowo zajmuję się też programowaniem, głównie tworzeniem, naprawą i wsparciem serwisów, stron, sklepów opartych o CMS WordPress.

Jako osoba młoda jestem energiczny, posiadam mnóstwo pomysłów na minutę oraz ogromne praktyczne doświadczenie - zatrudniając mnie nie otrzymujesz tylko programisty - otrzymujesz osobę, która potrafi ocenić Twój projekt pod kontem nie "zlecenia", a wyzwania, które ma generować jak największe zyski.

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Realizacje
WWW (1)
 • Ico_small_web
  http://magiccarrental.is Cena Do 500 zł
  Przystosowanie gotowego motywu, integracja z API oraz ramkami embded systemu wynajmu samochodów, poprawki CSS/JS po innym programiście. [Podana cena nie obejmuje kosztów]
Umiejętności
 • Specjalista ds Marketingu

  Ekspert (9 lat)

 • Programista WordPress

  Ekspert (5 lat)

 • Specjalista ds Marketing Automation

  Zaawansowany (3 lata)

Dyplomy i certyfikaty
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (10)
 • Strona internetowa

  Witam Pani Katarzyno. Chętnie podejmę się zadania. Czas realizacji i koszt zależy od projektu - jako koszt podaje usrddniony czas za 5h prac nad serwisem wraz z serwerem oraz ew licencja na motyw. Oczekuje na kontakt i wysyłkę projektu w celu ewentualnej korekty oferty. Istnieje możliwość osobistego spotkania oraz wykonania makiety bez zobowiązań. Zachęcam do kontaktu Jakub Jaworowicz

  777 zł
  za całość
 • Informatyk do stworzenia strony www(bloga)

  Witam Pani Sylwio. W cenie zawarta licencja na motyw (300zł) - dokładnie ten sam, który jest na wskazanej stronie oraz wykonanie w terminie 5 dni dokładnie tak zachwycajacego bloga jak DesignYourLife. Pomoc w wyborze domeny i serwera (jeżeli konieczne). Zachęcam do kontaktu ★ MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA PRÓBKI, MAKIETY STRONY PRZED PODPSANIEM UMOWY ★.

  777 zł
  za całość
 • [Zlecę] aktualizacja Wtyczki WP Katracker

  Witam Panie Dawidzie. Na czystej testowej instalacji z najnowszym WP wtyczka działa poprawnie - podejrzewam konflikt z innymi zainstalowanymi rozwiązaniami. Proszę o wysłanie mi szczegółów dostępu do strony, abym mógł to zweryfikować, wtedy też zaktualizuję czas i kwotę wyceny. Czekając na kontakt - pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  Do negocjacji
 • Modyfikacja szablonu divi na wordpressie

  Prosta modyfikacja nie wymaga dużego nakładu pracy. Cena przy pracy 30 minut, jeżeli uda się wykonać ją w mniej niż 15 minut - bezpłatnie. Oczekuje na kontakt. Czas: Od ręki.

  37 zł
  za całość
 • Zlecę przerobienie szablonu html na szablon Wordpress'a

  Czas do 3 dni. Cena tutaj obejmuje do 5h pracy. Szczegółowa wycena po otrzymaniu projektu HTML na konsultacje@jaworowi.cz - Czekam na Państwa kontakt.

  457 zł
  za całość
 • Zlecę wykonie, firmowej strony www

  ★ Botanica ★ Strona WWW dostosowana do komórek i urządzeń mobilnych, możliwe samodzielne zarządzanie (bez limitu stron), blog (bez limitu). Czas realizacji: 3 dni / 2 dni za dopłatą 150 zł. ★ Możliwość uzyskania bezpłatnego projektu po kontakcie e-mail. ★ Do którego bardzo zachęcam.

  555 zł
  za całość
 • specjalista woocomerce

  Pełne wsparcie WooCommerce + Dodatkowy rabat na usługi płatnicze bramki tpay (sklep będzie miał na starcie niższe prowizje - podobne do tych, które mają obroty od 50.000 w górę) - prowizje od 0.5% zamiast 1.9% . Dostępność przez cały rok - nawet w święta, błyskawiczna reakcja na zgłoszenia - gotowe rozwiązania dedykowane nawet w 1 dzień. Zachęcam do kontaktu.

  47 zł
  za roboczogodzina
 • Stworzenie bloga dla istniejącej strony

  Stworzenie nowej strony (zgodnej z obecną) + blog w katalogu lub subdomenie - dzieki temu możliwe bedxie zarzadzanie zarówno treściami na stronie jak i blogu w jednym panelu bez konieczności kodowania czy zaawansowanych umiejętności. Czas: 10 dni (887 zł) / 7 dni (997 zł) Zachęcam do kontaktu.

  887 zł
  za całość
 • Drobne zmiany na stronie www

  Witam Panie Wojciechu, możliwe wykonanie od ręki - zachęcam do kontaktu email z danymi dostępowymi do strony, abym mógł je wykonać. email: konsultacje@jaworowi.cz

  27 zł
  za roboczogodzina
 • Przebudowa szablonu strony internetowej WordPress

  Witam, Zachęcam do kontaktu i przekazania szczegółów - briefu, wizji wraz z adresem strony. Wykonanie od ręki. Przyjęte dziś zlecenie może być wykonane już na rano. Zachęcam do kontaktu email konsultacje@jaworowi.cz lub telefonicznego. Motywy oparte o Pagebuilder są głównie motywami wielobranżowymi, ale też bardzo elastycznymi i możliwe jest na nich uzyskanie niestandardowego wyglądu z odrobiną znajomości javascript i CSS. Od wielu lat zajmuję się tego typu korektami i dostosowywaniem gotowych motywów, w związku z czym będzie to bardzo proste, szybkie i bezproblemowe zlecenie.

  47 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Rewelacyjny kontakt z Panem Jakubem, zlecenie wykonane profesjonalnie od A-Z, całkowicie tak jak chciałam :). Serdecznie polecam.

Odpowiedź:

Bardzo dziękuję za ocenę i zapraszam do ponownego kontaktu.

2017.08.01
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Szybko, sprawnie i bez komplikacji. Rzeczowe porady - polecam tego wykonawcę.

Odpowiedź:

Dziękuję za ocenę i zapraszam ponownie ;)