Elastyczność i cena! - ITG - International Translators Group

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ITG - International Translators Group
ITG - International Translators Group
Telefon:
122XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

ITG - International Translators Group świadczy usługi językowe dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i dla biur tłumaczeń.

Nasi klienci doceniają nas za profesjonalne podejście, duża elastyczność i możliwość realizacji niestandardowych zadań.

Wykonujemy:

#Tłumaczenia pisemne:
- zwykłe,
- techniczne,
- specjalistyczne,
- przysięgłe,

#Tłumaczenia ustne:
- konsekutywne,
- symultaniczne,
- szeptane,

#Redakcje, korekty, weryfikacje i inne prace z tekstem

#Organizujemy konferencje ustne, wyjazdy zagraniczne.


Zapytaj nas o wycenę wysyłając wiadomość na: wycena@e-itg.pl odpowiedź otrzymasz do 30 min!

lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 12 293 93 80 (w godzinach pracy biura 8-17)  // 785 121 151 (poza godzinami pracy biura)

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Tłumaczenie tekstu z rosyjskiego na polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. rosyjskiego. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie tekstu naukowego z dziedziny akustyki

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. angielskiego. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Zlecę tłumaczenie tekstu na jezyk ukraiński

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. ukraińskiego. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Zlecę tłumaczenie tekstu na język rosyjski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. rosyjskiego. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • spis wykładów

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie spisania nagrań. Proszę o przesłanie szczegółów na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Przetłumaczenie filmików z DE na PL + napisy

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. niemieckiego. Proszę o przesłanie filmów do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • tłumaczenie na pl

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. angielskiego. Proszę o przesłanie pliku do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie katalogu z polskiego na rosyjski - techniczne

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. rosyjskiego. Proszę o przesłanie całości tekstu do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie materiałów

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. angielskiego. Proszę o przesłanie całości tekstu do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • tlumaczenie szwedzko-polskie

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. szwedzkiego. Proszę o przesłanie całości tekstu do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie z polskiego na angielski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się zlecenia. Proszę o przesłanie przykładowego nagrania (lub linku do nagrania) do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> włoski, włoski -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. włoskiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> hiszpański, hiszpańki -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. hiszpańskiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> francuski, francuski -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. francuskiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> niemiecki, niemiecki -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. niemieckiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> rosyjski, rosyjski -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. rosyjskiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> fiński, fiński -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. fińskiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> duński, duński -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. duńskiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> bułgarski, bułgarski -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. bułgarskiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia pisemne - polski -> słowacki, słowacki -> polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. słowackiego. Proszę o kontakt na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji