Elastyczność i cena! - ITG - International Translators Group

Kraków

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
ITG - International Translators Group
ITG - International Translators Group
Telefon:
122XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

ITG - International Translators Group świadczy usługi językowe dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i dla biur tłumaczeń.

Nasi klienci doceniają nas za profesjonalne podejście, duża elastyczność i możliwość realizacji niestandardowych zadań.

Wykonujemy:

#Tłumaczenia pisemne:
- zwykłe,
- techniczne,
- specjalistyczne,
- przysięgłe,

#Tłumaczenia ustne:
- konsekutywne,
- symultaniczne,
- szeptane,

#Redakcje, korekty, weryfikacje i inne prace z tekstem

#Organizujemy konferencje ustne, wyjazdy zagraniczne.


Zapytaj nas o wycenę wysyłając wiadomość na: wycena@e-itg.pl odpowiedź otrzymasz do 30 min!

lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 12 293 93 80 (w godzinach pracy biura 8-17)  // 785 121 151 (poza godzinami pracy biura)

Słowa kluczowe: Redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów, copywriting
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Zlecę tłumaczeniu ulotki na temat uzależnienia od nikotyny

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. polski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia tekstów na język włoski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. włoski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia tekstów na język duński

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. duński. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia tekstów na język holenderski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. holenderski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia tekstów na język szwedzki

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. szwedzki. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenia tekstów na język norweski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. norweski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie tekstu na język niemiecki

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. niemiecki. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumacz j.czeski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia z j. czeskiego na j. polski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie strony WWW

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j.rosyjski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłuamczenie opisów produktów na jęz. holenderski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j.holenderski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie opisów na jęz. niemiecki

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j.niemiecki. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia DE->PL. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Zlecę przetłumaczenie tekstów ze strony internetowej.

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j.angielski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl wraz z informacją, czy oferta cenowa ma zawierać również weryfikację tłumaczenia przez Native Speakera j. angielskiego (UK lub USA do wyboru)? Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie artykułów na bloga

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. angielski. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • tłumaczenia katalog z j. angielski na j. polski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się tłumaczenia na j. polski. Proszę o przesłanie tekstu do całościowej wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie tekstu na język litewski

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. litewskiego. Proszę o przesłanie materiału do tłumaczenia ze strony do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie tekstu naukowego z dziedziny akustyki

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. angielskiego. Proszę o przesłanie tekstu do wyceny realizacji na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Przetłumaczenie filmików z DE na PL + napisy

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. niemieckiego. Proszę o przesłanie filmów do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie katalogu z polskiego na rosyjski - techniczne

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. rosyjskiego. Proszę o przesłanie całości tekstu do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji
 • Tłumaczenie materiałów

  Dzień dobry, biuro tłumaczeń ITG z przyjemnością podejmie się współpracy w zakresie j. angielskiego. Proszę o przesłanie całości tekstu do wyceny na adres: wycena@e-itg.pl Wystawiamy faktury VAT.

  Do negocjacji