Przestrzeń Doskonała - Homelia

Tarnowo Podgórne

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Homelia
Homelia
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Każdy dom czy mieszkanie niesie własną historię, nieodmiennie naznaczoną charakterem właściciela. Naszą filozofią jest wydobywanie tego, co najlepsze z miejsc, które obejmujemy naszą opieką. Pozostawiamy olśniewający porządek, abyś mógł cieszyć się tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Homelia to oczywiście nie tylko doskonałe sprzątanie. Wpiszemy się w Twoją rzeczywistość będąc niewidzialnym gwarantem perfekcyjnego ładu.

Radosne poranki, energetyczne popołudnia czy spokojne wieczory – od tej pory możesz je wykorzystać tak, jak tylko sobie zamarzysz.

Nasze podstawowe zasady to: profesjonalizm, poufność, zaufanie, zaangażowanie, odpowiedzialność

www.homelia.pl

Słowa kluczowe: Sprzątanie Poznań, pomoc domowa sprzątanie, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładziny, czyszczenie mebli
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
  • Sprzątanie biura wymagana FV i termin

    Homelia - Czystość Doskonała. Nasz zespół zaangażowanych profesjonalistów zajmuje się sprzątaniem domów, apartamentów i niewielkich biur w Poznaniu i okolicach. Bezpieczeństwo naszych klientów, poufność i perfekcyjnie wykonana usługa to nasze najważniejsze zasady. Posiadamy ubezpieczenie OC mienia powierzonego, wystawiamy Faktury VAT, a nasi pracownicy są legalnie zatrudnieni. Ofertę cenową możemy złożyć po uzgodnieniu listy prac (checklista) i obejrzeniu obiektu. Zapraszamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem: Marta 577605818

    Do negocjacji