Wyróżnij się lub zgiń! - DiH.pl s.c. Łukasz Gwara, Mariusz Paśko

(2)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DiH.pl s.c. Łukasz Gwara, Mariusz Paśko
DiH.pl s.c. Łukasz Gwara, Mariusz Paśko
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Dih.pl to zespół pasjonatów i specjalistów branży IT oraz e-biznesu. Daje nam to świetny podkład bo pracując możemy realizować nasze pasje :)
Jako agencja webowa działamy już od 10 lat. Nasze motto "Wyróżnij się lub zgiń" pozwala nam korzystać z rozwiązań które często wychodzą poza standardowe ramy. Tworząc strony WWW (WordPress) oraz sklepy internetowe (PrestaShop - jesteśmy Certyfikowaną Agencją PrestaShop) skupiamy się na detalach, nowych podejściach do tematu, a przede wszystkim na potrzebach Klienta. Czyli Twoich potrzebach. Stąd też zdecydowana większość naszych wstępnych projektów od razu spotyka się z uznaniem i akceptacją.

Praktycznie od samego początku naszej przygody ze sklepami internetowymi pracujemy na znanym silniku PrestaShop. Zaowocowało to przystąpieniem do elitarnego grona Certyfikowanych Agencji Web (w Polsce należy do niego tylko kilka firm). To właśnie dla naszych Klientów spełniliśmy rygorystyczne wymagania i zostaliśmy dumnym Partnerem PrestaShop.

A oto jak pasje przekładamy na pracę.
• E-commerce - przy sklepach internetowych pracowaliśmy z każdej strony. Obecnie jako twórcy, częściowo jako sprzedawcy, ale kiedyś również jako administratorzy czy twórcy treści. Oddaliśmy nasze serca właśnie tej branży i nie wyobrażamy sobie pracy gdzie indziej. Dlatego każdy projekt to dla nas indywidualna sprawa, nad którą myślimy nie tylko w godzinach pracy.

• Usability - we wszystkich naszych projektach stawiamy przede wszystkim na ich użyteczność. Strony muszą być proste i przyjazne dla użytkownika. Tym od zawsze się interesowaliśmy i ciągle staramy się w tym doskonalić.

• Grafika komputerowa - część z nas z grafiką miała już styczność w latach 90-tych. To była miłość od pierwszego wrażenia. To chyba zresztą widać w naszych projektach stron WWW oraz wizualizacjach 3D nad którym od czasu do czasu pracujemy. Od tamtej pory doskonalimy się, inwestujemy w rozwój a co najważniejsze świetnie się przy tym bawimy.

• Social Media i e-marketing - uważamy, że media społecznościowe to potężny oręż w budowaniu lojalności Klienta i świadomości o marce. To także świetne narzędzie do komunikacji z Klientem. Dlatego tworzymy i administrujemy profile na Facebooku oraz piszemy specjalistycznego bloga (http://blog.dih.pl/) na którym dzielimy się wiedzą. Jeśli natomiast zechcesz aby Twój sklep był bardziej widoczny w sieci, chętnie zorganizujemy Ci kampanię AdWords lub długofalową współpracę przy pozycjonowaniu.

• Fotografia - pasja która wydawać by się mogło, nie bardzo się wpisuje w usługi IT, okazała się fajną odskocznią od standardowych zleceń. Zaczęliśmy realizować panoramy sferyczne oraz wycieczki wirtualne które jako raczej niestandardowa forma promocji cieszą się coraz większą popularnością wśród hoteli, pensjonatów czy agencji nieruchomości.

• All in One czyli pakiet OneBusiness - oprócz usług webowych dostarczamy również szereg innych, komplementarnych usług. I tak wraz ze stroną dajemy wiec Ci serwer, domenę oraz wsparcie techniczne.  Lubimy gdy wraz z jedną usługą można otrzymać szereg innych.

Słowa kluczowe: Domeny; hosting; strony www; adwords; wirtualne wycieczki; wirtualne spacery; pozycjonowanie; animacje; 3D; wizualizacje, facebook fanpage, sklepy internetowe, PrestaShop
Realizacje
Zdjęcia i grafika (20)
 • Wizualizacja 3D - Businessman Institute Fotorealistyczna wizualizacja 3D - Businessman Institute wykonana na potrzeby strony internetowej. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
 • Wizualizacja 3D - Businessman Institute Fotorealistyczna wizualizacja 3D - Businessman Institute wykonana na potrzeby strony internetowej. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
 • Hotel Klif - Wizualizacja 3D Fotorealistyczna wizualizacja Hotelu Klif. Więcej na temat wizualizacji 3D tutaj: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d
 • Hotel Klif - Wizualizacja 3D Fotorealistyczna wizualizacja Hotelu Klif. Więcej na temat wizualizacji 3D tutaj: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d
 • Delta - Wizualizacja 3D osiedla Fotorealistyczna wizualizacja osiedla domków jednorodzinnych. Więcej na temat wizualizacji 3D: http://www.dih.pl/webdesign/portfolio/wizualizacje-3d/
WWW (24)
 • Ico_small_web Projekt graficzny oraz realizacja serwisu WWW dla Hotelu Chopin - Boutique B&B utrzymanego w estetyce Art déco.
 • Ico_small_web Projekt graficzny oraz realizacja sklepu internetowego (wraz z logotypem) dystrybutora ekskluzywnych lamp i oświetlenia do wystroju wnętrz oraz ogrodów. Całość oparta o silnik PrestaShop
 • Ico_small_web Projekt graficzny oraz realizacja sklepu internetowego producenta systemów kominkowych. Całość oparta o silnik PrestaShop
 • Ico_small_web Lifting projektu graficznego oraz realizacja serwisu WWW dla Hotelu Rialto, który istnieje od 2003 r. i był pierwszym hotelem Warszawie typu boutique.
 • Ico_small_web Projekt graficzny oraz realizacja serwisu WWW ośrodka wczasowego - wille nad samym Bałtykiem.
Pracownicy
 • Łukasz Gwara
  Łukasz Gwara

  Kierownik całego zamieszania :)

 • Mariusz Paśko
  Mariusz Paśko

  Współwłaściciel firmy a przy okazji główny grafik i webmaster. Przy okazji zapalony fotograf.

 • Mariusz Korzeniecki
  Mariusz Korzeniecki

  Pierwszy kontakt z klientem na stronę WWW lub sklep internetowy. Jeśli masz jakieś pytania to ja na nie odpowiem:) Oprócz tego tworzenie i administracja fanpage'y oraz wszystko co wiąże się z marketingiem w DiH.pl :)

 • Robert Michalski
  Robert Michalski

  Webmaster i spec od silnika PrestaShop (przeszedł oficjalny kurs na Certyfikat Agencji PrestaShop). Oprócz tego ogarnia nasz kanał YouTube (oneBusinessTV.)

 • Damian Narodzonek
  Damian Narodzonek

  Programista odpowiadający za front-end. Innymi słowy to on sprawia, że nasze sklepy działają tak jak powinny działać.

Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat Agencji PrestaShop

  Od 2014 r. DiH.pl należy do grona Certyfikowanych Agencji PrestaShop. Co to oznacza? Przede wszystkim daje pewność że jesteśmy profesjonalistami i silnik PrestaShop nie ma przed nami tajemnic. Potwierdza to sam twórca oprogramowania tą oto wizytówką. https://www.prestashop.com/pl/partnerska-agencja-web/braz/dih-pl Więc jeśli masz w planach założenie sklepu internetowego śmiało możesz do nas napisać. Pomożemy Ci również jeśli Twój obecny e-sklep nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Kryzysu już nie ma ale przestarzała i mało czytelna szata graficzna lub zła optymalizacja kodu skutecznie mogą zniechęcić do zakupów każdego klienta. Dlatego chętnie przeprowadzimy również audyt by zaproponować rozwiązanie zwiększające konwersję i usability sklepu. Zachęcam do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji w galerii. Potem wystarczy tylko napisać do nas :)

Sprzęt i wyposażenie
 • Serwery SUN
  Serwery SUN

  Wszystkie nasze usługi hostingowe realizowane są na profesjonalnym sprzęcie serwerowym firmy SUN, wyposażonym w procesory serwerowe AMD Opteron oraz dyski SCSCI Hot-Swap. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż nasze serwery zlokalizowane są w Data Center w Krakowie i podpięte do czterech niezależnych operatorów łącz oraz wyposażone w protokół dynamicznego routingu BGP. Daje to pewność, że wszyscy użytkownicy mają zapewniony bardzo szybki dostęp do danych. Pełen backup danych oraz zaawansowane narzędzie do zarządzanie usługami gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. System zasilania awaryjnego UPS, pełen monitoring oraz ściśle przestrzegane procedury bezpieczeństwa gwarantują stabilną pracę systemu. Wielostopniowa, skuteczna ochrona antyspamowa i antywirusowa, wydajne łącza o dużej przepustowości oraz stały nadzór i pomoc techniczna - to tylko niektóre elementy mające na celu zagwarantowanie naszym partnerom wysoką jakość współpracy.

 • Profesjonalny sprzęt fotograficzny Nikon, Nikkor, Manfrotto, Velbon
  Profesjonalny sprzęt fotograficzny Nikon, Nikkor, Manfrotto, Velbon

  Przy tworzeniu panoram sferycznych korzystamy z profesjonalnego sprzętu fotograficznego: Aparat - Nikon D700 (pełnoklatkowy). Obiektywy - Nikkor 16mm i 50mm (Fisheye). Statywy - Manfrotto i Velbon. Głowice - profesjonalne głowice panoramiczne Manfrotto. Filtry - ocieplające, oziębiające, UV - Nikon, polaryzacyjne - B+W. Tworząc wycieczki wirtualne korzystamy z profesjonalnego oprogramowania - Adobe Photoshop CS4, Abode Flash CS4 oraz Quick Time.

Osiągnięcia
 • Laureat śląskiego regionalnego etapu konkursu "Lodołamacze 2012" (wrzesień 2012)

  Zostaliśmy docenieni w promowaniu aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych na rynku otwartym :) Otrzymaliśmy III miejsce i srebrny medal.

Aktualności
 • Nawiązanie współpracy (październik 2015)

  Niezwykle miło jest mi Was poinformować, że udało się nam nawiązać współpracę z serwisem Prokonsumencki.pl. Jak się okazało mamy nie tylko wspólnego Klienta końcowego (czyli sklepy internetowe i ich właściciele) ale bardzo nam po drodze jeśli chodzi o podejście do niego. Nasz nowy Partner zajmuje się bowiem tworzeniem regulaminów dla e-sklepów i ich certyfikacją.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów i rozwiązań:
dotrzymanie warunków umowy:
indywidualne podejście do klienta:
krótkie terminy realizacji:
możliwość swobodnego dysponowania dziełem:
otwartość na zmiany:

Komentarz:

Bardzo profesjonalna realizacja. Projekt trafił w mój gust i potrzeby. Nawiązalismy dłuższą współpracę (jest realizowany już kolejny projekt). Szczerze polecam

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Wybrałem dihpl głównie ze względu na portfolio oraz wstępny projekt. Przypadła mi do gustu kreacja graficzna. Dodatkowo miałem wgląd na prowadzone przez nich fanpejdże i spodobał mi się sposób ich prowadzenia. Otrzymałem konkretnę strategię działań. Bardzo dobry kontakt i naprawdę szybka realizacja. Polecam