Zasługujesz na najlepsze! - DESERVE - Marketing internetowy

Lubin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
DESERVE - Marketing internetowy
DESERVE - Marketing internetowy
Telefon:
886XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma DESERVE online marketing powstała ponieważ marketing to nie tylko moja praca, ale moja pasja.
Moim celem jest pomagać małym i średnim firmom zdobyć rozpoznawalność w internecie i tym samym dotrzeć do większej liczby klientów by zwiększyć zyski!

Dlaczego firma DESERVE?
Bo zasługujesz na najlepsze!
A ja chcę pomóc Ci to osiągnąć w pełni angażując się w Twój projekt.

Zaczynałam od pracy w agencji marketingowej, gdzie zdobyłam wiedzę i umiejętności.
Jednak w którymś momencie tak jak większość z Was postanowiłam zaryzykować i otworzyć własną firmę.
Mimo sporej wiedzy i doświadczenia, wciąż się uczę i obserwuje zmiany, które zachodzą w branży marketingu internetowego. Chcę być na bieżąco, by móc oferować firmom najlepsze rozwiązania :)
Chcę współpracować z firmami zorientowanymi na osiągnięcie SUKCESU. I pomagać im w tym.
Nie mam gotowych cenników, ponieważ każdy ma inne wymagania i potrzeby. Cenę usługi ustalam z klientem na postawie rozmowy i biznesowych negocjacji :)

Słowa kluczowe: E-marketing, emarketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, email marketing
Zakres działania
 • Agencje reklamowe full service z Lubina

  Agencje reklamowe, agencje reklamy, agencje full service, domy mediowe, agencja reklamowa, agencja full service

 • Copywriterzy z Lubina

  Redagowanie tekstu, tworzenie tekstów www, , skuteczne teksty reklamowe, teksty reklamowe, copywriter, copywriting

 • Agencje e-marketingowe z Lubina

  Emarketing, email marketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, e-marketing

 • Kampanie reklamowe z Lubina

  Systemy lojalnościowe, kampanie w internecie, kampanie telewizyjne, kampanie w radio, kampanie reklamowe, kampanie w prasie

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (13)
 • Napisanie opisów do produktów w sklepie internetowym

  Witam, chętnie podejmę się stworzenia ciekawych i oczywiście unikalnych opisów produktów do Pana sklepu :) Proponuje przy większym zleceniu stawkę 8zł za opis. Natomiast teksty na bloga 10zł/1000 znaków. Bardzo dobrze znam zasady optymalizacji tekstów pod wymogi wyszukiwarki Google. Z mojej strony mogę zagwarantować pełne zaangażowanie, terminowość i profesjonalizm. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu: klaudia.witek.r@gmail.com lub 886 558 704. Pozdrawiam Klaudia :)

  8 zł
  za sztuka
 • Poszukujemy kandydata do poprowadzenia promocji portalu filmowego

  Tak, tak i jeszcze raz tak :) Na wszystkie pytania odpowiedziałam twierdząco i bardzo chętnie poznam więcej szczegółów współpracy :) Jestem pasjonatką marketingu internetowego. Doświadczenie zdobywałam w agencji marketingowej. Aktualnie założyłam własną działalność i poszukuję ciekawych, rozwojowych, angażujących projektów ;) Chętnie poznam inspirujących ludzi od których będę mogła się czegoś nowego nauczyć :) Niestety nie mogę przesłać do Państwa wiadomości, ponieważ nie widzę danych. Jeśli chcieliby Państwo lepiej mnie poznać, porozmawiać to zapraszam do kontaktu klaudia.witek.r@gmail.com :)

  Do negocjacji
 • Copywriter / ghost writer do stałej współpracy

  Dzień dobry, chętnie porozmawiam z Państwem, aby poznać szczegóły zlecenia oraz branżę. Jestem pasjonatką marketingu internetowego, śledząca wszelkie zmiany i nowości w temacie promocji firm w internecie. Posiadam doświadczenie w tworzeniu tekstów. Pracowałam w agencji SEO, dlatego temat optymalizacji tekstów pod wyszukiwarkę Google jest mi bardzo dobrze znany. Z mojej strony mogę zaoferować pełne zaangażowanie w projekt, dyspozycyjność oraz profesjonalizm. Akceptuję Państwa propozycję ceny w zależności od tematu. Jestem otwarta na długoterminową współpracę. Mogę przesłać portfolio z przykładowymi realizacjami. Prowadzę jednoosobową działalność, wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com lub 886-557-704 Pozdrawiam Klaudia :)

  Do negocjacji
 • Twożenie prostych opisów produktów

  Dzień dobry Pani Ewelino, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Jeśli jest Pani zainteresowana mogę podesłać moje portfolio. Z mojej strony gwarantuję zaangażowanie, profesjonalizm i terminowość. Teksty będą u Pani zawsze na czas :) Wystawiam FV. Moja propozycja 4zł za unikalny opis. Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com

  4 zł
  za sztuka
 • Poszukiwany Copywriter - opisy produktów do sklepu internetowego

  Dzień dobry, chętnie podejmę się stworzenia dla Państwa unikalnych i ciekawych opisów produktów. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w marketingu internetowym. Chętnie podeślę portfolio z przykładowymi realizacjami. Tworzyłam oferty, opisy na strony, blogi, teksty PRowe. Marketing internetowy to moja pasja ;) Dopiero zaczynam na oferii, ale z mojej strony gwarantuję zaangażowanie, profesjonalizm oraz terminowość. Wszystkie teksty tworzę sama. Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com, 886-558-704 Pozdrawiam Klaudia :) Wystawiam FV

  3,50 zł
  za sztuka
 • Copywriter - Reklama i Marketing

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu marketingu dla agencji marketingowej (prowadzenie bloga, stworzenie sekcji newsowej i innych materiałów) Marketing to moja pasja, dlatego mogę zaoferować zaangażowanie w projekt, profesjonalizm i terminowość. Chętnie prześlę portfolio z przykładowymi realizacjami. Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com 886 558 704 Wystawiam FV Pozdrawiam Klaudia :)

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Teksty o tematyce marketingowej

  Dzień Dobry Pani Dominiko, chętnie podejmę się tworzenia dla Państwa ciekawych i unikatowych tekstów o tematyce marketingowej. Posiadam doświadczenie w tworzeniu tekstów dla agencji marketingowej (prowadzenie strony, bloga oraz sekcji newsów). Chętnie prześlę portfolio z przykładowymi realizacjami. Marketing to moja pasja. Ze swojej strony mogę zaoferować pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz terminowość. Zapraszam do kontaktu i próbnej współpracy: klaudia.witek.r@gmail.com tel. 886-558-704 Wystawiam FV

  50 zł
  za strona A4
 • Zlecę napisanie tekstów

  Dzień dobry Panie Hubercie, chętnie porozmawiam z Panem, aby poznać szczegóły zlecenia, branżę i Pana oczekiwania. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Wiem, jak stworzyć ciekawe i unikatowe teksty, które będą spełniać zasady SEO. Tworzyłam teksty również na potrzeby agencji specjalizującej się w SEO. Chętnie pokaże Panu moje przykładowe artykuły. Posiadam również doświadczenie w tworzeniu ciekawych, sprzedażowych ofert. W cenie zlecenia uwzględniam przygotowanie tekstu oraz wszelkie zmiany. Nie kończę zlecenia do uzyskania satysfakcji zleceniodawcy. Przy większej ilości tekstów mogę zaoferować zniżkę. Zachęcam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com, tel.886 558 704

  13 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę napisanie treści ogłoszenia

  Dzień dobry Panie Przemysławie, chętnie podejmę się przygotowania ciekawych i unikatowych, a przede wszystkim sprzedażowych opisów towarów. Jeśli byłby Pan zainteresowany mogę przesłać portfolio z przykładowymi tekstami mojego autorstwa. Tworzyłam teksty PR-owe, ofertowe, blogowe. Z mojej strony mogę zaoferować pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz terminowość. W cenie przesyłam gotowy tekst oraz wszelkie poprawki tego tekstu. Nie skończę zlecenia do uzyskania satysfakcji zamawiającego. Przy większej ilości tekstów, możliwość negocjacji stawki Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com , 886-558-704.

  10 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter - blog content dla projektowanie wnętrz/sklep z meblami SEO

  Dzień dobry! Chętnie podejmę się współpracy z Państwem. Temat jest dla mnie interesujący, dlatego ze swojej strony mogę zaoferować ciekawe i unikalne treści, zaangażowanie, terminowość oraz dyspozycyjność. Marketing internetowy to moja pasja i praca. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu marketingu dla agencji SEO, dlatego pisanie z zachowaniem zasad wyszukiwarek internetowych nie jest dla mnie nowością :) Wiem jak stosować frazy, aby maksymalnie wykorzystać potencjał tekstów, nie zapominając, by były ciekawe i przyjemne w odbiorze. Chętnie prześlę portfolio. Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com, tel. 886 558 704 Pozdrawiam Klaudia :)

  15 zł
  za 1000 znaków
 • Rozwój marki obsługa sklepu internetowego

  Dzień Dobry Panie Damianie, Chętnie porozmawiam z Panem, aby poznać szczegóły zlecenia, branżę oraz oczekiwania. A jednocześnie przedstawić moją propozycję działań oraz na podstawie rozmowy ustalić budżet zlecenia. Jeśli byłby Pan zainteresowany mogę również przesłać portfolio. Jestem pasjonatką marketingu internetowego, śledząca wszelkie zmiany i nowości w temacie promocji firm w internecie. Z mojej strony mogę zaoferować pełne zaangażowanie w projekt, dyspozycyjność oraz profesjonalizm. Prowadzę jednoosobową działalność, wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com lub 886-557-704 Pozdrawiam Klaudia :)

  Do negocjacji
 • Zlecę napisanie tekstów na stronę - tematyka kasy fiskalne, terminale

  Witam :) Chętnie podejmę się współpracy. 1.Koszt 150 tekstów w pakiecie to 2500zł netto. 2. Rozliczenie FV 3. Chętnie prześlę moje portfolio lub tekst próbny ( proszę o kontakt na maila: marketing.deserve@gmail.com) 4. Oczywiście przekażę prawa do dowolnego rozporządzania tekstami. Ze swojej strony mogę zaoferować pełen profesjonalizm, terminowość i zaangażowanie w projekt. Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com Pozdrawiam Klaudia :)

  2500 zł
  za całość
 • samodzielne prowadzenie bloga + facebook

  Chętnie podejmę się współpracy z Państwem. Tematyką bardzo ciekawa i na pewno możemy wspólnie stworzyć ciekawe artykuły. Posiadam doświadczenie zarówno w prowadzeniu blogów jak i fanpejdży na fb. Pracowałam w agencji SEO, dlatego wiem jak optymalizować teksty pod wyszukiwarkę Google. Mogę przesłać przykłady tekstów na maila. Dopiero zaczynam na oferii, więc w kwestii wynagrodzenia na pewno się dogadamy :) Zapraszam do kontaktu: marketing.deserve@gmail.com / 886-558-704 Pozdrawiam Klaudia

  Do negocjacji