Best Friends Production - Dawid Bragin

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Dawid Bragin
Dawid Bragin
Telefon:
380XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zawodowe, nowoczesne filmowanie i fotografowanie!

Best Friends Production – to nowoczesne, młoda studio prodaction, które pracuje na terytorium całej Polski i Europy. Do naszego zespołu należą utalentowani, kreatywni ludzie, dyplomowani specjaliści z zakresu reżyserii i sztuki operatorskiej.
Do zakresu naszych usług należy robienie zdjęć, filmowanie wideo różnych rodzajów.

Praca z nami ma mnóstwo przewag:

- jesteśmy zespołem młodych, dyplomowanych specjalistów z mnóstwem ciekawych idei, twórczym, świeżym i nowoczesnym podejściem do swojej sprawy;
- stosujemy fachowe, nowoczesne urządzenia, w tym kamery, optykę, a także różne systemy stabilizacji;
- nigdy nie stoimy na miejscu i staramy się zawsze iść w nogę z czasem;
- indywidualne podejście do każdego klienta naszego studia;
- podczas sesji zdjęciowej zawsze staramy się stworzyć maksymalnie przytulną, przyjacielską atmosferę, co wspaniale wpływa na wyniki naszej współpracy.

Z Poważaniem, zespół Best Friends Production!

Słowa kluczowe: Produkcja filmowa, animacja filmowa, dobry kamerzysta, kamerzyści, filmy na zamówienie, tani kamerzysta, realizacja filmów, nagrywanie, filmowanie, fotograf
Umiejętności
 • Filmowanie

  Ekspert (5 lat)

 • Fotografowanie

  Ekspert (4 lata)

 • Montaż filmów, teledysków, wideo promocyjnego

  Ekspert (5 lat)

Doświadczenie
 • Best Friends Production (styczeń 2012 - obecnie)

  Kamerzysta, Fotograf, Montazysta: Filmowanie wesel, reportazow, wideo promocyjnych.
  Fotografowanie imprez, wesel, reklamowe, Food Photografy, Love Story.
  Montaz wszystkich typow.

Edukacja
 • Kijowski Narodowy Uniwersytet Kultury i Sztuki, Kijów (wrzesień 2009 - czerwiec 2014)

  Rezyser Kino i TV - magisterskie

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z moim udziałem
 • Kamerzysty do zrobienia ok 2 min. filmowej prezentacji soft erotycznej

  Witam! Jstem kamerzystą i reżyserem zawodowym, zajmuję się filmowaniem i montażem już 5 lat. Oferuję filmowanie wraz z montażem za 1200 zł. Moje prace www.bestfriends.pro/pl Kontakt: production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  1200 zł
  za całość
 • Zlece montaż filmów na YouTube- testy podzespołów komputerowych

  Witam! Jestem reżyserem i montażystą zawodowym, zajmuję się montażem już 5 lat. Oferuję Pani montaż filmiku za 250 zł. Moje prace www.bestfriends.pro/pl Kontakt: production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  250 zł
  za całość
 • Obrobka zdjęc na Allegro i do sklepu

  Witam! Oferuję Panu obróbkę zdjęć za 3 zł/szt. Nasze prace www.bestfriends.pro/pl Kontakt: production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  3 zł
  za sztuka
 • Szukam fotografa na ślub cywilny

  Witam! Oferuję Panu fotografię ślubną + plener (razem nie więcej niż 3 godziny) za 600 zł. Nasze prace www.bestfriends.pro/pl Kontakt: production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  600 zł
  za całość
 • Fotograf na Chrzest + kamerzysta

  Witam. Oferujemy fotografowanie i filmowanie za 1000 zł. To będzie kamerzysta i fotograf. Max 3 godziny pracy, dojazd do miejsca, teledysk i 100-200 zdjęć. Nasze prace www.bestfriends.pro/pl Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  1000 zł
  za całość
 • Operator - Śluby

  Witam! Mam na imię Dawid. Jestem reżyserem i kamerzystą zawodowym, mam wykształcenie wyższe i 5 lat doświadczenia. Filmuję i montuję wesela. Chętnie współpracowałbym z Panem. Moje prace - www.bestfriends.pro/pl Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!

  Do negocjacji
 • Foto + video na ślubie i weselu

  Witam. Jesteśmy zespółem z Warszawy i oferujemy Państwu filmowanie i fotografię weselną za 4500 zł - dwa operatora kamery, fotograf, 12 godzin pracy, montaż 20 min filmiku z interview Państwa o sobie, teledysk 3-4 min, 600-900 zdjęć, wszystko na USB albo u formi elektronicznej przez interner. Nasze prace - www.bestfriends.pro/pl Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!

  4500 zł
  za całość
 • Stałą obsługa zleceń weselnych

  Witam! Jestesmy zespolem fotografii i filmowania weselnego. Jeden kamerzysta i fotograf. Pracujemy juz 5 lat. Nasze prace - www.bestfriends.pro/pl Jestesmy z Warszawy. Chetnie bedziemy wspolpracowac z Panem. Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • montaż filmu

  Witam. Chetnie podejme wspolprace. Koszt za montaz - 200 zl. Jestem rezyserem i montazysta zawodowym. Pracuje juz 5 lat. Moje prace - www.bestfriends.pro/pl Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  200 zł
  za całość
 • Montaż filmów z udostępnionych materiałów

  Witam. Chetnie podejme wspolprace. Koszt za montaz jednego odcinka - 300 zl. Jestem rezyserem i montazysta zawodowym. Pracuje juz 5 lat. Moje prace - www.bestfriends.pro/pl Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  300 zł
  za całość
 • obróbka zdjęć

  Witam. Chetnie podejme zlecenia. Cena za calosc - 200 zl, termin realizacji 3 dni. Nasze prace - www.bestfriends.pro/pl Kontakt- production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  200 zł
  za całość
 • Fotograf na ślub i wesele

  Witam. Oferujemy fotografowanie wesela za 2000 zl. Cena wlicza fotografowanie od 17 do 3 godziny, jedenego fotografa, dojazd do miejsca. Rezultatem beda do 700 obrobionych zdjec na USB. Nasze prace - www.besrfriends.pro/pl Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  2000 zł
  za całość
 • Filmowanie i fotografia wesela

  Witam. Jestesmy zespolem z Warszawy i oferujemy filmowanie i fotografie weselna razem za 3500 zl. To bedzie 12 godzin pracy, jeden kamerzysta, jeden fotograf. Rezultatem bedzie nowoczesny dynamiczny film z interview 30-40 minut (zalezy od wybranej Panstwem opcji), teledysk, 600-900 zdjec. Wszystko na USB. Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Nasze prace - www.bestfriends.pro/pl Pozdrawiam!

  3500 zł
  za całość
 • Zlecę filmowanie ślubu i wesela Warszawa i okolice 16 września 2017 r.

  Witam serdecznie. Oferuję Panu filmowanie wesela za 2500 zł. Będzie to 13 godzin filmowania, jeden kamerzysta, plener innego dnia. Rezultatem będzie nowoczesny dynamiczny film z interview (będą państwo opowiadali o sobie, na przykład o spotkanie / albo gratulacje od gości) do 40 minut i teledysk. Nasze prace może Pan zobaczyć na naszej stronie internetowej www.bestfriends.pro/pl Kontakt: production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam serdecznie!

  2500 zł
  za całość
 • Firma branży VIDEO, FOTO szuka montażysty (Adobe Premiere), pomorskie

  Witam. Jestem reżyserem, montażystą i kamerzystą zawodowym, mam wykształcenie wyższe: reżyser TV i Kino. Zajmuję się montażem już 5 lat. Chętnie współpracowałbym z Państwem. Pracuję w Adobe Premiere. Moje prace mogą Państwo zobaczyć tutaj www.bestfriends.pro Pozdrawiam i proszę o kontakt production.bestfriends@gmail.com

  Do negocjacji
 • Operator kamery (wesela)

  Witam! Jestem rezyserem i kamerzysta zawodowym. Chetnie wspolpracowalbym z Panem. Zajmuje sie filmowaniem wesel juz 5 lat. Mam wlasny sprzet Canon, flycam, slider, monopode. Jestem z Warszawy. Moje pracy - www.bestfriends.pro/pl Kontakt - production.bestfriends@gmail.com albo david.bragin@gmail.com Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Filmowanie ceremonii ślubnej i wesela woj. Świętokrzyskie

  Witam! Oferujemy filmowanie za 2000 zl - jeden kamerzysta, do 12 godzin pracy (od przygotowania do ociepin) + plenner w dniu wesela. Cena bez dojazdu do miejsca. Rezultatem bedzie nowoczesny dynamiczny teledysk z interview. Nasze prace www.bestfriends.pro/pl Kontakt: production.bestfriends@gmail.com Zajmujemy sie rowniez fotogfrafowaniem. Pozdrawiam!

  2000 zł
  za całość
 • Fotografia ślubna województwo świętokrzyskie

  Witam! Oferujemy fotografowanie za 2500 zl - jeden fotograf, 12 godzin pracy (od przygotowania do ociepin) + plenner nastepnego dnia. Cena juz z dojazdem do miejsca. Rezultatem beda 600-900 zdjec przeslanych przez internet. Nasze prace www.bestfriends.pro/pl Kontakt: production.bestfriends@gmail.com Zajmujemy sie rowniez filmowaniem. Pozdrawiam!

  2500 zł
  za całość
 • Zlecę obróbkę zdjęć

  Witam! Chetnie podejme zlecenie. Nasze prace - www.bestfriends.pro/pl Prosze o kontakt production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam!

  2 zł
  za sztuka
 • Montaż 3-minutowego video

  Witam! Jestem rezyserem i montazysta zawodowym. Zajmuje sie montazem juz 5 lat. Chetnie bede wspolpracowac z Pani. Moje pracy - www.bestfrinds.pro/pl Cena za teledysk 400 zl. Kontakt - production.bestfriends@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu!

  400 zł
  za całość