Biuro Rachunkowe MINI

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biuro Rachunkowe MINI
Biuro Rachunkowe MINI
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Oferujemy Państwu pełen zakres usług księgowych w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

   Prowadzenie księgi rachunkowej, podatkowej księgi przychodów i
   rozchodów oraz ryczałtowej ewidencji przychodów:
       dopasowujemy plany kont do specyfiki działalności firmy
       sporządzamy ewidencję środków trwałych oraz wartości
       niematerialnych i prawnych
       wypełniamy wszystkie niezbędne deklaracje związane z
       prowadzoną przez Państwa działalnością min: VAT, PIT, CIT
       sporządzamy sprawozdanie finansowe oraz sprawozdania
       statystyczne potrzebne dla GUS
       dokonujemy wszelkich czynności związanych z zamknięciem roku
    Obsługę kadrowo płacową, w skład której wchodzi:
       sporządzanie listy płac
       rozliczenia pracowników - pity roczne
       przygotowanie wszelkich deklaracji i raportów wymaganych
       przez   ZUS
       Reprezentację w Urzędzie Skarbowym
   Doradztwo podatkowe
   Wyprowadzanie zaległości
   Pomoc w wypełnianiu dokumentacji kredytowej

Słowa kluczowe: Księgowość, kadry, doradztwo podatkowe,dotacje unijne, fundusze unijne, usługi księgowe,zakładanie firmy,
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (12)
 • Zlecę prowadzenie księgowości profesjonalnej firmie

  Witam, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej składam propozycję współpracy. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. W zakresie działalności mamy pełną obsługę firm pod względem księgowym, kadrowo-płacowym, sprawozdawczym.Reprezentujemy klienta w Urzędach i ZUS-ie.W swoich szeregach mamy doradcę podatkowego - zawsze doradzi i rozwieje wątpliwości :) Zapraszam do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlecę księgowość dla sp. z o.o. bez pracowników do 30 dokumentów mies.

  Działamy sprawnie, szybko i profesjonalne. Posiadamy licencje MF i OC a w swoich szeregach mamy doradcę podatkowego.Świadczymy pełen zakres usług a dodatkowo częstujemy pyszna kawą:) Zapraszam do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie rozliczenie PIT dla firmy jednosobowej

  Zapraszam do naszego biura MINI - na Nowogrodzką :)

  Do negocjacji
 • Prowadzenie księgowości nowej, małej sp. z o.o. oraz nowej fundacji

  Witam, chętnie podejmiemy współpracę. Mieścimy się w centrum Warszawy. Jest możliwość zaciągania faktur z programu kompatybilnego z Symfonią - na niej pracujemy. W przeciwnym razie - praca na skanach, mailach. Do 30 dokumentów cena netto to 300,00. Kwota jest ryczałtowa. Możemy się także umówić na opłatę w zależności od ilości dokumentów - cena do negocjacji. Sprawozdanie finansowe to koszt jednomiesięcznej opłaty. Zapraszam do kontaktu: mini.warszawa@onet.pl lub 791230963

  369 zł
  za całość
 • Prowadzenie księgowości spółki z o.o.

  Zapraszam do naszego biura. Pracujemy zdalnie - na skanach. Działamy od wielu lat - oferujemy w pełni profesjonalne usługi poparte wiedzą i doświadczeniem. Cena usługi obejmuje także sprawozdawczość, reprezentację Klienta w US i ZUS-ie oraz doradztwo podatkowe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie - na pewno dojdziemy do porozumienia :) Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • Księgowa spółki z o.o.

  Witam, zapraszam do biura MINI. Działamy sprawnie i w pełni profesjonalnie. Pracujemy zdalnie - na skanach. Obsługa księgowa obejmuje także reprezentację w urzędach, sprawozdawczość oraz doradztwo podatkowe. Pozdrawiam.

  738 zł
  za całość
 • zlece prowadzenie księgowości Sp. z o.o. i DG

  Witam, zapraszam do biura MINI. Działamy w Warszawie, pracujemy szybko, sprawnie i odpowiedzialnie. W ofercie mamy prowadzenie księgowości, sprawozdawczość, doradztwo podatkowe i pyszną kawę dla Klientów :) W cenie usługi także reprezentacja Klienta w Urzędach i pomoc "na telefon". Zapraszam do kontaktu Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • obsługa księgowa sp z.o.o bez vat

  Witam, zapraszam do biura MINI. Działamy sprawnie i ku zadowoleniu Klienta. Pomagamy, doradzamy, optymalizujemy koszty i częstujemy pyszną kawą :) Cena za obsługę Spółki to 300,00 netto. W cenie usługi także reprezentacja w urzędach, sprawozdawczość i doradztwo podatkowe. Zapraszam do kontaktu.

  369 zł
  za całość
 • Księgowość z obsługą kadrowo-płacową

  Witam, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej chciałabym zarekomendować moje Biuro.Działamy na skanach (oryginały pocztą raz na 2 m-ce). Prowadzimy obsługę księgową i kadrowo-płacową,sprawozdawczoś ć zarówno na potrzeby Klienta jak również do ZUS-u, US i GUS. Reprezentujemy Klienta w urzędach. Pomagamy, doradzamy, optymalizujemy koszty działalności.W cenie usługi także doradztwo podatkowe. W razie potrzeby osobiście stawiamy się w urzędach i wyjaśniamy sprawy. Częstujemy też pyszną kawą :) Zapraszam do kontaktu.

  Do negocjacji
 • KSIĘGOWOŚĆ pełna - poszukuję biura

  Witam, w odpowiedzi Pana ogłoszenie chciałabym zaproponować usługi mojego Biura. Mieścimy się w Warszawie ale działamy na terenie całego kraju ( pracujemy na mailach, skanach). W branży jesteśmy od 20 lat - mamy doświadczenie poparte licencją MF. Biuro jest ubezpieczone - polisa OC. Działamy w pełni profesjonalnie i z uśmiechem podchodzimy do każdego Klienta- pomagamy,doradzamy, podpowiadamy najlepsze rozwiazania biznesowe (częstujemy też pyszną kawą :) ). Za kompleksową obsługę firm proponuję cenę 1200,00 netto plus 30,00 netto za każdego zatrudnionego. W cenie usługi jest doradztwo podatkowe, sprawozdawczość do US ,GUS i KRS oraz reprezentacja Klienta w ZUS-ie i Urzędzie. Jesteśmy elastyczni - na pewno dojdziemy do porozumienia :) Miło mi będzie wyjaśnić wszelkie wątpliwości telefonicznie lub bezpośrednio w siedzibie Biura - serdecznie zapraszam :) Pozdrawiam Ela Rzamek

  1476 zł
  za całość
 • Księgowość Przedszkola sp. z o.o. - przekształcenie / aport

  Działamy on line - na skanach (akceptowalna kwartalna forma przesyłania oryginałów) , pomagamy w prowadzeniu działalności, przekształceniach, bieżących problemach.Mamy 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu obsługi kadrowo-płacowej i księgowości dla Klientów. Prowadzenie księgowości dla Spółki to koszt 350,00 netto do 20 dokumentów plus 35,00 za każdego zatrudnionego netto miesięcznie.W cenie usługi jest także doradztwo podatkowe oraz reprezentacja przed US i ZUS. Koszty przekształcenia wyceniamy indywidualnie - w zależności od oczekiwań Klienta i nakładu pracy. Zapraszam do kontaktu : www.biurorachunkowemini.pl lub telefonicznie 791230963.

  Do negocjacji
 • Porada księgowa

  Chętnie pomożemy:) Mieścimy się "po sąsiedzku" - na Nowogrodzkiej. Zapraszam do kontaktu - 791230963 Pozdrawiam Ela

  Do negocjacji