Software House - IT - Biostat sp. z o.o.

Rybnik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biostat sp. z o.o.
Biostat sp. z o.o.
Telefon:
731XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Bardzo często są to unikalne aplikacje realizujące zaawansowane zadania optymalizacji procesów i procedur. Specjalizujemy się w technologiach bazodanowych Oracle, Postgres, MySql oraz językach programowania PHP, JavaScript, HTML, jQuery, Delphi, C++, Node.js, Python.

OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE

Staramy się minimalizować koszty zadań wykonywanych przy użyciu naszych programów, dlatego też stale je ulepszamy, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Ich działanie opieramy o model SaaS (Software as a Service) zapewniając niemal natychmiastową aktualizację i łatwą dostępność z dowolnego miejsca. Tworząc nasze oprogramowanie na pierwszym miejscu postawiliśmy dopasowanie każdego modułu do potrzeb danej branży i konkretnego przedsiębiorstwa oraz tworzenie odpornych na błędy ludzkie formularzy i procedur. Oferujemy integrację z programami księgowymi, platformami Allegro i eBay, a także zewnętrznymi systemami komunikacji np. przy użyciu Webserwisów.

RZETELNY PARTNER

Na projekty, które zrealizowaliśmy dajemy gwarancję. Gwarancja przysługuje na 2 lata od oddania aplikacji do użytku zamawiającemu. Przysługuje ona,  gdy kod źródłowy programu oraz baza danych nie będą modyfikowane przez inne podmioty. Nasze serwery są dostępne od 98% czasu w roku do 100%. Posiadamy urządzenia zapasowe w wielu różnych lokalizacjach co sprawia, że oferujemy niezachwianie działanie naszych usług. Obsługa serwerowni działa przez 24h na dobę przez cały rok. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań aby wszystkie projekty,  realizowane były zgodnie z ustalonym harmonogramem, co sprawia że projekty realizowane są rzetelnie oraz terminowo. Dla wszystkich naszych aplikacji, udzielamy wsparcia technicznego po okresie realizacji usług.  

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA MOBILE

Nasze aplikacje są dostępne na każdym urządzeniu mobilnym (smartfon, laptop, tablet) i dopasowują się do wielkości i rozdzielczości ekranu, na którym są wyświetlane (responsywność). Zapewnia to ładny wygląd i wysoki poziom estetyki, niezależnie od urządzenia.
Działanie naszych aplikacji opieramy na modelu SaaS, co oznacza, że klienci nie muszą instalować oprogramowania na swoich serwerach. Dzięki temu oszczędza się czas i środki, ponieważ zapewniamy najlepsze serwery i wsparcie doświadczonego zespołu IT. Do korzystania z naszych dedykowanych rozwiązań wystarczy komputer (osobisty, laptop, tablet, smartfon), dostęp do Internetu i zaktualizowana przeglądarka internetowa.

Zapraszamy na nasze portale, sprawdź z kim do tej pory współpracowaliśmy :

www.rstat.pl;
biostat.com.pl;
medfile.pl.

Dawid Pastor
dpastor@biostat.com.pl
tel. 731 030 629

Słowa kluczowe: Aplikace www, aplikacje webowe, tworzenie portali www, programowanie, aplikacje internetowe, aplikacje mobilne, dedykowane oprogramowanie, aplikacje mobilne, platformy sprzedażowe, analizy danych
Realizacje
WWW (6)
Pracownicy
 • Rafał Piszczek
  Rafał Piszczek

  Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria, ukończył także Filologię Angielską. Od kilkunastu lat współpracuje z kluczowymi światowymi koncernami farmaceutycznymi w zakresie zarządzania programami badawczymi oraz wdrażania rozwiązań IT. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowo-badawczych z zakresu zastosowania data mining/metod ilościowych w analizach marketingowych oraz branży farmaceutycznej. Doświadczenie naukowe zdobywał m.in. jako pracownik Katedry Ekonometrii (2002-2012) realizując w tym czasie także kilkaset projektów badawczych i biznesowych w BioStat. Pomysłodawca i twórca innowacyjnych aplikacji służących do zarządzania badaniami oraz prowadzenia rejestrów medycznych (m.in. eCrf.biz.pl, cati-system.pl, Medfile.pl). W roku 2012 został uhonorowany tytułem Człowieka Roku w kategorii Biznes w Rybniku. W BioStat odpowiada obecnie za długofalową strategię rozwoju spółki oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

 • Dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek
  Dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek

  Dr inż. matematyki AGH w Krakowie (Wydział Matematyki Stosowanej), ponadto absolwentka Filologii Angielskiej. W latach 2003-2012 pracownik naukowy i dydaktyczny w Instytucie Matematyki Politechniki Śląskiej. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz uczestnik licznych konferencji krajowych i zagranicznych. Od ponad dekady zdobywa doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu projektami badawczymi z zakresu badań rynku i opinii, badań marketingowych, ewaluacji. Kierownik lub członek zespołu badawczego w ponad 200 projektach. W BioStat odpowiada za zarządzanie i koordynowanie projektów oraz wspomaga działania rozwoju spółki. Specjalizuje się w komercjalizacji wiedzy naukowej w praktyce biznesowej oraz transferze innowacji z sektora nauki do biznesu.

 • Szymon Błąkała
  Szymon Błąkała

  Programista, Project Manager. Autor niezliczonych aplikacji internetowych w zakresie zarządzania procesami biznesowymi. Doświadczenie zdobywał realizując ponadprzeciętne projekty, wymagające stosowania nowatorskich technologi, nie spotkanych wcześniej na polskim rynku. Technologie w jakich się specjalizuje to przede wszystkim PHP, różnorodne systemy bazodanowe, HTML5/Javascript oraz Nodejs.

 • Dr Marian Płaszczyca
  Dr Marian Płaszczyca

  Head of Statistics and IT. Absolwent kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, doktor nauk biologicznych. Wieloletni pracownik Polskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu Sztokholmskiego oraz autor publikacji naukowo-badawczych z dziedziny fizjologii roślin, inżynierii genetycznej i bioinformatyki. Od 2012 roku odpowiedzialny w BioStat za rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej, ze szczególnym uwzględnieniem oprogramowania badawczego eCRF.biz.pl™ oraz CATI-SYSTEM™. Współautor wielu raportów i opracowań z badań obserwacyjnych dla wiodących ośrodków akademickich oraz rynku firm farmaceutycznych i technologii medycznej. W obszar zainteresowań zawodowych Mariana wchodzą: optymalizacja informatycznego wsparcia badań, automatyzacja zadań, wdrażanie technologii open-source stosowanych w świecie naukowym w codziennej praktyce biznesowej. Pasjonat poszukiwania innowacyjnych rozwiązań informatycznych w statystyce.

 • Rafał Nowak
  Rafał Nowak

  Starszy Programista. Autor specjalistycznych oprogramowań w branżach : handlowych, produkcyjnych, budowlanych, farmaceutycznych i badawczych. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie programowania oraz elektroniki przemysłowej. Autor rozwiązań hardwarowych w dziedzinie wizualizacji procesów technologicznych.

 • Mateusz Tokarczyk
  Mateusz Tokarczyk

  Autor graficznych projektów kilkudziesięciu stron internetowych, rysunków i obrazów, a także twórca materiałów reklamowych BioStat. Doświadczenie zdobywał w projekcie "WEBmaster i PROgramista aplikacji webowych - specjaliści ICT" oraz pracując na stanowisku grafika. Odpowiedzialny za graficzne elementy wizerunku firmy i powiązane sprawy techniczne. Twórca rozwiązań wizualnych stron internetowych oraz materiałów reklamowych dotyczących produktów firmy, m. in. oprogramowania medfile.

 • Dariusz Majchrzak
  Dariusz Majchrzak

  Specjalista ICT w zakresie programowania aplikacji webowych i webmasteringu. Twórca i współtwórca licznych narzędzi wykorzystywanych w statystycznych analizach ilościowych. Współtwórca, koder i opiekun stron internetowych poświęconych statystyce. Darek jest autorem kilku aplikacji wspomagających pracę analityków w BioStat. Zaprogramował kilka kalkulatorów statystycznych wykorzystywanych do naukowo-badawczych analiz społeczno-ekonomicznych dostępnych dla internautów. Jego atutem jest znajomość wielu interaktywnych bibliotek programistycznych, wspomagających prace nad stronami internetowymi także w wydaniu mobilnym.

 • Paweł Lisowicz
  Paweł Lisowicz

  Absolwent kierunku informatyka ze specjalizacją inżynieria oprogramowania i bazy danych w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Współautor kalkulatora statystycznego dla naukowo-badawczych analiz społeczno-ekonomicznych oraz marketingowych. Ukończył również kwalifikacyjny kurs "WEBmaster i PROgramista aplikacji webowych - specjaliści ICT". W BioStat Paweł odpowiada za wsparcie infrastruktury komunikacyjnej dla technologii ankietowej Voip, przygotowywanie, obróbkę/montaż nagrań audio oraz video, wdrażanie innowacyjnych technologii usprawniających funkcjonowanie, zapewnienie poprawnej konfiguracji sieci internetowej oraz oprogramowania komputerowego. Jest także odpowiedzialny za serwisowanie sprzętu.

 • Dr Monika Kurpanik
  Dr Monika Kurpanik

  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, doktor nauk o Ziemi w zakresie geografii społecznej. Jest autorką kilkunastu artykułów naukowych i współautorem publikacji książkowej. Jej zainteresowania badawcze związane są z percepcją szeroko rozumianego otoczenia społeczno-gospodarczego, co chętnie przekłada na badania związane z postrzeganiem wizerunku/środowiska/produktu. W BioStat odpowiedzialna jest za kierowanie badaniami z zakresu społeczno-ekonomicznego oraz ewaluacje programów unijnych. Koordynowała liczne projekty badawcze związane z tematyką społeczną, zajmując się całościową realizacją projektu, tj. opracowaniem koncepcji badań, analizą zebranego materiału i tworzeniem raportów końcowych. Monika jest także doświadczonym moderatorem badań jakościowych. W dotychczasowej pracy, nabyła umiejętność zarządzania projektami badawczymi o zróżnicowanej tematyce i skierowanych zarówno do klientów instytucjonalnych jak i biznesowych.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • eCRF - elektroniczny Case Report Form BioStat
  eCRF - elektroniczny Case Report Form BioStat

  Elektroniczny system obsługi programów badawczych eCRF którego jesteśmy autorem.

 • Sala fokusowa Fokus
  Sala fokusowa Fokus

  Oferujemy usługi kompleksowego przeprowadzania projektów FGI w sali fokusowej przystosowanej w profesjonalny sposób do badań marketingowych oraz szerzej - do badań opinii. Dajemy gwarancję jakości na wszystkich etapach realizacji badania FGI, począwszy od wynajmu sali i rekrutacji uczestników, przez sformułowanie scenariusza, aż po moderowanie dyskusji, transkrypcję wywiadu i analizę wyników.

 • Cati System Cati

  Proponujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w przygotowaniu i realizacji projektów badawczych wykonywanych techniką badań telefonicznych (CATI - Computer Assisted Telephone Interviewing) z wykorzystaniem naszego Studia CATI. Oferujemy kompleksową obsługe projektów począwszy od fazy tworzenia scenariusza badania, poprzez dobór grupy docelowej i przeprowadzenie wywiadów z użyciem opracowanego kwestionariusza, aż po raport wynikowy zawierający zaawansowane analizy zebranych danych. BioStat dysponuje własnym studiem do realizacji badań CATI, mieszczącym się w siedzibie firmy w Rybniku, co umożliwia koordynatorowi i kierownikom projektów możliwość kontroli jakości prowadzonych wywiadów.

Osiągnięcia
 • Nagroda "Człowiek Roku" w kategorii Biznes (marzec 2012)

  Prezes Spółki, otrzymał nagrodę "Człowiek Roku w Kategorii Biznes" w Rybniku. Nagroda przyznawana jest co roku przez lokalną społeczność dla innowacyjnych firm naszego regionu.

Aktualności
 • Programista PHP poszukiwany ! (maj 2016)

  Otwieramy rekrutację do naszego teamu !
  Więcej na : http://www.biostat.com.pl/praca-informatyk.php

Warunki współpracy
 • Zaproś nas na spotkanie - wybierz czas i miejsce lub od razu wyślij do nas brief. Przygotujemy dla Ciebie wycenę w 24h. Pomożemy wdrożyć i przeszkolić personel.

Zakres działania
 • Programiści, front i back-end developer, agencje interaktywne z Rybnika

  Programista, front-end developer, projektant, back-end developer

 • Usługi graficzne i multimedialne z Rybnika

  Grafika, wizualizacje 3d, usługi multimedialne, animacja, projektowanie wnętrz, wizualizacje budynków, wizualizacje wnętrz, multimedia, usługi graficzne

 • Agencje badania rynku z Rybnika

  Ankiety internetowe, , ankiety telefoniczne, badania telefoniczne, badania internetowe, badanie telefoniczne, ankiety elektroniczne, ankieta telefoniczna, usługi badania rynku, badania marketingowe, badania rynkowe

 • Bazy danych z Rybnika

  Ochrona baz danych, administrator baz danych, obsługa baz danych, tworzenie baz danych, projektowanie baz danych

 • Konsultanci IT z Rybnika

  Audyt bezpieczeństwa sieci, audyt oprogramowania, audyt informatyczny, doradztwo it, audyt bezpieczeństwa it, audyt it, doradztwo informatyczne, audyt bezpieczeństwa informacji

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (12)
 • Serwis internetowy z aplikacją mobilną - program do wystawiania faktur

  Serwis internetowy wraz z integracjami oraz aplikacje na obie platformy wraz z dedykowanymi projektami graficznymi to koszty w granicach 20 - 30 tyś zł. Należy pamiętać o aktualizacji przepisów podatkowych. Cały czas realizujemy podobne systemy. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  25000 zł
  za całość
 • Wykonanie aplikacji mobilnej i panelu WWW

  Panie Marcinie, taka aplikacja wraz z panelem zarządzającym to koszt w granicach 4500 - 5000 zł. Czas realizacji to około 14 dni roboczych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  4500 zł
  za całość
 • Poszukuje programisty do napisania aplikacji na wzór "pozamiatane"

  Panie Tomaszu, aplikacje na dwa systemy, panel administracyjny do zarządzania nimi z poziomu webowego oraz strona internetowa to koszt w sumie około 40 - 50 tyś zł. Czas realizacji to około 30 - 40 dni roboczych. Mamy doświadczenie w podobnych aplikacjach, zapraszam do kontaktu i omówienia szczegółów. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  42000 zł
  za całość
 • System CRM niczym Pipedrive, zdalnie

  Systemy CRM to nasza prawdziwa specjalizacja, na przestrzeni lat wykonaliśmy ich dziesiątki. Wszystkie funkcje, które Pan wymienił implementowaliśmy w różnych systemach. Zapraszamy do kontaktu z celu ustalenia szczegółów. Czas realizacji to około 30 dni roboczych. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  13500 zł
  za całość
 • Aplikacja Android

  Panie Tomaszu, realizowaliśmy podobne aplikację. Musimy poznać więcej szczegółów - zapraszamy do kontaktu. Czas realizacji to około 10 dni roboczych. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  3500 zł
  za całość
 • Strona internetowa + giełda wierzytelności + panel klienta

  Panie Piotrze, z przyjemnością podejmiemy się zlecenia. Wszystkie nasze rozwiązania są dedykowane, projektowane i programowane pod konkretny projekt. Nie korzystamy z gotowców. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Czas realizacji to około 40 dni roboczych. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  34000 zł
  za całość
 • Zlecę - Aplikacja mobilna, baza produktów + skanowanie kodów kreskowyc

  Panie Ryszardzie, jakiś czas temu wykonaliśmy podobną aplikację realizującą takie zadania. Z przyjemnością podejmiemy się zlecenia, czas realizacji to około 25 dni roboczych. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  8800 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie portalu sprzedażowego

  Panie Marcinie, serwisy ogłoszeniowe tego typu są naszą specjalnością. Zapraszam do kontaktu a dokonamy precyzyjnej wyceny oraz czasu realizacji oraz zaprezentujemy nasze portfolio. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  12000 zł
  za całość
 • zlecę napisanie programu na Androida (program do zdjęć)

  Panie Arkadiuszu, z przyjemnością podejmiemy się zlecenia. Proszę o kontakt w celu szczegółowej wyceny oraz zaprezentowania naszych realizacji mobilnych. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  5999 zł
  za całość
 • Wykonanie serwisu ogłoszeniowego z aplikacja na telefony

  Panie Andrzeju, w swoim portfolio mamy parę serwisów tego typu. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  15000 zł
  za całość
 • Wykonanie aplikacji mobilnej Android + iOS

  Panie Danielu, z przyjemnością podejmiemy się zlecenia. Mamy doświadczenie w pracach z mapami w obu systemach. Dodatkowo konieczne będzie wykonanie prac programistycznych po stronie webowej. Podana cena jest orientacyjna. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  16200 zł
  za całość
 • zlecę wykonanie aplikacji

  Z chęcią podejmiemy się zlecenia. mamy doświadczenie w podobnych systemach. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów systemu, wtedy będziemy w stanie podać szczegółową wycenę. Współpracują z nami otrzymują Państwo gwarancję, support oraz pomoc wdrożeniową. Dodatkowo istnieje możliwość, dalszej współpracy z nami w celu rozwijania platformy. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  9000 zł
  za całość