Software House - IT - Biostat sp. z o.o.

Rybnik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Biostat sp. z o.o.
Biostat sp. z o.o.
Telefon:
731XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Posiadamy 12-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla biznesu. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Bardzo często są to unikalne aplikacje realizujące zaawansowane zadania optymalizacji procesów i procedur. Specjalizujemy się w technologiach bazodanowych Oracle, Postgres, MySql oraz językach programowania PHP, JavaScript, HTML, jQuery, Delphi, C++, Node.js, Python.

OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE

Staramy się minimalizować koszty zadań wykonywanych przy użyciu naszych programów, dlatego też stale je ulepszamy, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Ich działanie opieramy o model SaaS (Software as a Service) zapewniając niemal natychmiastową aktualizację i łatwą dostępność z dowolnego miejsca. Tworząc nasze oprogramowanie na pierwszym miejscu postawiliśmy dopasowanie każdego modułu do potrzeb danej branży i konkretnego przedsiębiorstwa oraz tworzenie odpornych na błędy ludzkie formularzy i procedur. Oferujemy integrację z programami księgowymi, platformami Allegro i eBay, a także zewnętrznymi systemami komunikacji np. przy użyciu Webserwisów.

RZETELNY PARTNER

Na projekty, które zrealizowaliśmy dajemy gwarancję. Gwarancja przysługuje na 2 lata od oddania aplikacji do użytku zamawiającemu. Przysługuje ona,  gdy kod źródłowy programu oraz baza danych nie będą modyfikowane przez inne podmioty. Nasze serwery są dostępne od 98% czasu w roku do 100%. Posiadamy urządzenia zapasowe w wielu różnych lokalizacjach co sprawia, że oferujemy niezachwianie działanie naszych usług. Obsługa serwerowni działa przez 24h na dobę przez cały rok. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań aby wszystkie projekty,  realizowane były zgodnie z ustalonym harmonogramem, co sprawia że projekty realizowane są rzetelnie oraz terminowo. Dla wszystkich naszych aplikacji, udzielamy wsparcia technicznego po okresie realizacji usług.  

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA MOBILE

Nasze aplikacje są dostępne na każdym urządzeniu mobilnym (smartfon, laptop, tablet) i dopasowują się do wielkości i rozdzielczości ekranu, na którym są wyświetlane (responsywność). Zapewnia to ładny wygląd i wysoki poziom estetyki, niezależnie od urządzenia.
Działanie naszych aplikacji opieramy na modelu SaaS, co oznacza, że klienci nie muszą instalować oprogramowania na swoich serwerach. Dzięki temu oszczędza się czas i środki, ponieważ zapewniamy najlepsze serwery i wsparcie doświadczonego zespołu IT. Do korzystania z naszych dedykowanych rozwiązań wystarczy komputer (osobisty, laptop, tablet, smartfon), dostęp do Internetu i zaktualizowana przeglądarka internetowa.

Zapraszamy na nasze portale, sprawdź z kim do tej pory współpracowaliśmy :

www.rstat.pl;
biostat.com.pl;
medfile.pl.

Dawid Pastor
dpastor@biostat.com.pl
tel. 731 030 629

Słowa kluczowe: Aplikace www, aplikacje webowe, tworzenie portali www, programowanie, aplikacje internetowe, aplikacje mobilne, dedykowane oprogramowanie, aplikacje mobilne, platformy sprzedażowe, analizy danych
Realizacje
WWW (6)
Pracownicy
 • Rafał Piszczek
  Rafał Piszczek

  Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria, ukończył także Filologię Angielską. Od kilkunastu lat współpracuje z kluczowymi światowymi koncernami farmaceutycznymi w zakresie zarządzania programami badawczymi oraz wdrażania rozwiązań IT. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowo-badawczych z zakresu zastosowania data mining/metod ilościowych w analizach marketingowych oraz branży farmaceutycznej. Doświadczenie naukowe zdobywał m.in. jako pracownik Katedry Ekonometrii (2002-2012) realizując w tym czasie także kilkaset projektów badawczych i biznesowych w BioStat. Pomysłodawca i twórca innowacyjnych aplikacji służących do zarządzania badaniami oraz prowadzenia rejestrów medycznych (m.in. eCrf.biz.pl, cati-system.pl, Medfile.pl). W roku 2012 został uhonorowany tytułem Człowieka Roku w kategorii Biznes w Rybniku. W BioStat odpowiada obecnie za długofalową strategię rozwoju spółki oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

 • Dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek
  Dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek

  Dr inż. matematyki AGH w Krakowie (Wydział Matematyki Stosowanej), ponadto absolwentka Filologii Angielskiej. W latach 2003-2012 pracownik naukowy i dydaktyczny w Instytucie Matematyki Politechniki Śląskiej. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz uczestnik licznych konferencji krajowych i zagranicznych. Od ponad dekady zdobywa doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu projektami badawczymi z zakresu badań rynku i opinii, badań marketingowych, ewaluacji. Kierownik lub członek zespołu badawczego w ponad 200 projektach. W BioStat odpowiada za zarządzanie i koordynowanie projektów oraz wspomaga działania rozwoju spółki. Specjalizuje się w komercjalizacji wiedzy naukowej w praktyce biznesowej oraz transferze innowacji z sektora nauki do biznesu.

 • Szymon Błąkała
  Szymon Błąkała

  Programista, Project Manager. Autor niezliczonych aplikacji internetowych w zakresie zarządzania procesami biznesowymi. Doświadczenie zdobywał realizując ponadprzeciętne projekty, wymagające stosowania nowatorskich technologi, nie spotkanych wcześniej na polskim rynku. Technologie w jakich się specjalizuje to przede wszystkim PHP, różnorodne systemy bazodanowe, HTML5/Javascript oraz Nodejs.

 • Dr Marian Płaszczyca
  Dr Marian Płaszczyca

  Head of Statistics and IT. Absolwent kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, doktor nauk biologicznych. Wieloletni pracownik Polskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu Sztokholmskiego oraz autor publikacji naukowo-badawczych z dziedziny fizjologii roślin, inżynierii genetycznej i bioinformatyki. Od 2012 roku odpowiedzialny w BioStat za rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej, ze szczególnym uwzględnieniem oprogramowania badawczego eCRF.biz.pl™ oraz CATI-SYSTEM™. Współautor wielu raportów i opracowań z badań obserwacyjnych dla wiodących ośrodków akademickich oraz rynku firm farmaceutycznych i technologii medycznej. W obszar zainteresowań zawodowych Mariana wchodzą: optymalizacja informatycznego wsparcia badań, automatyzacja zadań, wdrażanie technologii open-source stosowanych w świecie naukowym w codziennej praktyce biznesowej. Pasjonat poszukiwania innowacyjnych rozwiązań informatycznych w statystyce.

 • Rafał Nowak
  Rafał Nowak

  Starszy Programista. Autor specjalistycznych oprogramowań w branżach : handlowych, produkcyjnych, budowlanych, farmaceutycznych i badawczych. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie programowania oraz elektroniki przemysłowej. Autor rozwiązań hardwarowych w dziedzinie wizualizacji procesów technologicznych.

 • Mateusz Tokarczyk
  Mateusz Tokarczyk

  Autor graficznych projektów kilkudziesięciu stron internetowych, rysunków i obrazów, a także twórca materiałów reklamowych BioStat. Doświadczenie zdobywał w projekcie "WEBmaster i PROgramista aplikacji webowych - specjaliści ICT" oraz pracując na stanowisku grafika. Odpowiedzialny za graficzne elementy wizerunku firmy i powiązane sprawy techniczne. Twórca rozwiązań wizualnych stron internetowych oraz materiałów reklamowych dotyczących produktów firmy, m. in. oprogramowania medfile.

 • Dariusz Majchrzak
  Dariusz Majchrzak

  Specjalista ICT w zakresie programowania aplikacji webowych i webmasteringu. Twórca i współtwórca licznych narzędzi wykorzystywanych w statystycznych analizach ilościowych. Współtwórca, koder i opiekun stron internetowych poświęconych statystyce. Darek jest autorem kilku aplikacji wspomagających pracę analityków w BioStat. Zaprogramował kilka kalkulatorów statystycznych wykorzystywanych do naukowo-badawczych analiz społeczno-ekonomicznych dostępnych dla internautów. Jego atutem jest znajomość wielu interaktywnych bibliotek programistycznych, wspomagających prace nad stronami internetowymi także w wydaniu mobilnym.

 • Paweł Lisowicz
  Paweł Lisowicz

  Absolwent kierunku informatyka ze specjalizacją inżynieria oprogramowania i bazy danych w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Współautor kalkulatora statystycznego dla naukowo-badawczych analiz społeczno-ekonomicznych oraz marketingowych. Ukończył również kwalifikacyjny kurs "WEBmaster i PROgramista aplikacji webowych - specjaliści ICT". W BioStat Paweł odpowiada za wsparcie infrastruktury komunikacyjnej dla technologii ankietowej Voip, przygotowywanie, obróbkę/montaż nagrań audio oraz video, wdrażanie innowacyjnych technologii usprawniających funkcjonowanie, zapewnienie poprawnej konfiguracji sieci internetowej oraz oprogramowania komputerowego. Jest także odpowiedzialny za serwisowanie sprzętu.

 • Dr Monika Kurpanik
  Dr Monika Kurpanik

  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, doktor nauk o Ziemi w zakresie geografii społecznej. Jest autorką kilkunastu artykułów naukowych i współautorem publikacji książkowej. Jej zainteresowania badawcze związane są z percepcją szeroko rozumianego otoczenia społeczno-gospodarczego, co chętnie przekłada na badania związane z postrzeganiem wizerunku/środowiska/produktu. W BioStat odpowiedzialna jest za kierowanie badaniami z zakresu społeczno-ekonomicznego oraz ewaluacje programów unijnych. Koordynowała liczne projekty badawcze związane z tematyką społeczną, zajmując się całościową realizacją projektu, tj. opracowaniem koncepcji badań, analizą zebranego materiału i tworzeniem raportów końcowych. Monika jest także doświadczonym moderatorem badań jakościowych. W dotychczasowej pracy, nabyła umiejętność zarządzania projektami badawczymi o zróżnicowanej tematyce i skierowanych zarówno do klientów instytucjonalnych jak i biznesowych.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • eCRF - elektroniczny Case Report Form BioStat
  eCRF - elektroniczny Case Report Form BioStat

  Elektroniczny system obsługi programów badawczych eCRF którego jesteśmy autorem.

 • Sala fokusowa Fokus
  Sala fokusowa Fokus

  Oferujemy usługi kompleksowego przeprowadzania projektów FGI w sali fokusowej przystosowanej w profesjonalny sposób do badań marketingowych oraz szerzej - do badań opinii. Dajemy gwarancję jakości na wszystkich etapach realizacji badania FGI, począwszy od wynajmu sali i rekrutacji uczestników, przez sformułowanie scenariusza, aż po moderowanie dyskusji, transkrypcję wywiadu i analizę wyników.

 • Cati System Cati

  Proponujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w przygotowaniu i realizacji projektów badawczych wykonywanych techniką badań telefonicznych (CATI - Computer Assisted Telephone Interviewing) z wykorzystaniem naszego Studia CATI. Oferujemy kompleksową obsługe projektów począwszy od fazy tworzenia scenariusza badania, poprzez dobór grupy docelowej i przeprowadzenie wywiadów z użyciem opracowanego kwestionariusza, aż po raport wynikowy zawierający zaawansowane analizy zebranych danych. BioStat dysponuje własnym studiem do realizacji badań CATI, mieszczącym się w siedzibie firmy w Rybniku, co umożliwia koordynatorowi i kierownikom projektów możliwość kontroli jakości prowadzonych wywiadów.

Osiągnięcia
 • Nagroda "Człowiek Roku" w kategorii Biznes (marzec 2012)

  Prezes Spółki, otrzymał nagrodę "Człowiek Roku w Kategorii Biznes" w Rybniku. Nagroda przyznawana jest co roku przez lokalną społeczność dla innowacyjnych firm naszego regionu.

Aktualności
 • Programista PHP poszukiwany ! (maj 2016)

  Otwieramy rekrutację do naszego teamu !
  Więcej na : http://www.biostat.com.pl/praca-informatyk.php

Warunki współpracy
 • Zaproś nas na spotkanie - wybierz czas i miejsce lub od razu wyślij do nas brief. Przygotujemy dla Ciebie wycenę w 24h. Pomożemy wdrożyć i przeszkolić personel.

Zakres działania
 • Programiści, front i back-end developer, agencje interaktywne z Rybnika

  Programista, back-end developer, front-end developer, projektant

 • Usługi graficzne i multimedialne z Rybnika

  Usługi graficzne, animacja, wizualizacje budynków, multimedia, usługi multimedialne, wizualizacje 3d, wizualizacje wnętrz, grafika, projektowanie wnętrz

 • Agencje badania rynku z Rybnika

  , ankieta telefoniczna, ankiety elektroniczne, badanie telefoniczne, badania telefoniczne, badania rynkowe, ankiety internetowe, ankiety telefoniczne, badania marketingowe, badania internetowe, usługi badania rynku

 • Bazy danych z Rybnika

  Ochrona baz danych, tworzenie baz danych, administrator baz danych, obsługa baz danych, projektowanie baz danych

 • Konsultanci IT z Rybnika

  Audyt bezpieczeństwa it, doradztwo it, audyt bezpieczeństwa sieci, audyt oprogramowania, audyt it, audyt bezpieczeństwa informacji, doradztwo informatyczne, audyt informatyczny

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (10)
 • Sklep internetowy

  Panie Łukaszu, w swoim portfolio mamy bardzo podobny system. Proponujemy kompleksowe wykonanie projektu - od projektu graficznego poprzez kodowanie a na wdrożeniu kończąc. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, nasze oprogramowanie jest dedykowane. Zapraszamy do kontaktu. www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  7500 zł
  za całość
 • Aplikacja mobilna dla iOS i Android

  Szanowni Państwo, specjalizujemy się w aplikacjach mobilnych i webowych dla branży medycznej i farmaceutycznej. Mamy 12 lat doświadczenia. Na podstawie powyższego opisu, trudno dokonać precyzyjnej wyceny. Wycena szacunkowo to około 12 - 14 tyś zł. Projekt realizujemy w całości - od projektowania graficznego, poprzez programowanie a na wdrożeniu kończąc. Zapraszam do kontaktu www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  12000 zł
  za całość
 • Aplikacja na androida

  Panie Piotrze, czas realizacji zamówienia to miesiąc kalendarzowy. Oczywiście nasze projekty są dedykowane - nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Stworzyliśmy już aplikacje do odczytywania kodów kreskowych. Projekt realizujemy kompleksowo - od projektowania graficznego poprzez programowanie a na testach kończąc. Zapraszamy do kontaktu. www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  4000 zł
  za całość
 • Zlecę budowę portalu jak Ceneo

  Panie Robercie, wszystko będzie zależało od integracji z zewnętrznymi systemami - biorąc pod uwagę te informacje nie możemy dokonać dokładnej wyceny tewww.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  14000 zł
  za całość
 • serwis z ogłoszeniami

  Panie Danielu, jakiś czas temu wykonywaliśmy podobny serwis. Oczywiście nasze projekty są dedykowane - nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Z przyjemnością podejmiemy się zadania zaprojektowania i dostosowania systemu pod Pana potrzeby. Projekt realizujemy kompleksowo - od projektowania graficznego poprzez programowanie a na testach kończąc. Zapraszamy do kontaktu. www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  12000 zł
  za całość
 • Stworzenie sklepu pod suplementy/odżywki

  Panie Konradzie, czas realizacji zamówienia to około 2 tygodnie. Oczywiście nasze projekty są dedykowane - nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Z przyjemnością podejmiemy się zadania zaprojektowania i dostosowania systemu pod Pana potrzeby. Projekt realizujemy kompleksowo - od projektowania graficznego poprzez programowanie a na testach kończąc. Zapraszamy do kontaktu. www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  6000 zł
  za całość
 • Stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego - 40+ tys produktow

  Panie Marcinie, z chęcią podejmiemy się zlecenia. Kluczowym elementem projektu, będzie stworzenie specyfikacji systemu. Oczywiście nasze projekty są dedykowane - nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Z przyjemnością podejmiemy się zadania zaprojektowania i dostosowania systemu pod Pana potrzeby. Projekt realizujemy kompleksowo - od projektowania graficznego poprzez programowanie a na testach kończąc. Zapraszamy do kontaktu. www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  18000 zł
  za całość
 • strona internetowa

  Panie Marcinie, responsywne strony internetowe, które odpowiadają Pana oczekiwaniom. Oczywiście nasze projekty są dedykowane - nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Z przyjemnością podejmiemy się zadania zaprojektowania i dostosowania systemu pod Pana potrzeby. Projekt realizujemy kompleksowo - od projektowania graficznego poprzez programowanie a na testach kończąc. Zapraszamy do kontaktu. www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  6000 zł
  za całość
 • APLIKACJA CHECK LIST

  Panie Robercie,mamy w swoim portfolio zarówno aplikacje mobilne jak i webowe systemy, które odpowiadają Pana oczekiwaniom. Oczywiście nasze projekty są dedykowane - nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Z przyjemnością podejmiemy się zadania zaprojektowania i dostosowania systemu pod Pana potrzeby. Projekt realizujemy kompleksowo - od projektowania graficznego poprzez programowanie a na testach kończąc. Zapraszamy do kontaktu. www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  8000 zł
  za całość
 • stworzenie podstawowej platformy e-learningu na potrzeby British Plus

  Panie Radosławie, posiadamy kilka rozwiązań, które funkcjonalnie są zbliżone do wymienionych przez pana aplikacji. Z przyjemnością podejmiemy się zadania zaprojektowania i dostosowania systemu pod Pana potrzeby. Projekt realizujemy kompleksowo - od projektowania graficznego poprzez programowanie a na testach kończąc. Zapraszamy do kontaktu. www.rstat.pl Dawid Pastor, dpastor@biostat.com.pl, 731030629

  19000 zł
  za całość