Adam Jurewicz

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Adam Jurewicz
Adam Jurewicz
Telefon:
662XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Marusarzówny 3, 46
80-288

Gdańsk

Posiadam umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie zbliżonym do ojczystego.

Słowa kluczowe: Tłumaczenia obcy, tłumaczenia język obcy, tłumacz przysięgły języka obcego, tłumaczenia przysięgłe obcy, tłumacz języka obcego
Edukacja
 • Business Academy Aarhus (sierpień 2017 - obecnie)

  Environmental Management - licencjackie

 • V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego (wrzesień 2014 - kwiecień 2017)

  Biologiczno-chemiczny z wykładowym angielskim - średnie

Dyplomy i certyfikaty
Osiągnięcia
 • Zwycięzca zawodów mówców Speakers Corner (marzec 2017)

  Zwycięstwo w Speakers Corner organizowanym przez V Liceum Ogólnokształcące. Uczestnicy prowadzili prezentacje w języku angielskim w stylu TED. Zostałem wybrany przez większość publiczności w głosowaniu.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (8)
 • tłumaczenie na język angielski tekstu popularnonaukowego

  Dzień dobry, bardzo chętnie zająłbym się Pani zleceniem. Uczę się języka angielskiego od 15 lat i posiadam certyfikat CAE. Dbam cały czas, by utrzymać wysoki poziom swojego angielskiego, ponadto z pewnością operuję odpowiednim słownictwem, gdyż w liceum byłem na kierunku biologiczno-chemicznym z wykładowym językiem angielskim. Uprzedzam, że nie jestem w stanie wystawić żadnego rachunku, gdyż jestem studentem i zajmuję się tłumaczeniem amatorsko. Byłbym wdzięczny za przysłanie mi wspomnianych dwóch zdań, by mogła Pani zdecydować, czy zechce Pani ze mną współpracować. Pozdrawiam.

  120 zł
  za całość
 • Tlumaczenie na angielski

  Dzień dobry, z chęcią zająłbym się Pani zleceniem. Uczę się języka angielskiego od 15 lat i posiadam certyfikat CAE. Dbam cały czas, by utrzymać wysoki poziom swojego angielskiego i na pewno ucieszyłbym się, gdybym go wykorzystać do współpracy z Panią. Uprzedzam, że nie jestem w stanie wystawić żadnego rachunku, gdyż jestem studentem i zajmuję się tłumaczeniem amatorsko. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

  14 zł
  za strona A4
 • tłumaczenia - angielski

  Dzień dobry, z chęcią zająłbym się Państwa zleceniem. Uczę się języka angielskiego od 15 lat i posiadam certyfikat CAE. Jestem ponadto zapalonym czytelnikiem i mam pojęcie jak powinien wyglądać tekst "książkowy". Nie prowadziłem własnej działalności profesjonalnie, ale niejednokrotnie zajmowałem się tłumaczeniem oraz korektą tekstów. Uprzedzam, że nie jestem w stanie wystawić żadnego rachunku, gdyż jestem studentem i zajmuję się tłumaczeniem amatorsko. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

  16 zł
  za strona A4
 • Zlecę tłumaczenia

  Dzień dobry, z chęcią zająłbym się Państwa zleceniem. Uczę się języka angielskiego od 15 lat i posiadam certyfikat CAE. Dbam cały czas, by utrzymać wysoki poziom swojego angielskiego i na pewno poważnie bym podszedł do współpracy z Państwem. Uprzedzam, że nie jestem w stanie wystawić żadnego rachunku, gdyż jestem studentem i zajmuję się tłumaczeniem amatorsko. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

  14 zł
  za strona A4
 • Tlumaczenie ksiazek

  Dzień dobry, a chęcią zająłbym się Pani zleceniem. Uczę się języka angielskiego od 15 lat i posiadam certyfikat CAE. Jestem ponadto zapalonym czytelnikiem i mam pojęcie jak powinien wyglądać tekst "książkowy". Uprzedzam, że podana cena dotyczy jednej ukończonej książki oraz że nie jestem w stanie wystawić żadnego rachunku, gdyż jestem studentem i zajmuję się tłumaczeniem amatorsko. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

  450 zł
  za całość
 • Pisarz szuka tłumaczenie opowieści - angielski na polski

  Dzień dobry, nie jestem co prawda kobietą, ale chciałbym zająć się Pańskim zleceniem. Moje umiejętności językowe stoją na bardzo wysokim poziomie, język polski znam doskonale dzięki mojej mamie - polonistce oraz wielu przeczytanym książkom i napisanym tekstom, z kolei angielskiego uczę się już 15 lat, mogę stwierdzić, że jest dla mnie niczym drugi ojczysty język. Zapraszam do kontaktu, bardzo chętnie bym się tym zajął.

  9 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie artykułów na portal internetowy

  Dzień dobry, jestem zainteresowany Państwa zleceniem. Ukończyłem edukację w V Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, jednym z najlepszych trójmiejskich liceów. Wszelkie formy pisemne są dla mnie przyjemnością, a przez pewien czas pisałem własne felietony. Jestem synem polonistki, więc od urodzenia miałem okazję poznawać zawiłości języka polskiego. Zapraszam do kontaktu, mój email to Adammax912@wp.pl. Pozdrawiam.

  7 zł
  za całość
 • Zlecę tłumaczenie tekstu z polskiego na angielski

  Dzień dobry, chciałbym zająć się Państwa zleceniem. Języka angielskiego uczę się od 15 lat, zdałem egzamin CAE na poziomie B i dbam o to, by regularnie się nim posługiwać. Z języka polskiego nie posiadam żadnych osiągnięć, ale posługuję się nim doskonale. Zapraszam do kontaktu, mój email to Adammax912@wp.pl. Pozdrawiam.

  100 zł
  za całość