A. Kn.

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
A. Kn.
A. Kn.
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witam, copywritingiem zajmuję się od ponad 10 lat. Posiadam  doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. .

Słowa kluczowe: Copywriting, redagowanie tekstów, pisanie tekstów, usługi copywriting
Zakres działania
 • SEO copywriterzy i redaktorzy artykułów

  Artykuły redagowanie, redagowanie artykułów, artykuły, pisanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów

 • Copywriterzy

  Teksty reklamowe, copywriter, tworzenie tekstów www, redagowanie tekstu, copywriting, , skuteczne teksty reklamowe

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (7)
 • Pisanie artykułów na portal internetowy

  Dzień dobry, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły z podanej tematyki. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Napisanie artykułów o tematyce danych osobowych

  Dzień dobry, o ile zlecenie jest jeszcze aktualne to z chęcią podejmę się jego wykonania. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły z podanej tematyki. Proponuję 6 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę pisanie artykułów, tematyka - inwestowanie.

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły z podanej tematyki. Proponuję 9 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  9 zł
  za 1000 znaków
 • Blog | branża księgowa wymagająca specjalistycznej wiedzy

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Przez ponad rok współpracowałam z biurem rachunkowym w zakresie pisania tekstów. Na e-maila mogę przesłać przykładowy tekst, który napisałam. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • pisanie artykułów na bloga

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły, które napisałam. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  Do negocjacji
 • Wysokiej jakości teksty na bloga tematyka finansowanie firm

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły. Proponuję 6 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter, pisanie artykułów do portalu, tylko faktura VAT

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły, które udało mi się napisać. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  Do negocjacji