A. Kn.

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
A. Kn.
A. Kn.
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Witam, copywritingiem zajmuję się od ponad 10 lat. Posiadam  doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. .

Słowa kluczowe: Copywriting, redagowanie tekstów, pisanie tekstów, usługi copywriting
Zakres działania
 • SEO copywriterzy i redaktorzy artykułów

  Pomoc w pisaniu artykułów, pisanie artykułów, artykuły redagowanie, artykuły, redagowanie artykułów

 • Copywriterzy

  Copywriting, teksty reklamowe, copywriter, redagowanie tekstu, tworzenie tekstów www, , skuteczne teksty reklamowe

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (9)
 • Pisanie artykułów

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Temat znajomy, pracowałam w Biurze Nieruchomości. Na e-maila mogę przesłać próbki tekstów. Proponuję 6 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Artyluły opisujaće choroby

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Zajmowałam się już wykonaniem podobnego zlecenia. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Stałe zlecenie na pisanie artykułów na portal internetowy.

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły. Proponuję 6 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Redaktorzy do portalu - stała współpraca

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły . Kontakt: finanse25@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta

  Do negocjacji
 • Wykononie opisu zabytków Krakowa

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Jakiś czas temu opisywałam zabytki Rybnika. Na e-maila mogę przesłać przykładowe opisy. Proponuję 5,50 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta

  5,50 zł
  za 1000 znaków
 • Szukam copywritera do tekstów z branży małego AGD

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Wykonywałam już podobne zlecenie. Na e-maila mogę przesłać przykładowe opisy AGD, które wykonałam. Proponuję 6 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  6 zł
  za 1000 znaków
 • Artykuły finansowe

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły. Tematyka finansowa jest mi bardzo dobrze znana. Jestem byłym pracownikiem banku, pracowałam też w ubezpieczeniach. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  Do negocjacji
 • Teksty o branży medycznej

  Dzień dobry, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły, które napisałam. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie tekstów na stronę. Tematyka około prawnicza. Stałe zlecenie.

  Witam, jestem zainteresowana zleceniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w redagowaniu różnego rodzaju tekstów o szerokim zakresie tematycznym. Na e-maila mogę przesłać przykładowe artykuły, które udało mi się napisać. Proponuję 7 zł netto za 1000zzs. Kontakt: artykuliki@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Arleta.

  7 zł
  za 1000 znaków