Sprzedaż - trawniki w rolkach trawa rolowana z rolki Wrocław

(864733)

Wrocław

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii zakładanie trawnika z Wrocławia

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

 

 

Dostępne dwa wymiary rolek:
61 cm x 175 cm oraz 41 cm x 247 cm
Przeciętna waga rolki - 25 kg (zależy od wilgotności)
1 paleta = max 50 m2

Jako profesjonaliści w tej dziedzinie zapewnimy Państwu zdrowe i soczyście zielone kobierce w mgnieniu oka. Przywieziemy Państwu (lub odbierzecie Państwo sami) gotowy, dwuletni trawnik w rolkach, wyhodowany z mieszanki kanadyjskich nasion, gotowy do rozłożenia tego samego dnia. Trawnik tego rodzaju można zakładać praktycznie przez cały rok (oprócz czasu gdy gleba jest zmarznięta)i na rozmaitych powierzchniach. Wymagania glebowe są minimalne, przygotowanie proste, a samo rozłożenie także nieskomplikowane.W razie potrzeby udzielimy szczegółowych porad i załączymy ulotkę z instrukcjami. Trawnik z GRASSLAND FARMS jest niezwykle wytrzymały w eksploatacji i nadaje się tak do celów zdobniczych, jak i rekreacyjno-sportowych oraz specjalistycznych (umocnienia wałów, tarasy, nasypy, itp.). Odpowiednio pielęgnowany przetrwa wiele długich lat.

UNIWERSALNA

Inaczej zwany trawnikiem ozdobno - rekreacyjnym. Jak sama nazwa mówi stosuje się go w celu zazieleniania terenów zarówno w celach estetycznych i funkcjonalnych. Trawniki uniwersalne powinny charakteryzować się wysoką odpornością na zadeptywanie oraz czasowo występujące niekorzystne warunki klimatyczne. Innymi właściwościami tego rodzaju trawników jest gęsta i zbita darń, soczysty zielony kolor oraz zdolność do równomiernego odrastania po koszeniu.
Skład :
Wiechlina łąkowa - Kentucky Bluegrass
Życica trwała Top Gun Perennial Ryegrass

KRAJOBRAZOWA

Trawnik krajobrazowy to mieszanka niewymagających gatunków i odmian traw do ekstensywnego użytkowania.
Szczególnie polecana jest do zastosowań przy budowie dróg - pasy zieleni i wzmacnianie skarp, powierzchni
rekultywowanych i zagrożonych erozją. Ma szerokie zastosowanie w miejscach niewymagających intensywnej pielęgnacji.
Skład : wiechlina łąkowa,życica trwała,kostrzewa czerwona

SPORTOWA

Bardzo gęsty trawnik z mieszanki wysokiej jakości, specjalnie dobranych odmian. Uprawiany na odpowiednio przygotowanym, przepuszczalnym dla wody podłożu piaszczystym. Przeznaczony do bardzo intensywnego użytkowania z bardzo dużą zdolnością do regeneracji.
Skład : życica trwała , wiechlina łąkowa