CV profesjonalne pisanie CV Zdobądź pracę z zespołem Twoje CV !

(85569)

Katowice

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii redagowanie CV i listów motywacyjnych z Katowic

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

- Szukasz pracy?
- Codziennie wysyłasz CV?
- Pracodawcy nie dzwonią do Ciebie, mimo że spełniasz wymogi stawiane w ofercie?

Jeśli od kilku tygodniu lub miesięcy codziennie odwiedzasz portale z ofertami pracy, a Twój telefon ciągle milczy, masz prawo czuć się rozgoryczony.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego nikt nie odpowiada na twoją ofertę? Czemu tylko 1 na 10 pracodawców oddzwania z zaproszeniem na rozmowę?

Wiesz jaką drogę przechodzi CV? W pierwszej kolejności twoja oferta trafia do skrzynki mailowej, wraz z innymi ofertami. Na jedno stanowisko (jeśli nie jest to stanowisko specjalistyczne) np. przedstawiciel handlowy czy asystentka – zostaje wysłanych od 500 – 900 CV.

Skrzynki nie przeglądają prezesi – ale często asystentki, sekretarki, ew. ktoś z działu kadr. Jeśli firma zatrudnia HR-owca - to on się tym zajmuje. Jeśli rekrutację prowadzi firma z zewnątrz – trafiasz do jeszcze większej bazy prosto w szpony osób odpowiedzialnych za dokonanie selekcji. I wtedy najczęściej odpadasz. Sprawdzanie CV to dla tych ludzi chleb powszedni, rutyna. W pierwszej kolejności obejrzane zostanie zdjęcie, potem studia, ew. doświadczenie zawodowe. Nie licz na to, że ktoś czyta gdzie mieszkasz, jakie masz zainteresowania, jakie ukończyłeś kursy. Na twoje CV zostanie poświęcone kilkanaście - kilkadziesiąt sekund, a jeśli graficznie będzie nudne – być może nawet mniej.

Aby przyciągnąć uwagę, twoje CV musi się wyróżniać.

Jeśli nie chwalisz się dyplomem z Oxfordu lub biegłą znajomością 5 języków – musisz postawić na coś innego.

A może wzór z internetu?

Jeśli postawiłeś na CV wg wzoru z Internetu – jesteś przegrany od razu. Rekrutujący znają je na pamięć – a wraz z Twoim, do firmy zostanie przysłanych pewnie ok. 50 identycznych. Jeśli każdy w nim piszę, że jest twórczą i kreatywną osobą – nie dziw się że cała 50-tka wpadnie do niszczarki. Dla rekrutującego to kłamstwo, bo jeśli CV jest wykonane na bazie wzoru – nawet mocno zmienionego – świadczy to o braku tych cech.

I tu się zaczyna nasza rola!

 Twoje CV będzie dobre niezależnie od tego kim jesteś, jakie ukończyłeś szkoły i jakie masz doświadczenie zawodowe.
Odpowiednie ujęcie tematu, poruszenie cech twojej osobowości oraz umiejętności – wyróżni cię na tyle, aby nie zostać pominiętym.

Nie musisz umieć pisać fenomenalnego CV. Jeśli rekrutujący to profesjonaliści – ty też powinieneś mieć równe szanse z profesjonalnym CV, chyba że chcesz czekać na posadę parę lat. Dlatego ważne jest by w to zainwestować. Mnóstwo ciekawych i wspaniałych ludzi odpada w procesie rekrutacji, nie będąc nawet zapraszanymi na rozmowę. Są oceniani i skreślani przez kawałek papieru – który wcale o niczym nie świadczy. Ale niestety, takie są realia. Dlatego zaufaj nam tak jak zaufali inni – i podeślij nam swoje stare CV wraz ze zdjęciem. Dopracujemy i doszlifujemy je tak, że każdy rekrutujący zwróci na nie uwagę, a telefon w końcu zacznie dzwonić.
Nie gwarantujemy Ci pracy – ale pomożemy ci w zdobyciu takiego CV, które wśród innych będzie błyszczeć.
To nie zapewni ci sukcesu – ale zbliży do możliwości pokazania się na żywo – a wtedy na pewno udowodnisz ile jesteś wart.

Jak wygląda procedura wykonywania CV?

 TY:

- Piszesz maila ze wszystkimi pytaniami jakie ci się nasuwają. Jeśli nie masz pytań – po prostu informujesz, że masz zamiar skorzystać z usługi.

- Przesyłasz 33,00 zł na podane przez nas konto. Po zaksięgowaniu wpłaty wiemy, że czas zacząć pracę nad twoim CV.

- Jednocześnie odsyłasz nam formularz jaki dla ciebie przygotowaliśmy. W formularzu będzie miejsce na twojego maila, ew. dane na jakich nam zależy. Dodatkowo będziemy potrzebować twojego zdjęcia, jeśli chcesz aby grafik przygotował je w profesjonalny sposób. W formularzu wypełnisz tylko te rubryki jakie uważasz za słuszne. Jeśli chcesz – możesz podać inne dane osobowe. Przygotujemy CV dla Jana Kowalskiego z ul. Jasnej – a te elementy, których nie chcesz pokazywać uzupełnisz potem sam. To oczywiście twoja własna wola – od nas możesz liczyć na 100% dyskrecję – chociaż wg nas, nie ma się czego wstydzić. To nie praca magisterska :) W ankiecie odpowiesz również na kilka pytań, które pozwolą nam lepiej sprecyzować twoje CV. Np. czy starasz się o pracę na konkretnym stanowisku czy będziesz wysyłać CV do różnych firm (np. na doradcę klienta, przedstawiciela, sprzedawcę). Ważne jest też abyś przesłał nam swoje „stare” CV jeśli takie masz.

adres który ci potrzebny to :   twoje.cv@interia.pl


MY:

- W ciągu 3 dni roboczych odeślemy twoje CV na podanego przez ciebie maila. Jeśli zależy ci na ekspresowej wysyłce – daj znać. Wszystko jest kwestią dogadania się. Jeśli akurat będziemy dysponować czasem – zrobimy je szybciej i na pewno nie będziesz z tego tytułu musiał niczego dopłacać. Jeśli boisz się, że przelew będzie wędrował 2 dni, a ty w tym czasie już potrzebujesz CV – zaczniemy pracę wcześniej. Wystarczy, że prześlesz potwierdzenie.

- Plik przygotowany będzie w tradycyjnym formacie .doc oraz w wersji PDF. Będziesz mógł sam zadecydować w jakim formacie przesłać go pracodawcy.

- Do naszego CV dołączony zostanie poradnik w wersji elektronicznej. Napisz o jakie stanowisko się ubiegasz – prześlemy rady na co będzie zwracał uwagę twój pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

A po wszystkim (dobrowolnie) :)

- Poleć nas znajomym i daj znać jak Ci poszło :) Nic tak nie cieszy jak informacja, że kolejna osoba zdobyła wymarzone stanowisko pracy.


Jeśli jesteś zdecydowany - kliknij KUP TERAZ lub napisz maila - skontaktujemy się z Tobą od razu.

Zespół Twoje CV.