Legionowo laser IPL , laserowe usuwanie owłosienia, fotoodmładzanie

(815701)

Legionowo

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii depilacja i woskowanie

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

 

Zabiegi laserem IPL-usuwanie owłosienia depilacja / epilacja , zamykanie naczyniek, fotoodmładzanie Legionowo
 
SALON MODERN LOOK Oferujemy zabiegi najnowszym laserem IPL (Intense Pulse Light). Tylko 89 zł 1 zabieg
W naszym gabinecie zabiegi wykonują zarówno Panie jak i Panowie, a umiejętności i uprawnienia do wykonywania zabiegów są potwierdzone Medycznym Certyfikatem dopuszczającym do wykonywania zabiegów IPL. Gwarantujemy dyskrecję oraz profesjonalne podejście do każdego klienta.
Lasery IPL są obecnie jedną z najbardziej nowoczesnych i najszybciej rozwijających się technologii zastosowanych w kosmetyce.
Działanie lasera IPL jest bardzo uniwersalne, ponieważ wybiórczo usuwa on włosy, naczynia, przebarwienia lub pobudza produkcję kolagenu.
Terapia laserem IPL w sposób efektywny poprawia wygląd skóry, a ze względu na swoją bezinwazyjność, nie wpływa na codzienne życie pacjenta.
Zabiegi laserem IPL:
- Fotoepilacja - usuwanie owłosienia
Światło absorbowane jest przez mieszki włosowe. W wyniku tej absorpcji w mieszkach wzrasta temperatura i dochodzi do ich zniszczenia.
- Zamykanie naczyniek
Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda. Zostają same suche elementy naczynia, czyli jego ścianki, które zapadają się i są wchłaniane, przez co zanikają.
- Niwelowanie przebarwień
Światło urządzenia IPL wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie.
- Fotoodmładzanie - redukcja zmarszczek
Fotoodmładzanie skóry łączy w sobie usuwanie zmian naczyniowych, zaburzeń pigmentacyjnych oraz pobudzanie regeneracji i odbudowy kolagenu, co powoduje wygładzenie skóry twarzy, likwidację drobnych zmarszczek, zwężenie porów i ogólną poprawę faktury skóry.
- Leczenie trądziku pospolitego i trądziku różowatego
Światło IPL niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku.
Zapraszamy!
SALON MODERN LOOK
Ul. Juliusza Słowackiego 37/U1
05-120 Legionowo
224283473