Witam Serdecznie
- Firma F.H.U. „BLASK” proponuję Państwu usługę polerowania lamp samochodowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w praniu tapicerek samochodowych, polerowaniu lakieru oraz kompleksowym przygotowaniem auta do sprzedaży.
- Na tej aukcji proponujemy Państwu usługę polerowania przednich lamp. Za pomocą specjalnych środków chemicznych oraz polerowaniu mechanicznemu przywrócimy błysk twoim lampom. Jeśli twoje lampy są matowe, porysowane, słabo święcą to dobrze trafiłeś. Dzięki nam odzyskają one świeżość i poprawi się widoczność na drodze.
- Istnieje możliwość wykonania usługi u klienta w domu. Potrzebny będzie prąd i woda – nic więcej. Czas polerowania średniej wielkości lampy np. VW Passat to ok. 1,5 godz. Swoje usługi wykonujemy w najwyższej jakości oraz czystości. Polerujemy lampy dla komisów samochodowych, gdyż większość sprowadzonych aut z za zachodniej granicy jeździ po autostradach co sprzyja matowieniu. Po co wymieniać lampy na nowe lub kupować jakieś chińskie zamienniki skoro można je spolerować i powróci wygląd jak nowych. Poniższe zdjęcia przedstawiają lampy polerowane przed i po w samochodzie RAV 4.
- Naszą ofertę kierujemy do firm oraz osób prywatnych.
- Wystawiamy FV (23%)
- Terminy ustalamy indywidualnie.
- Możemy pochwalić się współpracą z większością komisów w Żyrardowie, Grodzisku Mazowieckim oraz Milanówku. Współpracą z firmami spedycyjnymi, gdzie matowienie lamp jest częstę.
- Na innych naszych aukcjach znajdziecie Państwo oferty :
- CZYSZCZENIE I KONSERWACJA MEBLI SKÓRZANYCH;
- SPRZĄTANIE MIESZKAŃ PO REMONTACH ;
- POLEROWANIE KAROSERII;
- PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ
- PRANIA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ;
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :
TEL; 500-539-766
@ : blask-serwissprzatajacy@o2.pl
Dla zainteresowanych firm szczegółowy cennik wysyłamy drogą e-mail.