NAPRAWA WYMIANA MONTAŻ WYŚWIETLACZA LICZNIKA AUDI VW PASSAT B5 GOLF IV

(742981)

Kraków

Zobacz podobne usługi

Usługi warsztatowe (166 usług)

Zobacz aktualne usługi

Podgląd

Witaj

Jeśli jesteś na tej aukcji to pewnie masz problem jak tysiące innych ludzi w Polsce i na całym świecie ze swoim autem.A dokładnie mówiąc z wyświetlaczem komputera pokładowego zwanego z języka niemieckiego fisem.

 

 

 

Oferuję Ci kompleksową usługę wymiany dużego fisa na fabrycznie nowy, pełnosprawny fis.


Wyświetlacz cechuje się identycznymi parametrami jak zamontowany aktualnie u Ciebie.

Zanim przystąpię do wymiany możesz zobaczyć go w moim własnym aucie

 

 

Wymiana zajmuję się profesjonalnie od dłuższego czasu i jeszcze nie miałem reklamacji!!!

Na wyświetlacz daję 1 rok gwarancji!!!

 

Oferuję Ci przyjazd do Twojego samochodu i wymianę wyświetlacza u Ciebie pod domem/mieszkaniem w ciągu mniej więcej 1h.

 

Ta oferta jest przeznaczona dla osób które potrzebują samochodu 7 dni w tygodniu i nie mogą sobie pozwolić na wysyłkę do jakiegoś zakładu oddalonego 300-400km od miejsca zamieszkania.

 


Cena usługi to 350zł wraz z przyjazdem do Ciebie!!!!


Cena usługi zawiera wyświetlacz, jego montaż z roczną gwarancją oraz dojazd do Ciebie.

 

Ze względu na duże zainteresowanie wymianą i znaczne odległości jakie muszę pokonywać między klientami terminy wymiany są dość długie,ale z reguły nie przekraczają 2-4tygodni.Staram się jak najszybciej przystąpić do usługi.

 

 

Jak zamówić usługę??

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą fisa przeze mnie to proszę o kontakt najlepiej mailowy lub smsa.

 

W mailu lub smsie proszę o model auta,telefon kontaktowy oraz miejscowość do której muszę dojechać.Jeśli to jest jakaś mniejsza miejscowość proszę o podanie powiatu lub innych wskazówek abym dokładnie ją mógł znaleźć na mapie. Z reguły proszę nie dzwonić gdyż w głównej mojej pracy nie mogę rozmawiać.Lepiej wyślij smsa i jak będę miał czas na pewno oddzwonię.Po odczytaniu maila lub smsa układam sobie optymalną trasę między klientami i oddzwaniam kiedy i o której mogę być u Ciebie.Proszę o cierpliwość bo na pewno się do Ciebie odezwę.

Obsługuję całą Polskę.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zadzwoń:

tel 663 979 209

 

A jeśli już kupiłeś wyświetlacz i masz problem z zamontowaniem go w swoim aucie to zadzwoń a ja przyjadę do Ciebie i go zamontuję.

 

UWAGA

Cena z KUP TERAZ dotyczy samej robocizny z dojazdem do Ciebie.Cena ta nie obejmuje wyświetlacza i daję gwarancję tylko na montaż.

 

UWAGA

Możliwa jest również wysyłka do mnie.Koszt naprawy z wysyłką pobranie do Ciebie to 300zł

 

UWAGA

Nie zajmuję się wymianą liczników bez fisów, z półfisami na liczniki z pełnymi fisami.Nie posiadam żadnych liczników na sprzedaż. Nie naprawiam półfisów. Proszę się o to nie pytać.

 

Na zakończenie mojej oferty pomocy dam dobrą radę tym, którzy sami na własną rękę chcą zakupić wyświetlacz i sami go zakładać. Uszkodzisz go tylko jak nie masz doświadczenia w lutowaniu. Nie ufaj także  pseudofachowcom, którzy mówią "kup pan wyświetlacz a ja panu go założę". Za dużo razy przerabiałem ten temat. Ów fachmen w żaden sposób nie bierze odpowiedzialności za to co robił - jak wyświetlacz nie zadziała to będzie twierdzić że fis jest niesprawny i że on go dobrze zamontował. Jeśli już Ci się tak zdarzyło to zadzwoń po mnie.