NAPRAWA WYMIANA MONTAŻ WYŚWIETLACZA LICZNIKA AUDI VW PASSAT B5 GOLF IV

(742981)

Kraków

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii elektronicy samochodowi z Krakowa

Zobacz podobne ogłoszenia

Podgląd

Witaj

Jeśli jesteś na tej aukcji to pewnie masz problem jak tysiące innych ludzi w Polsce i na całym świecie ze swoim autem.A dokładnie mówiąc z wyświetlaczem komputera pokładowego zwanego z języka niemieckiego fisem.

 

 

 

Oferuję Ci kompleksową usługę wymiany dużego fisa na fabrycznie nowy, pełnosprawny fis.


Wyświetlacz cechuje się identycznymi parametrami jak zamontowany aktualnie u Ciebie.

Zanim przystąpię do wymiany możesz zobaczyć go w moim własnym aucie

 

 

Wymiana zajmuję się profesjonalnie od dłuższego czasu i jeszcze nie miałem reklamacji!!!

Na wyświetlacz daję 1 rok gwarancji!!!

 

Oferuję Ci przyjazd do Twojego samochodu i wymianę wyświetlacza u Ciebie pod domem/mieszkaniem w ciągu mniej więcej 1h.

 

Ta oferta jest przeznaczona dla osób które potrzebują samochodu 7 dni w tygodniu i nie mogą sobie pozwolić na wysyłkę do jakiegoś zakładu oddalonego 300-400km od miejsca zamieszkania.

 


Cena usługi to 350zł wraz z przyjazdem do Ciebie!!!!


Cena usługi zawiera wyświetlacz, jego montaż z roczną gwarancją oraz dojazd do Ciebie.

 

Ze względu na duże zainteresowanie wymianą i znaczne odległości jakie muszę pokonywać między klientami terminy wymiany są dość długie,ale z reguły nie przekraczają 2-4tygodni.Staram się jak najszybciej przystąpić do usługi.

 

 

Jak zamówić usługę??

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą fisa przeze mnie to proszę o kontakt najlepiej mailowy lub smsa.

 

W mailu lub smsie proszę o model auta,telefon kontaktowy oraz miejscowość do której muszę dojechać.Jeśli to jest jakaś mniejsza miejscowość proszę o podanie powiatu lub innych wskazówek abym dokładnie ją mógł znaleźć na mapie. Z reguły proszę nie dzwonić gdyż w głównej mojej pracy nie mogę rozmawiać.Lepiej wyślij smsa i jak będę miał czas na pewno oddzwonię.Po odczytaniu maila lub smsa układam sobie optymalną trasę między klientami i oddzwaniam kiedy i o której mogę być u Ciebie.Proszę o cierpliwość bo na pewno się do Ciebie odezwę.

Obsługuję całą Polskę.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zadzwoń:

tel 663 979 209

 

A jeśli już kupiłeś wyświetlacz i masz problem z zamontowaniem go w swoim aucie to zadzwoń a ja przyjadę do Ciebie i go zamontuję.

 

UWAGA

Cena z KUP TERAZ dotyczy samej robocizny z dojazdem do Ciebie.Cena ta nie obejmuje wyświetlacza i daję gwarancję tylko na montaż.

 

UWAGA

Możliwa jest również wysyłka do mnie.Koszt naprawy z wysyłką pobranie do Ciebie to 300zł

 

UWAGA

Nie zajmuję się wymianą liczników bez fisów, z półfisami na liczniki z pełnymi fisami.Nie posiadam żadnych liczników na sprzedaż. Nie naprawiam półfisów. Proszę się o to nie pytać.

 

Na zakończenie mojej oferty pomocy dam dobrą radę tym, którzy sami na własną rękę chcą zakupić wyświetlacz i sami go zakładać. Uszkodzisz go tylko jak nie masz doświadczenia w lutowaniu. Nie ufaj także  pseudofachowcom, którzy mówią "kup pan wyświetlacz a ja panu go założę". Za dużo razy przerabiałem ten temat. Ów fachmen w żaden sposób nie bierze odpowiedzialności za to co robił - jak wyświetlacz nie zadziała to będzie twierdzić że fis jest niesprawny i że on go dobrze zamontował. Jeśli już Ci się tak zdarzyło to zadzwoń po mnie.