Usługa nr: 705923 |zgłoś nadużycie

Opracowania statystyczne, raporty - STATISTICA, GraphPad,MiniTab,Excel

DANE WYKONAWCY
Avatar_thumb
(0)
Wykonawca:
Lokalizacja:
  • poznań, wielkopolskie
CENNIK

Wykonawca nie zamieścił szczegółowego cennika.
Jeśli chcesz zamówić usługę wyślij swoje zamówienie do wyceny.

OPIS USŁUGI

Oferuję pomoc przy opracowaniu wyników badań ankietowych, laboratoryjnych i innych.

Oferuję także pomoc przy tworzeniu raportów na potrzeby działalności gospodarczej (analiza sprzedaży, analiza wskaźnikowa, analiza dyskryminacyjna, grupowanie obiektów - segmentacja klientów, karty kontrolne i inne)

Czas realizacji zamówienia to najczęściejj poniżej 1 tygodnia (w przypadku bardzo rozbudowanych obliczeń może potrwać to nieco dłużej).

Zajmuję się także wykonywaniem prognoz i analiz dla podmiotów rynkowych, tworzeniem planów eksperymentów i ich analizą oraz wykorzystaniem pakietów statystycznych do sterowania jakością procesu (Statistical Process Control, six-sigma).

W obliczeniach stosuję szereg testów - poczynając od tych najpopularniejszych, po inne - rzadziej stosowane.

Wśród moich dotychczasowych klientów mogę wymienić osoby piszące prace magisterskie i licencjackie na uczelniach medycznych, przyrodniczych, ekonomicznych oraz na psychologii (i innych kierunkach humanistycznych), a nawet na geografi (analiza danych pogodowych) i uczelni morskiej (sic!).

Pomagałem także w kilku opracowaniach statystycznych doktoratów - przede wszystkim z zakresu analizy danych laboratoryjnych, planowania eksperymentów oraz prostej analizy współzależności (w oparciu o badania ankietowe, wyniki pomiarów laboratoryjnych i inne).

Miałem przyjemność opracowywać także dane do kilku publikacji naukowych – w tym z listy fildelfijskiej

Jestem doświadczonym trenerem Excela (prowadzenie kursów na różnych poziomach zaawansowania), ukończyłem także szereg kursów Statistiki (analizy wielowymiarowe, szeregi czasowe, data mining, analiza współzależności, statystyczne sterowanie jakością i inne), której teraz zresztą sam uczę.

Cena zlecenia jest ustalana indywidualnie - zwykle jest to od 150 - 400 złotych (dla pracy magisterskiej - w cenie jest wykonanie obliczeń, testy istotności, hipotezy, wykresy, tabele – w przypadku większej ilości danych, testów i hipotez cena jest ustalana indywidualnie).

Koszt opracowań do prac doktorskich, opracowań naukowych, dla praktyków gospodarczych jest ustalany indywidualnie

W przypadku osób z Poznania bądź Leszna możliwe jest spotkanie osobiste - w pozostałych przypadkach tylko on-line. Wszystkie poprawki wykonuję w cenie (nie tyczy się to dodatkowych analiz).

Mechanizm współpracy jest następujący:

1. Klient przesyła dane i zadania z nimi związane.

2. Podaję orientacyjny koszt i czas wykonania.

3. Klient wpłaca zaliczkę (zwykle ok. 50-100 zł)

4. Wykonuję obliczenia/analizy

5. Otrzymuję resztę kwoty i zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy wysyłam opracowanie) - kolejność jest taka, a nie inna ze względu na różne doświadczenia.

6. Wykonuję ewentualne poprawki (na przykład promotor chce dodatkowych testów - o ile nie jest tego dużo to poprawka jest w cenie)

. Na życzenie jest możliwość podpisania umowy cywilno-prawnej lub wystawienia faktury.

Prowadzę także korepetycje z programu Statistica, MS Excel oraz korepetycje ze statystyki i ekonomii dla studentów wszystkich uczelni.

Usługi świadczone są przez legalnie działającą firmę.

Gwarantuję uczciwość i dyskrecję. Istnieje możliwość wystawienia i przesłania faktury za usługę, podpisania umowy wstępnej, a także podpisania umowy o przeniesienie praw autorskich.

Obliczenia dokonywane są na legalnym oprogramowaniu (MS Office 2007 oraz STATISTICA 9 PL – od lipca na wersji 10 PL)

Wśród wykonywanych analiz mogę wymienić:

- weryfikacja założeń analiz i charakterystyki rozkładów

- porównywanie średnich i rozkładów (wszystkie testy parametryczne i nieparametryczne),

- tablice kontyngencji/wielodzielcze

- analiza zależności, korelacji i regresji (m.in. prostej i wielorakiej, liniowej i nie liniowej oraz logistycznej),

- analizy wielowymiarowe (m.in. analiza klasyfikacji, czynnikowa, składowych głównych i dyskryminacji)

- SSN i inne

Możliwa jest także opcja EXPRES.

Dla studentów uczelni medycznych jeszcze szybsze terminy – szczegóły mailem bądź przez telefon!

Kontakt: 507963487 oraz leszum@gmail.com

PS – nie musisz znać nazwy analizy, którą mam wykonać – ja to zrobię ze Ciebie!

Wyświetleń: 102
do góry ^