Usługa nr: 600709 |zgłoś nadużycie

IZOLACJA PRZECIW WILGOCIWA CAŁEGO BUDYNKU FOLIĄ PVC 1,0mm

DANE WYKONAWCY
MUZIMER
(0)
Wykonawca:
Lokalizacja:
  • Aleksandrów łódzki ul.Pabianicka 80 C
CENNIK
Nazwa ZamawiamRiddler_icon_green   Cena
brutto / jedn.
  Cena
brutto
Montaż izolacji m2 x 24,00 zł = 0 zł

Jeżeli masz dodatkowe oczekiwania lub chciałbyś poprosić Wykonawcę o wycenę innej czynności - wpisz szczegóły w okienku poniżej.

OPIS USŁUGI

 

 

proponujemy:  


 

        Folie pod piwnice i tarasy PVC 1,00 mm 

     zgrzewana na miejscu u klienta 

zgrzewarkami na gorące powietrze

 

          

  

 

 

Grubość 1,0 mm - 1m2 z rolki

dotyczy inwestycji powyżej 400m2

24,00 zł brutto

 

  

  

 

  Szanowni Państwo

 

 

Firma Muzimer od 1999r specjalizuje się w Hydro izolacjach z folii PVC na inwestycjach wielkopowierzchniowych jak i inwestycjach u klientów indywidualnych dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej jak również używanego sprzęty światowego lidera w dziedzinie automatów do zgrzewania folii PVC , PEHD na gorące powietrze Szwajcarskiej firmy Leister

 

  

 

Wielkim wyzwaniem w obecnych czasach są wysokie wody gruntowe w otaczającym nas środowisku i walka z izolacją naszych budynków na zewnątrz jak i wewnątrz . Na pewno wielu z Państwa nie może sobie poradzić już na etapie budowy fundamentów z wysokimi wodami gruntowymi pomimo i chodzą pomy czy są zrobione systemy drenażowe a woda gruntowa  nadal napiera wdzierając sie do środka . 

  

 

Na etapie postawionych fundamentów a zwłaszcza kiedy są pomieszczenia techniczne poniżej "O" proponujemy niezawodne rozwiązanie wyłożenie folią PAC Muzimer- fol 1.0 mm zgrzewaną automatami na gorące powietrze dające 100% szczelności niecki uszczelnianej  

  

 

  

   

 

 

  

przykład przed izolacją -  wykonania złej izolacji innymi foliami

pomimo zastosowanego systemy drenażowego  jak również pracy pomp  

 

 

 

 

należy pamiętać iż wielu z budujących robi podstawowy błąd wykłada pod posdzke folie o najniższej jakości najtańsze nie spełniające żadnych norm jak również układając folie robi to na zakładke myśląc iż skleją ją taśmami klejącymi itd ,gdzie efekt jest taki jak widać na zdjęciu  iż woda wdziera się do środka .

 

 

  

przykład po izolacji folią Muzimer-fol 1.0mm

  

 

 

Następnym bardzo ważnym elementem jest połączenie izolacji pionowej z izolacją poziomą którą zastosujemy na fundamentach:

  

Należy pamiętać !!!   

                                                                                                                                                                                    przed zastosowaniem folii fundamentoeych ażeby były z takiego samego materiału ażeby można w późniejszym etapie dogrzać do izolacji poziomej.

Firma Muzimer posiada folie Fundamentowe  z folii PVC  

Muzime- fol posiadające atest CE w rolkach o  szerokościach :

0,25 0,30 0,40 0,50 0,60 0,90 x 30mb których  jesteśmy producentem .

  

Należy również pamiętać ażeby folie fundamentowe dobierane na fundamenty - izolacja pozioma ,wystawał poza lico fundamentu minimum 10cm obustronnie !!!

  

Dlatego żeby było można nawiązać -zgrzać folie do folii z wystającego spod ściany kawała folii fundamentowej co jest częstym błędem wykonawców iż dobierają folie fundamentową na szerokość ściany lub z minimalnym zakładem ,murują ściane a w późniejszym etapie kiedy dochodzi do kładzenia izolacji wewnątrz budynku pod ostateczną wylwewke nie ma do czego nawiązać i praktycznie nie ma szczelności w izolacji poziomej , czego widocznymi efektami są : wykwity na ścianach , grzyb na ścianach , gnijąca podłoga, wilgoć , itd,  

 

    

Przykład łączenia izolacji poziomej przy wysokich wodach gruntowych do wystającej folii fundamentowe spod ścian metodą zgrzewu dając na całej powierzchni budynku 100% szczelności izolacji na którą będzie kładziony styropian oraz ogrzewanie podłogowe

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Zgrzewamy na terenie całej Polski!

Doliczamy koszt transportu.

  

  

 




wszelkie informacjie dotyczące możliwości wykonania

izolacji poziomej   i pionowej z folii PVC Muzimer-fol udzielamy pod :

tel. 509706615 lub biuro@muzimer.pl

 

logo_zolte.jpg
logo_zolte.jpg
Wyświetleń: 120
do góry ^