Firma PHU ZIELIŃSKI jest producentem okien PCV na ciepłochronnym profilu SCHUCO. Niemiecka firma istnieje od ponad 50 lat, a w ostatnich 3 latach zdobyła na rynku Polskim " Złoty Laur Klienta " i jest jedyną firmą dającą dożywotnią gwarancję bieli.

Okna FIRMY ZIELIŃSKI mają badania wykonane przez
INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ ( ITB ), co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości okien, zgodnych z wytycznymi europejskimi i polskimi, a także z technologią SCHUCO.
W Y K O N U J E M Y :
OKNA 3 KOMOROWE (system AS 60): Profil o klasycznym wyglądzie, szerokości 60 mm idealnie nadaje się do mieszkań. Stal jaka jest u nas stosowana tworzy dodatkową czwartą komorę w ramie i w skrzydle, co poprawia termikę okna. W tym systemie stosujemy szybę zespoloną U=1.0
OKNA 5 KOMOROWE (system CT 70): Szerokość profilu wynosi 70 mm. W tym systemie SCHUCO wprowadziło trzy różne kształty profilu: CLASIC, RONDO i CAVA. W CT 70 również stosujemy stal która tworzy dodatkową komorę. Aby zapewnić państwu większy wybór asortymentu w opcji montujemy potrójną szybę zespoloną, która posiada współczynnik U=0.5. Szyba ta zapewnia zdecydowanie lepsze wyciszenie akustyczne (o 9 decybeli niż zwykła szyba) jak i termiczne.
OKNA 8 KOMOROWE SI 82: Profil 7 Komorowy ze stalą. Szerokość RAMY to 82 mm a skrzydła 90 mm. Atutem okna jest potrójna uszczelka przylgowa zapewniająca zdecydowanie lepszą izolacje akustyczną jak i cieplną, standardowe okna mają tylko dwie uszczelki. Z uwagi, iż jest to system okna pasywnego w standardzie montujemy energooszczędną,
potrójną szybę zespoloną o współczynniku ciepła U=0,5 ( potwierdzone badaniami ITB )
OKUCIA ROTO NT . Ponieważ okien nie kupuje się na 5 czy 10 lat dla tego SKRZYDŁA w standardzie są uchylno - rozwierne, mają dwa zaczepy antywyważeniowe i oraz stopniowany uchył i stopniowane otwieranie skrzydła.
MONTAŻ - wbrew pozorom bardzo ważna część usługi od której będzie zależeć czy Państwa okna będą prawidłowo funkcjonować. Kilku letnie doświadczenie jak i ciągle udoskonalanie warsztatu montażu zaowocowało stworzeniem własnej instrukcji montażu zgodnej z zaleceniami ITB, a co najważniejsze jej stosowanie w praktyce. Gwarantuje to, że okna będą spełniać swoją rolę i nie będą Państwa absorbować swoimi niedomaganiami.
ZLECENIA REALIZUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
Wykonujemy okna nietypowe ( łuki, trójkąty, okna przesuwne, okna podnośno-przesuwne HS itp.)
| ||||||||||||
| ||||||||||||