Fotografia szkolna, tabla szkolne, Śląsk, Siemianowice Śl, Katowice

(573389)

41-100 Siemianowice Śląskie

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii fotografia do dokumentów

Zobacz podobne ogłoszenia

Firma FOTO-ZONE świadczy profesjonalne usługi fotograficzne na terenie Siemianowic Śląskich oraz całego województwa śląskiego.
 
Oferta wykonania tablo skierowana jest głównie do absolwentów wszelkiego rodzaju szkół:

- szkoły podstawowe - gimnazja - szkoły średnie - szkoły zawodowe
- technikum - uczelnie - szkoły wyższe
 
Tablo jest wspaniałą pamiątką dla absolwentów oraz ozdobą dla szkół. Indywidualne traktowanie każdej szkoły zapewnia, że tablo szkolne będzie niepowtarzalne i wyjątkowe dla każdej szkoły.Projekt tabla uwzględnia indywidualny charakter szkoły np: patrona.
 
Tablo wykonujemy w Waszej szkole, gdzie fotograf wykonuje zdjęcia. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz przenośne studio fotograficzne. Uczniowie będą mieć wykonane zdjęcie legitymacyjne oraz zdjęcie klasowe. Zdjęcia wykonujemy również gronie pedagogicznym: wychowawcom, nauczycielom, dyrektorom.
 
Tablo w takim wypadku dostępne jest w zestawach z innymi zdjęciami, np. klasowymi i legitymacyjnymi, do świadectwa maturalnego w atrakcyjnych cenach.
 
Wszystkie zdjęcia wykonywane są metodą cyfrową i poddawane obróbce graficznej, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zdjęć.
 
Tabla szkolne są dostępne w wymiarach od A3 do A0 w oprawie drewnianej i szkle.
 
Cena tablo już od 450 zł do 850zł
 
Jesteśmy otwarci również na realizację niestandardowych zleceń. Posiadamy bogate doświadczenie w branży fotografii, a także jesteśmy kreatywni i pomysłowi, co przekłada się na jakość naszych zdjęć.