Regeneracja Naprawa Wtryskiwaczy LPG KEIHIN BRC MED SIEMENS

(571141)

35-001 Rzeszów

To ogłoszenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii elektromechanicy samochodowi

Zobacz podobne ogłoszenia

 

 

Logo O NAS REGENERACJA WTRYSKIWACZY SKLEP
 
       

Odbiór wtryskiwaczy od klienta

Dostawa wtryskiwaczy od klienta

 

Przedmiotem aukcji jest profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy gazowych Keihin występujących najczęściej w instalacjach BRC oraz PRINS. Podana cena dotyczy regeneracji całej listwy wtryskiwaczy (do 4 wtryskiwaczy). Proces regeneracji wtryskiwaczy trwa 24 godziny i jest wykonywany za pomocą profesjonalnej, wykorzystywanej w przemysłowym procesie, aparatury oraz odpowiednich nieagresywnych środków czyszcząco-smarująco-konserwuj ących. Na zregenerowane wtryskiwacze udzielamy gwarancję!!! Po regeneracji wtryskiwacze posiadają parametry jak wtryskiwacze nowe. Bardzo istotne z punktu widzenia późniejszego użytkowania jest przysłanie całej listwy wtryskiwaczy wraz z wężem doprowadzającym gaz od filtra fazy lotnej. W przesyłce zwrotnej wraz z zregenerowanymi wtryskiwaczami otrzymasz instrukcje eksploatacji oraz niezbędne elementy filtrujące, które pozwolą na długą bezawaryjną eksploatację.


Przed wysyłką koniecznie zadzwoń i dowiedz się więcej w jaki sposób zdemontować listwę, w jakiej postaci ją dostarczyć, dowiedz się więcej o gwarancji, ew. warunkach zwrotu pieniędzy za wykonaną usługę. Telefon: 0 509 879 642, 660 412 959, Gadu Gadu: 9360311, Skype: michal.poterek, email: regeneracja@turbospec.pl


Na zdjęciach poniżej mogą Państwo zaobserwować stan dostarczanych wtryskiwaczy które udaje się z powodzeniem regenerować, a klienci cieszą się ich późniejszą długotrwałą eksploatacją.


Nie demontuj instalacji gazowej celem zainstalowania innej tańszej, nie wymieniaj wtryskiwaczy na inne podróbki wymagające częstych kalibracji, posiadające gorsze parametry, których długość życia to kilkanaście tysięcy kilometrów - odbije się to na kondycji twojego silnika!!! Demontaż wtrysków możesz przeprowadzić sam (skontaktuj się a powiemy Ci jak) - regenerację zrobimy za Ciebie. Praktycznie każdy nie regenerowany wtryskiwacz jesteśmy w stanie przywrócić do świetności.


Klienci zgłaszają iż czyszczenie w warsztatach gazowych nie przynosi rezultatu! Mamy sporo doświadczeń iż efekt czyszczenia w markowych warsztatach jak BRC gdzie usługa ta kosztuje 250zł była krótkotrwała i zazwyczaj już na drugi dzień po czyszczeniu problem powracał. My wiemy dlaczego tak się dzieje i nie stosujemy nie efektywnych metod warsztatów, które próbują kopiować nasze rozwiązania! Tylko profesjonalna regeneracja przynosi rezultat dlatego na zregenerowane wtryskiwacze dajemy gwarancję.


Podsumowując:


1. Podana cena za regenerację 4 wtryskiwaczy: 200 zł


2. W cenę wliczone jest czyszczenie listwy wtryskowej, regeneracja wtrysków, czyszczenie węża doprowadzającego gaz do listwy, czyszczenie obudowy filtra fazy lotnej wielorazowego użytku


3. Jeśli masz problem z instalacją gazową, zadzwoń pomożemy rozwiązać Twój problem


4. Na zregenerowane części udzielamy gwarancję pisemną!!!


5. Dla warsztatów samochodowych podejmujących stałą współpracę przygotowujemy odrębną ofertę.


6. Istnieje telefoniczna możliwość negocjowania warunków oferty


7. Klienci posiadający większą ilość wtrysków (silniki V8, V10, V12)mogą negocjować warunki aukcji telefonicznie


8. Sprawdź nasze komentarze i dołącz do zadowolonych klientów!!!


9. Jeżeli masz takie życzenie, możesz dostarczyć listwę wtryskową osobiście, możemy też pomóc w demontażu i instalacji.


10. Jeżeli masz nie typowe zlecenie zadzwoń, postaramy się dostosować


11. Mierzymy wydatek oraz charakterystykę liniowości wtryskiwaczy dostarczonych i po naprawie i jest to podstawowa czynność którą należy wykonać aby zregenerować wtryskiwacze i stwierdzić poprawność ich działania. To żadna magia, o której mówi konkurencja tylko proces znany od momentu pojawienia się systemów wtryskowych w motoryzacji. Więcej na ten temat mogą Państwo poczytać na stronie www.turbospec.pl w zakładce Instalacje LPG.


Adres do wysyłki: 

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Michał Poterek Sp. z o.o.

37-111 Rakszawa

Rakszawa 439

Tel.:             660 412 959      .

Istnieje możliwość doręczenia i odbioru osobistego.


Dbamy o naszych klientów!!!


Od tej chwili istnieje możliwość zamówienia taniego kuriera, który odbierze przesyłkę z wskazanej przez Państwa lokalizacji. Czas dostawy kurierem maksymalnie 1 dzień roboczy. Przesyłki są ubezpieczone do 5 tysięcy złotych. Koszt wysyłki wtryskiwaczy kurierem do naszej firmy: 17zł

 

 

Wystawiamy aukcje także z konta allegro, gdzie można znaleźć  komentarze odnośnie usługi regeneracji.

Pisemna

Test wtryskiwaczy

Wtryskiwacze przed kalibracja

Wtryskiwacze po kalibracji

 

 

TURBOSPEC © 2010