Jako Student Szkoły Głównej Handlowej z trzyletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą proponuję regularne zajęcia. Przygotowuję do Sprawdzianu Szóstoklasisty, Egzaminów Gimnazjalnych, egzaminów do szkół prywatnych i profilowanych. Oferuję również pomoc przy bieżącej nauce.
Zajęcia prowadzę w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, a ich formę dostosowuję do indywidualnych wymagań i możliwości ucznia. Każde dziecko ma inne potrzeby. Podczas spotkań wprowadzam techniki szybkiego i efektywnego uczenia się, logicznego myślenia oraz właściwego podejścia do przedmiotu. Jestem przy tym cierpliwy i tłumaczę, aż do skutku.
Posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi z dysleksją, dyskalkulią, ADHD.
Preferowana dłuższa współpraca i stałe godziny zajęć. Zapraszam do konsultacji telefonicznej lub mailowej i omówienia indywidualnej sytuacji dziecka przed pierwszymi zajęciami.
45minut/40zł; standardowe zajęcia 90minut/80zł.
Serdecznie zapraszam,
Jarosław Śmietana
| ||||||||||||
|
| ||||||||||||