Jeśli dotychczas paintball kojarzył Ci się wyłącznie z kolorowymi kulkami z farbą i bolesnymi siniakami po celnych trafieniach, to najwyższy czas na zmiany. Kwatera Główna we Wrocławiu to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie masz możliwość zagrania w nowoczesny paintball laserowy (Laser-Tag).
Laser-Tag jest to rozgrywka przypominająca swoimi zasadami paintball, jednakże w Laser-Tag zamiast kulkami z farbą strzelamy wiązką podczerwoną. Dzięki temu rozgrywka zyskuje na rzeczywistości. System karabinu z kamizelką umożliwia sporządzanie statystyk rozgrywek, gra jest czysta i klarowna, w każdym momencie wiesz kto i kiedy cię trafił.
Dla każdego śmiałka w centrum czeka specjalnie przygotowany labirynt w klimacie Doom'a! Ciemne zaułki, migoczące koguty, światła UV, nadają labiryntowi niesamowity klimat. Specjalnie wyselekcjonowana muzyka wprowadza graczy w nastrój grozy i walki!
Nieważne, czy chcesz spędzić czas ze znajomymi, czy chciałbyś z grupy osób stworzyć naprawdę zgrany zespół. Jeśli brakuje Ci emocji albo szukasz sposobu na ich rozładowanie. Po prostu: Kwatera Główna, Wrocław
Rezerwacje telefoniczne:
tel. 531 638 000
„Kwatera Główna” Centrum Laser-Tag
Sienkiewicza 8a
50-335 Wrocław
| ||||||||||||
|
|
|
| |||||||||