Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Kurs map myśli został opracowany specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży, która dzięki tej rewolucyjnej technice notowania chce uzyskiwać lepsze oceny w szkole, zwiększyć umiejętność zapamiętywania i zmniejszyć stres związany z nauką. Kursy przebiegają w trzech grupach wiekowych: (10 – 12 lat), (13 -15 lat), (15 – 18 lat).
Sprawdzone efekty - po kursie dziecko potrafi:
• zapamiętywać wiele informacji w krótkim czasie i czerpać radość z powtórek
• robić szybkie i zwięzłe notatki polegające na wychwyceniu najistotniejszych informacji z książki, tekstu, wykładu
• uprościć sobie pisanie wypracowań
• lepiej rozumieć materiał danego przedmiotu, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych notatek, mapy myśli pokazują nie tylko suche fakty, ale także powiązania między nimi.
• w zdumiewająco szybkim tempie i z przyjemnością uczyć się nowych słówek z języka obcego
Organizacja zajęć:
Zajęcia trwają 3 tygodnie i dobywają się 2 x tyg. po 90 minut.
• 12 praktycznych lekcji kreowania poprawnych i efektywnych map myśli
• tworzymy z użyciem kolorowych pisaków i tablicy multimedialnej wyposażonej w specjalnie do tego stworzone oprogramowanie (Buzan’s iMindMap)
• gwarantujemy naukę przez świetną zabawę
Najbliższe edycje:
04.10. 2011 - 21.10.2011
07.11.2011 - 25.11.2011