Zobacz aktualne uslugi w kategorii: Fotografowanie imprez
Usługę realizuje 2 fotografów aby mieć pewność, że nic ważnego nie umknie uwadze - cena nie ulega podowjeniu - pozostaje ta sama!
Pracuję dla tych z Państwa, którzy szukają wyrózniających się fotografii z klasą, nieprzeciętnych kadrów, indywidualnego spojrzenia i najwyższego artystycznego poziomu prac i potrafią to docenić.
Szukam przez wizjer prawdy o ludziach i maluję ją światłem i cieniem. Podążam za emocjami, a ich oddanie to mój cel.
Fotografuje i doskonale swój warsztat od wielu lat. Jakość, a nie ilość jest wyznacznikiem mojej pracy. Nie satysfakcjonuje mnie przecietność, ale górnolotność oddania wyjatkowych momentów.
Nie powielam tych samych kadrów, miejsc i póz. Nie znajdziecie w moim portfolio tandetnych dodatków, sztucznych i płaskich teł. Nie zrobie Wam sesji na torach lub w podobnych klimatach - to jest dla mnie w złym guście i nie podpiszę się pod tym - jeśli więc tego szukaliście - to źle trafiliście.
Jestem kobietą z wysublimowanym gustem, potrafię pokazać to na swoich zdjęciach. Posiadam wielokierunkowe artystyczne i humanistyczne wykształcenie, które pozwala mi na dystans do tego co robie i zdrowy samokrytycyzm.
Mam spore poczucie humoru i dobrze się ze mną współpracuje :))
Posiadam pozwolenie Kurii na fotografowanie uroczystości w Kościele
.
Kompleksowa usługa ślubna
Całodniowy fotoreportaż i sesja fotograficzna (plener)
- przygotowania ,
- błogosławieństwo
- ceremonia
- wesele do 1 w nocy
- sesja plenerowa w innym dniu
Jako produkt finalny - profesjonalny album Henzo i 100 wywołanych zdj. (15x21) i 500 zdjęć na DVD pakiet 2500 zł. MAKIJAZ PANNY MŁODEJ GRATIS!
Sesja fotograficzna w plenerze - różnorodność lokalizacji .
Para Młoda otrzymuje 50 fotografii w albumie (format 15x21) - możliwość innego wariantu do uzgodnienia oraz wszystkie dobre zdjęcia w wersji cyfrowej na płycie DVD od 1300zł.
Pary, które zamawiają kompleksową usługę nie doliczają dodatkowo ceny pleneru do swojej usługi, gdzyż już jest ona tam zawarta.
Polecam zrobic ja w innym dniu niz slub. Nie ma obaw, ze suknia sie pogniecie lub, ze goscie czekaja na bohaterow dnia :) Macie wtedy spokojniejsza głowe, zdjęcia wychodza naturalnie, mamy czas do uchwycenia najlepszych ujec.
| ||||||||||||
|
|
|
| |||||||||
|
|
|
| |||||||||
| ||||||||||||